Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i wiadro bimbru ... zebys mogl maczac krakersy ..... :laghing2

tak sobie dorabiasz po godzinach ? :kox::naughty:

a co ... to juz nie bedziesz moim kolega czy podniebienie masz za delikatne [czyt.ciotowate].... :laghing2:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i wiadro bimbru ... zebys mogl maczac krakersy ..... :laghing2

tak sobie dorabiasz po godzinach ? :kox::naughty:

a co ... to juz nie bedziesz moim kolega czy podniebienie masz za delikatne [czyt.ciotowate].... :laghing2:

stary zedź na ziemię :tongue4: kiedy ja byłem twoim kolegą ? :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

stary zedź na ziemię :tongue4: kiedy ja byłem twoim kolegą ? :gwizdanie: :polew:

Widzę, że jednak Was coś łączy ... to musi być to "coś" :nabijasie:

Opublikowano
:klamie:
Opublikowano

stary zedź na ziemię :tongue4: kiedy ja byłem twoim kolegą ? :gwizdanie: :polew:

mam Cie .... to jednak ciotowate podniebienie .... :polew:

Opublikowano

stary zedź na ziemię :tongue4: kiedy ja byłem twoim kolegą ? :gwizdanie: :polew:

mam Cie .... to jednak ciotowate podniebienie .... :polew:

hyhy j**any :naughty::polew:

Opublikowano

stary zedź na ziemię :tongue4: kiedy ja byłem twoim kolegą ? :gwizdanie: :polew:

mam Cie .... to jednak ciotowate podniebienie .... :polew:

hyhy j**any :naughty::polew:

:radocha:

Opublikowano

Słuchajcie czy możecie mi pomoc ? Przyjeżdża do mnie ziomek z Brazylii i chciałbym pokazać mu jak się bawią kozacy w Wawie.

Możecie utwierdzić mnie w wyborze fajnych miejsc do zjedzenia czegoś a potem uderzenia na balety?

Od razu uprzedzę Witusia i Spankusia, że Sofia nie wchodzi w grę... :gwizdanie:

Opublikowano

Słuchajcie czy możecie mi pomoc ? Przyjeżdża do mnie ziomek z Brazylii i chciałbym pokazać mu jak się bawią kozacy w Wawie.

Możecie utwierdzić mnie w wyborze fajnych miejsc do zjedzenia czegoś a potem uderzenia na balety?

Od razu uprzedzę Witusia i Spankusia, że Sofia nie wchodzi w grę... :gwizdanie:

To jeszcze powiedz ile masz do wydania... :naughty:

Opublikowano

To jeszcze powiedz ile masz do wydania... :naughty:

Pewnie 50 zł :polew:

Opublikowano

Słuchajcie czy możecie mi pomoc ? Przyjeżdża do mnie ziomek z Brazylii i chciałbym pokazać mu jak się bawią kozacy w Wawie.

Możecie utwierdzić mnie w wyborze fajnych miejsc do zjedzenia czegoś a potem uderzenia na balety?

Od razu uprzedzę Witusia i Spankusia, że Sofia nie wchodzi w grę... :gwizdanie:

Proponuje grilla u Ciebie :polew: :polew: hyhy :wink4:

Opublikowano

hyhy :wink4:

Oniak sprzedał prawa autorskie ? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

To jeszcze powiedz ile masz do wydania... :naughty:

Pewnie 50 zł :polew:

Słuchajcie czy możecie mi pomoc ? Przyjeżdża do mnie ziomek z Brazylii i chciałbym pokazać mu jak się bawią kozacy w Wawie.

Możecie utwierdzić mnie w wyborze fajnych miejsc do zjedzenia czegoś a potem uderzenia na balety?

Od razu uprzedzę Witusia i Spankusia, że Sofia nie wchodzi w grę... :gwizdanie:

To jeszcze powiedz ile masz do wydania... :naughty:

budżet studencko-zarobkowy :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Zaproś go do baru na centralnym :polew:

Opublikowano

Tam w podziemiach sa fajne klimaty... i fajne przekaski.

Opublikowano

Dzięki chłopaki za super rady :th: :th: :notworthy:

A na poważnie ? Luzackie miejsca w stolicy warte zobaczenia a nie same zamki i starówki...

Na bank MPW...co jeszcze?

Opublikowano

Najpierw mialy byc balety i zarcie, zdecyduj sie :P

Opublikowano

Po prostu w dzień ciekawe miejsca - ale naprawdę ciekawe - wieczorem żarcie i balety....przeciez to oczywiste :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Po prostu w dzień ciekawe miejsca - ale naprawdę ciekawe - wieczorem żarcie i balety....przeciez to oczywiste :cool1: :gwizdanie:

Przyjedź do mnie na Pragę wieczorem - przejdziesz się z nim po Brzeskiej, BIałostockiej, Szwedzkiej i na pewno będziecie mieli sporo wrażeń :nabijasie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.