Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bla::offtopic::spam::ssij::nabijasie:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mariensztat, jakis browarek na starowce zeby szybko ja oblukac, cytadela? :mysli:

ZOO? :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

Wiem...zabiorę go na spalarnię :kox:

Opublikowano

MWP, Park w Powsinie, Wilanów, Metro, ....

Chociaz jak tak pomyślę :mysli:, to on jest w końcu z kraju, gdzie takie rzeczy istnieją :gwizdanie:

Może zabierz go do Krakowa :polew: :polew:

Opublikowano

Wiem...zabiorę go na spalarnię :kox:

:th: :kox: najlepszy pomysł jak do tej pory :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pokaz mu Stadion Narodowy :naughty:

Opublikowano

Za mało napisałeś kto to.

Jak to ktoś, kto chce rzeczywiście coś zobaczyć, to poparte dotychczasowym dobrym doświadczeniem:

- ZDECYDOWANIE STARÓWKA - jak zaczynasz spacerek od tego tam kościółka za małym rynkiem (ta skarpa z widokiem na wisłę, gdzie gówniarze walą jabole, a nieco starsi gówniarze się obmacują ze swoimi Pannami) przez barbakan (zafunduj mu obcinanie łba przez kata), syrenkę, kolumnę, grób nieznanego, saski do kebaba sachara na rogu Królewskiej i Marszłkowskiej, to masz na bidę 3 godziny i czas na mały lunch właśnie w rzeczonej sacharze.

- dalej do Tamki i nad wisłę-foty przy syrence i przejazd na resztki bazaru pod stadionem - gwarantuję, że takiego badziewia, to oni nawet w Brazylii nie mają

- Arkadia - nie na zakupy, ale żeby przez miasto przejechać i na czekoladę do Wedla

- Łazienki - niech trochę nakarmi tamtejsze kacki

- kolacja - u Szwejka, Podwale 25, Folk Gospoda lub pPod Czerwonym Wieprzem

- część imprezową, to niestety będziesz miał lepiej rozpracowaną niż ja, więc nic nie rekomenduję .... to znaczy oczywiście rekomenduję Sofię :decayed: . Nwet byśmy tam ze Spanky'm do Was dołączyli - wtedy by dopiero zobaczył jak się Polacy bawią.

Jak to Lamus w Twoim typie, to:

- zaczynacie od browara na ogrodzie

- przejazd na lunch-kebab do sachary - koniecznie na pełnej pycie, żeby gościo miał pełno w majtach

- do popołudnia/wieczoru włóczenie się po okolicznych peep show'ach i budach ze streep tease'm (daj znać kiedy - dołączymy ze Spanky'm), jazda w kóło po mieście na pełnej pycie, straszenie ludzi burczącym silnikiem, wyścigi spod świateł - tak, żeby gościu zwrócił zjedzonego kbaba (uwaga-potrzebujesz reklamówek)

- wieczorem, kilka opcji:

a) ekonomiczna - nawalenie się przy grilu, koło północy wpadniemy, spuścimy mu wp***dol i wypijemy pozostałą wódkę - takiej imprezy jeszcze nigdy nie miał

B) indywidualna - te twoje tam gejowe i metroseksualne kluby

c) rekomendowana - ... Sofia :decayed: (oczywiście, będziemy ze Spanky'm na posterunku :D)

P.S. o to kurna jest MPW ? :mysli:

Opublikowano

Male Piwo Wieczorem :>

Opublikowano

Male Piwo Wieczorem :>

Ku*wa - co mi ta moja chora wyobraźnia podpowiadała :kox:

Opublikowano

Muzeum Powstania Warszawskiego...

Wituś...skorzystam z opcji nr 1.

Dzięki wielkie, człowieku pomyliłeś profesje... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Muzeum Powstania Warszawskiego...

Wituś...skorzystam z opcji nr 1.

Dzięki wielkie, człowieku pomyliłeś profesje... :kox: :kox: :kox:

:hi:

MPW - już mi nic nie tłumaczcie :D :D :D

Ale - jeśli poważnie - to Muzeum Powstania jest rzeczywiście GIT pomysłem

Opublikowano

Nawet byśmy tam ze Spanky'm do Was dołączyli - wtedy by dopiero zobaczył jak się Polacy bawią.

- do popołudnia/wieczoru włóczenie się po okolicznych peep show'ach i budach ze streep tease'm (daj znać kiedy - dołączymy ze Spanky'm),

a) ekonomiczna - nawalenie się przy grilu, koło północy wpadniemy, spuścimy mu wp***dol i wypijemy pozostałą wódkę - takiej imprezy jeszcze nigdy nie miał

c) rekomendowana - ... Sofia :decayed: (oczywiście, będziemy ze Spanky'm na posterunku :D)

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Witek ..zacznij pisać przewodniki po Warszawie :nabijasie:

Opublikowano

Witek ..zacznij pisać przewodniki po Warszawie :nabijasie:

I wszystkie powinny kończyć się na lokalu "Sofia" .... :lol1:

Opublikowano

Siema ziomy co tam u was slychac?? :> wiedze,ze spoty nadal w tym samym miejscu o tym samym czasie :)

Opublikowano

Czesc Bieniek gdzie ty sie podziewasz bo juz z milion lat Cie nie bylo na spocie :blink:

Opublikowano

Wit co i gdzie byś nie robił człowieku to się marnujesz!!!

Bienio napieraj na spota, ja tam jestem co tydzień i jest za***iście :banan2:

Opublikowano

Wit co i gdzie byś nie robił człowieku to się marnujesz!!!

Bienio napieraj na spota, ja tam jestem co tydzień i jest za***iście :banan2:

:polew: :polew: :polew: :gwizdanie:
Opublikowano

Jak ktoś ma tel. do tych naszych pe..dałów na boisku, to dzwonić i do domu ich!!![br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 21:21 _________________________________________________Drugi skład nam wjebał ojj jak cudownie!!!

Wreszcie może jutro znikną te szaliki i flagi z autek :polew::sick3:

Opublikowano

Chorwacja wziela Polske od tylu... :naughty:

:banan1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.