Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe czy nie pływała gdzieś ta S4 :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No super miejsce dla budzika :travolta: A Ty co porzuciłeś prace nad zegarami ? :tongue4:

czekam na słupek pod kurtyny taki jak ja mam w aucie i wtedy działam dalej :wink4:
Opublikowano

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5104782 - szkoda tych carbonów co były w tej S4 :sick3:

Zbesztać tak środek ... :piroman:

Ale co się stało bo nie trybie ? :rolleyes:

koleś pomalował w środku dekory na zółto :sick3:

Ktoś ma ochote na S4 B6 za 49 tys. :naughty: - http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5398498

może dlatego właśnie że nie były karbonowe - kupił tylko front a na reszte strzelił jajeczko ... fakt że wyszło jak gówno w lesie :decayed:

Opublikowano

Nie wiem czy wiecie, w ten weekend na Bemowie(?) ma być "BMW pit lane"

Opublikowano

Po ostatnim zwyciestwie Kubicy to zycze powodzenia w dopchaniu sie tam...

Opublikowano

Po ostatnim zwyciestwie Kubicy to zycze powodzenia w dopchaniu sie tam...

Spoko ograniczenia czasowe są na biletach. Już nie będzie siedzenia przez pół dnia :naughty:

Opublikowano

Po ostatnim zwyciestwie Kubicy to zycze powodzenia w dopchaniu sie tam...

Spoko ograniczenia czasowe są na biletach. Już nie będzie siedzenia przez pół dnia :naughty:

godzinne chyba :wink4:

Opublikowano
16a65a4fa645925bdp5.jpg
Opublikowano

Moim zdaniem domalowały to panie w sekretariacie :kox:

Opublikowano

Pewno nie dostały czekoladek :gwizdanie: :gwizdanie:

BTW już było :tongue4:

Opublikowano

Hornet racja było w strefie śmiechu :tongue4:

Opublikowano

Baby górą :gwizdanie:

Coś w tym jest Anno :naughty::sesese:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/zbieramy_ekipe_do_nauki_jazdy_u_wrobla-t34416.0.html

Kaśka, co jest? Zapisuj się :)

Baby górą :gwizdanie:

Chciałabym, ale nie wiem jak finansowo dam radę, bo nie poszłabym sama tylko z Przemkiem, więc koszt nam wzrasta. :confused4: na razie sie wstrzymam, a jak będe mogła to na pewno się dopiszę i wtedy niech sie faceci na drogach boją :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/zbieramy_ekipe_do_nauki_jazdy_u_wrobla-t34416.0.html

Kaśka, co jest? Zapisuj się :)

Baby górą :gwizdanie:

Chciałabym, ale nie wiem jak finansowo dam radę, bo nie poszłabym sama tylko z Przemkiem, więc koszt nam wzrasta. :confused4: na razie sie wstrzymam, a jak będe mogła to na pewno się dopiszę i wtedy niech sie faceci na drogach boją :naughty: :gwizdanie:

Z toba za kiera nikt nie ma się czego bać :wink4::notworthy:

Opublikowano

Zmiencie pls te gadgety w Aktualności, bo patrzeć nie można. Powinno być gadżety...

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/zbieramy_ekipe_do_nauki_jazdy_u_wrobla-t34416.0.html

Kaśka, co jest? Zapisuj się :)

Baby górą :gwizdanie:

Chciałabym, ale nie wiem jak finansowo dam radę, bo nie poszłabym sama tylko z Przemkiem, więc koszt nam wzrasta. :confused4: na razie sie wstrzymam, a jak będe mogła to na pewno się dopiszę i wtedy niech sie faceci na drogach boją :naughty: :gwizdanie:

Z toba za kiera nikt nie ma się czego bać :wink4::notworthy:

Ale tylko w Twoim samochodzie :wink4::decayed:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/zbieramy_ekipe_do_nauki_jazdy_u_wrobla-t34416.0.html

Kaśka, co jest? Zapisuj się :)

Baby górą :gwizdanie:

Ciekawe ile zaśpiewają za spalenie sprzęgła ...... :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 16:55 _________________________________________________

Zmiencie pls te gadgety w Aktualności, bo patrzeć nie można. Powinno być gadżety...

Dobrze gada polejcie mu :kox:

Opublikowano

Ciekawe ile zaśpiewają za spalenie sprzęgła .....

Kasi czysto wchodzi pedał sprzęgła... :naughty::kox::cool1:

Opublikowano

Ciekawe ile zaśpiewają za spalenie sprzęgła .....

Kasi czysto wchodzi pedał sprzęgła... :naughty::kox::cool1:

Nie pytam kiedy i gdzie sprawdzałeś :gwizdanie: sprzęgła powiadasz ...........

Opublikowano

Ciekawe ile zaśpiewają za spalenie sprzęgła .....

Kasi czysto wchodzi pedał sprzęgła... :naughty::kox::cool1:

Bardzo fajne masz to sprzęgło :kox: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.