Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żebym to ja miał czym podjechać.... ;(

Evelinka cały czas u doktora ????

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Różowy

Po Tobie się tego nie spodziewałem. :tongue4:

Kuzyn se remontuje golfa i chce pomalować zaciski. Czym najlepiej?

Opublikowano

Żebym to ja miał czym podjechać.... ;(

Evelinka cały czas u doktora ????

;( ;(

Opublikowano

Różowy

Po Tobie się tego nie spodziewałem. :tongue4:

:lol1:

Nie znoszę tego koloru :sick3:

Moja trzyletnia córka uwielbia :decayed:

Opublikowano

Różowy

Po Tobie się tego nie spodziewałem. :tongue4:

a ja właśnie bym sie spodziewał :kox:

Żebym to ja miał czym podjechać.... ;(

Evelinka cały czas u doktora ????

;( ;(

łącze sie z Tobą w bólu ;([br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 15:41_________________________________________________

Kuzyn se remontuje golfa i chce pomalować zaciski. Czym najlepiej?

Tomek ja przy struclu malowałem normalnym chlorokauczukiem , niektórzy polecają farby odporne na temperature ale u mnie po chlorokauczuku nic się nie działo :good:

Opublikowano

Uwaga, burza mózgów: :decayed:

Na jaki kolor pomalować zaciski i bębny w starym golfie?? Wg mnie najlepszy będzie czarny lub srebrny - który z tych? :mysli:

Do różowego lakieru lepiej pasuje czarny :good: Wybrałbym czarny - srebrny wg. mnie wygląda tandetnie.

Opublikowano

Moja trzyletnia córka uwielbia :decayed:

to się ciesz ze teraz , gorzej jak bedzie miała 20-24 lata i cały czas bedzie jej sie ten kolor podobał :kox: :kox:

troche lypa :decayed:

Do różowego lakieru lepiej pasuje czarny :good: Wybrałbym czarny - srebrny wg. mnie wygląda tandetnie.

czarny wyszczupla , bedzie musiał założyć wielką felge żeby zacisk nie zginął :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Żebym to ja miał czym podjechać.... ;(

Evelinka cały czas u doktora ????

;( ;(

rozchorowała się bidzinka? To może nexiorem podjedź, zobaczymy efekty megłajersa :cool1:

Opublikowano

Chyba, że to chodziło o zaciski do swetra.. :mysli:

tutaj akurat są niebieskie zaciski do niebieskiego golfa..

231426446497cc04567443.jpg

Nie wiem jaki masz golf, ale "czarne pasuje do wszystkiego"

:polew: :polew:

Opublikowano

Kolkov gratuluje ślicznego różowego kolorku :):decayed:

Opublikowano

Kolkov gratuluje ślicznego różowego kolorku :):decayed:

O rzeczywiście.. :mysli: heh..

Nie pokazał w się w Newbie i dlatego ciężko się połapac... Ach ta młodzież...

Gratulejszons.. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Kolkov gratuluje ślicznego różowego kolorku :):decayed:

:yeah: yeeee sękju sękju weeery macz :cool1:

Opublikowano

Kolkov gratuluje ślicznego różowego kolorku :):decayed:

O rzeczywiście.. :mysli: heh..

Nie pokazał w się w Newbie i dlatego ciężko się połapac... Ach ta młodzież...

Gratulejszons.. :tongue4:

gratuluje stary zboku :kox:

zaczynam tęsknić za głosowaniami na klubowicza :kox:

w życiu bym go nie przepuścił :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

Nie pokazał w się w Newbie i dlatego ciężko się połapac... Ach ta młodzież...

właśnie ,marsz do newbie : http://www.a4-klub.pl/smf/newbie_klubowicza-t91757.90.html[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 16:23_________________________________________________Panowie sory za OT w tak poważnym wątku ale:

dzisiaj mija 30 dni od zgłoszenia szkody , dzwoniłem , kasa jest , papiery są tylko pani która prowadzi sprawe jest do przyszłego tygodnia na urlopie. i teraz pytanie czy można pisać o jakieś karne odsetki ?? bo jak wiadomo gdybyśmy to my spóźnili sie z czyms to zaraz byłoby naliczanie niebotycznych sum na ich rachunek.

mi się nie spieszy , ale tak z czystej złośliwości :decayed::kox:

Opublikowano

mi się nie spieszy , ale tak z czystej złośliwości :decayed::kox:[/b]

gra nie warta świeczki :gwizdanie:

jak maja ci wypłacić 10 tysi na ten przykład to wyglada to tak:

10 000 X 7 dni X 13% podzielic przez 365 czyli niby zyskasz: 24,93zł :naughty::decayed:

Opublikowano

10 000 X 7 dni X 13% podzielic przez 365 czyli niby zyskasz: 24,93zł :naughty::decayed:

to akurat bedzie na filtr kabinowy :kox: :kox: :kox: :kox:

faktycznie szkoda czasu :thumbdown:

Opublikowano

Nie pokazał w się w Newbie i dlatego ciężko się połapac... Ach ta młodzież...

właśnie ,marsz do newbie : http://www.a4-klub.pl/smf/newbie_klubowicza-t91757.90.html[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 16:23_________________________________________________Panowie sory za OT w tak poważnym wątku ale:

dzisiaj mija 30 dni od zgłoszenia szkody , dzwoniłem , kasa jest , papiery są tylko pani która prowadzi sprawe jest do przyszłego tygodnia na urlopie. i teraz pytanie czy można pisać o jakieś karne odsetki ?? bo jak wiadomo gdybyśmy to my spóźnili sie z czyms to zaraz byłoby naliczanie niebotycznych sum na ich rachunek.

mi się nie spieszy , ale tak z czystej złośliwości :decayed::kox:

Ja bym tez sie w to nie bawil bo moze wyjsc to tobie bokiem. Jak babka sie wq... to jeszcze 2 miesiace cie przetrzyma dla zasady.

A gdzie miałes ubezpieczony samochod?

Opublikowano

Chyba, że to chodziło o zaciski do swetra.. :mysli:

tutaj akurat są niebieskie zaciski do niebieskiego golfa..

231426446497cc04567443.jpg

Nie wiem jaki masz golf, ale "czarne pasuje do wszystkiego"

:polew: :polew:

Nosz k**wa witki mi opadły. :D

Samochód jest ciemny - jakiś taki chyba granatowo-śliwkowy. Tak czy siak to bardzo brzydki. :decayed:

Opublikowano

Nie pokazał w się w Newbie i dlatego ciężko się połapac... Ach ta młodzież...

właśnie ,marsz do newbie : http://www.a4-klub.pl/smf/newbie_klubowicza-t91757.90.html[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 16:23_________________________________________________Panowie sory za OT w tak poważnym wątku ale:

dzisiaj mija 30 dni od zgłoszenia szkody , dzwoniłem , kasa jest , papiery są tylko pani która prowadzi sprawe jest do przyszłego tygodnia na urlopie. i teraz pytanie czy można pisać o jakieś karne odsetki ?? bo jak wiadomo gdybyśmy to my spóźnili sie z czyms to zaraz byłoby naliczanie niebotycznych sum na ich rachunek.

mi się nie spieszy , ale tak z czystej złośliwości :decayed::kox:

Ja bym tez sie w to nie bawil bo moze wyjsc to tobie bokiem. Jak babka sie wq... to jeszcze 2 miesiace cie przetrzyma dla zasady.

A gdzie miałes ubezpieczony samochod?

na moje to może trzymać dwa lata , koło pyndla mi to lata :kox::polew: :polew:

sprawca miał OC w PTU - Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.