Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

amory wyciągamy ode mnie... jak chcesz oczywiście

Proste :good:

Kiedy :naughty:

nie wiem , teraz łikend pracuje , w następny mnie niema , jedynie 12-13 , ale bedzie akcja z przekładką :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox

załatwiaj ściski do sprężyn bo ja moje zarżnąłem przy wymianie :kox::polew:

Opublikowano

będzie akcja, bo mi nie chce wyjść śruba z wahaczy górnych :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Myślicie, że zawiecha -50mm, będzie dawała radę na 45/17" S-line, nie wiem jakie ma et. ( takie jak ajdaho) Czy to już przesada ?

hardcore

czemu hardcore? :cool1:

-50 bez odpowiednich amortyzatorów powoduje, że z auta robi się amfibia

poza tym każdy lezący policjant czy wystające studzienki sa wtedy wasze

z mojego doświadczenia polecam -30mm/-35mm w miarę da sie jeszcze żyć

Mnie przy -20mm zdarza się przytrzeć przy wjeżdżaniu/zjeżdżaniu z krawężników (parkowanie :kwasny: ), przejeżdżaniu nad nierównościami

-50? :shocked: Nie na nasze polskie wądoły :sick3:

Andy to ja nie wiem jak ty jezdzisz ;) ja mam -20mm

18 calowe koła i nigdy nigdzie jeszcze nie przytarłem nigdzie nigdzie nigdzie nigdzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moze ty masz uszkodzone amortyzatory albo cos w tym stylu

albo pakujesz sie na krawężniki o wysokosci 30 cm ;P

Opublikowano

będzie akcja, bo mi nie chce wyjść śruba z wahaczy górnych :gwizdanie: :gwizdanie:

nie trzeba jej wyciągać przy wymianie amorów

Opublikowano

będzie akcja, bo mi nie chce wyjść śruba z wahaczy górnych :gwizdanie: :gwizdanie:

nie trzeba jej wyciągać przy wymianie amorów

:shocked::mysli: :mysli:

Opublikowano

amory wyciągamy ode mnie... jak chcesz oczywiście

Proste :good:

Kiedy :naughty:

Dobry gość:

http://wyborcza.pl/narkopolacy/1,100609,6945097,Trybunal_zadecyduje__czy_moge_palic_trawe.html?as=1&ias=2&startsz=x

Ma rację facet ... znałem kilku którym złamali kręgosłup tylko dla tego że zapalili skręta.[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 12:58_________________________________________________

będzie akcja, bo mi nie chce wyjść śruba z wahaczy górnych :gwizdanie: :gwizdanie:

Palnik czyni cuda :)

jak byś miał zamiar jednak walić młotem to wyjmij wcześniej czujniki abs

Opublikowano

Palnik czyni cuda z aluminiowymi wahaczami :naughty: :naughty:

Opublikowano

będzie akcja, bo mi nie chce wyjść śruba z wahaczy górnych :gwizdanie: :gwizdanie:

nie trzeba jej wyciągać przy wymianie amorów

:shocked::mysli: :mysli:

sory , przemyślałem sprawe , trzeba wyciągać , a masz palnik ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dziewczyny czy ktoś z was może mi pożyczyć navi ? W piątek jadę w trasę wracam w sobotę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

będzie akcja, bo mi nie chce wyjść śruba z wahaczy górnych :gwizdanie: :gwizdanie:

nie trzeba jej wyciągać przy wymianie amorów

:shocked::mysli: :mysli:

sory , przemyślałem sprawe , trzeba wyciągać , a masz palnik ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ale wiesz ,ze bedzie bardzo ciężko nie popalić gum przy wahaczach ???? :decayed:

Opublikowano

ale wiesz ,ze bedzie bardzo ciężko nie popalić gum przy wahaczach ???? :decayed:

:doh1: - palnik nie wchodzi w grę :naughty:

Nie napalaj się.. :decayed:

Opublikowano

ale wiesz ,ze bedzie bardzo ciężko nie popalić gum przy wahaczach ???? :decayed:

:doh1: - palnik nie wchodzi w grę :naughty:

Nie napalaj się.. :decayed:

Zróbcie jakieś fotostory ... :kox:

Wrzuci się w temat: "jak nie robić napraw" .... :decayed:

Opublikowano

ale wiesz ,ze bedzie bardzo ciężko nie popalić gum przy wahaczach ???? :decayed:

:doh1: - palnik nie wchodzi w grę :naughty:

Nie napalaj się.. :decayed:

Zróbcie jakieś fotostory ... :kox:

Wrzuci się w temat: "jak nie robić napraw" .... :decayed:

widze chłoptasiu że tatusia nie było kilka dni i od razu zmieniłeś podpis ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:doh1: - palnik nie wchodzi w grę :naughty:

bo ja moge załatwić :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Opublikowano

widze chłoptasiu że tatusia nie było kilka dni i od razu zmieniłeś podpis ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nooo :przebiegly::lol1:

:doh1: - palnik nie wchodzi w grę :naughty:

bo ja moge załatwić :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Taki budowlany, do spawania mostów :decayed:

Opublikowano

ale wiesz ,ze bedzie bardzo ciężko nie popalić gum przy wahaczach ???? :decayed:

:doh1: - palnik nie wchodzi w grę :naughty:

Nie napalaj się.. :decayed:

Zróbcie jakieś fotostory ... :kox:

Wrzuci się w temat: "jak nie robić napraw" .... :decayed:

O!! Odezwał się ten co modyfikuje samochody poprzez wzbogacenie ich o dodatkowe moduły łączności bezprzewodowej :evil::decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Taki budowlany, do spawania mostów :decayed:

nieee , taki niepotrzebny , wystarczy taki jakiego użyłeś do zamontowania zapasowego modułu BT w paździerzu :wink4:

Opublikowano

Sttaaaaareee ...

Zero wysiłku szarych komórek :naughty:

Opublikowano

Palnik czyni cuda z aluminiowymi wahaczami :naughty: :naughty:

nie mówię o wahaczach tylko, tylko o długiej śrubie na jarzmie która trzyma górne wahacze.

to nie znaczy że macie gamonie rozpalać ognisko pod autem :tongue4:

Ja osobiście waliłem młotem i czujniki abs powiedziały papa.

Opublikowano

Zero wysiłku szarych komórek :naughty:

na takich chłystków niema sie co wysilać

nie mówię o wahaczach tylko, tylko o długiej śrubie na jarzmie która trzyma górne wahacze.

wachaczom nic nie jest , najgorsza jest guma przy sworzniach , ciężko jej nie przypalić :thumbdown: przerabiałem temat :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.