Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyślę Ci to za 3 godz bo muszę zejsc do samochodu z pendrivem i zgrać pliki

Pasi :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja bym ci pozyczyl ale musze tesciow z lodzi na okecie dostarczyc na 4 rano w sobote.

Moskal ogól sie i idz sam. Nie umiesz sie usmiechnac do pani i powiedziec kilka cieplych slow? :naughty: Troszke jezyczkiem powywijac :decayed:

Opublikowano

za***ista myszka miki , ale ma cycorki[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 11:24_________________________________________________a jaka dupinke musi mieć ciasną[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 11:24_________________________________________________ :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

i wygląda na max 16lat :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 13:07_________________________________________________

Moskal ogól sie i idz sam. Nie umiesz sie usmiechnac do pani i powiedziec kilka cieplych slow? :naughty: Troszke jezyczkiem powywijac :decayed:

Moskal ... chyba Nosfer :decayed:

Opublikowano

Nie umiesz sie usmiechnac do pani i powiedziec kilka cieplych slow? :naughty: Troszke jezyczkiem powywijac :decayed:

ja to potrafie wysmienicie ale nie wiem czy Nosfer jest w tym biegły :kox:

Opublikowano

Nie umiesz sie usmiechnac do pani i powiedziec kilka cieplych slow? :naughty: Troszke jezyczkiem powywijac :decayed:

Moskal jest znany na poczcie.. Panie go uwielbiają !

Mówią, że takiej młodej d*py to nie miały od lat.. :polew: :polew:

poczta13.jpg

A Ja wolę zapłacić karę w US. :)

i wygląda na max 16lat :gwizdanie:

Stara rura.. :kox::evil: :evil:

Opublikowano

A Ja wolę zapłacić karę w US. :)

za późno , zaanonsowałem Cie , pokazałem fote , były zachwycone

Opublikowano

A Ja wolę zapłacić karę w US. :)

za późno , zaanonsowałem Cie , pokazałem fote , były zachwycone

Wiedzą gdzie pracujesz i gdzie mieszkasz :decayed:

Kończą pracę o 15.00, będą czatowały na Ciebie :kox:

Mają nagrywać filmiki z całej akcji i wrzucić do sieci :naughty:

Opublikowano

A Ja wolę zapłacić karę w US. :)

za późno , zaanonsowałem Cie , pokazałem fote , były zachwycone

Wiedzą gdzie pracujesz i gdzie mieszkasz :decayed:

Kończą pracę o 15.00, będą czatowały na Ciebie :kox:

Mają nagrywać filmiki z całej akcji i wrzucić do sieci :naughty:

kończą o 18:00

Opublikowano

A Ja wolę zapłacić karę w US. :)

za późno , zaanonsowałem Cie , pokazałem fote , były zachwycone

Wiedzą gdzie pracujesz i gdzie mieszkasz :decayed:

Kończą pracę o 15.00, będą czatowały na Ciebie :kox:

Mają nagrywać filmiki z całej akcji i wrzucić do sieci :naughty:

kończą o 18:00

Na tę akcję załatwiły sobie u naczelnik oddziału wyjście o 15:00 :decayed:

Jestem tego pewien :gwizdanie:

Opublikowano

A Ja wolę zapłacić karę w US. :)

za późno , zaanonsowałem Cie , pokazałem fote , były zachwycone

Wiedzą gdzie pracujesz i gdzie mieszkasz :decayed:

Kończą pracę o 15.00, będą czatowały na Ciebie :kox:

Mają nagrywać filmiki z całej akcji i wrzucić do sieci :naughty:

kończą o 18:00

Na tę akcję załatwiły sobie u naczelnik oddziału wyjście o 15:00 :decayed:

Jestem tego pewien :gwizdanie:

od 15:00 - 18:00 jazda na zapleczu :kox:

Opublikowano

Jaki tu spokój.. nananana...

nic się nie dzieje... nananana...

Opublikowano

cisza jak po śmierci organisty :kox:

Opublikowano

Panie Księgowy, mam pytanko. Jaki jest stan prawny jeżeli chodzi o odliczanie podatku vat od zakupu samochodu i paliwa? i co musi spełniać kupiony samochód żeby można było odliczyć te podatki. Jeżeli ktoś inny zna ten temat dobrze, też prosił bym o wypowiedź.

Opublikowano

kończą o 18:00

Juz wie. Więc pewnie jest umówiony.. :naughty:

Opublikowano

kończą o 18:00

Juz wie. Więc pewnie jest umówiony.. :naughty:

ja tam bardzo czesto ze smyczami zaglądam :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Panie Księgowy, mam pytanko. Jaki jest stan prawny jeżeli chodzi o odliczanie podatku vat od zakupu samochodu i paliwa? i co musi spełniać kupiony samochód żeby można było odliczyć te podatki. Jeżeli ktoś inny zna ten temat dobrze, też prosił bym o wypowiedź.

PW

Opublikowano

Panie Księgowy, mam pytanko. Jaki jest stan prawny jeżeli chodzi o odliczanie podatku vat od zakupu samochodu i paliwa? i co musi spełniać kupiony samochód żeby można było odliczyć te podatki. Jeżeli ktoś inny zna ten temat dobrze, też prosił bym o wypowiedź.

PW

THX

Opublikowano

THC :decayed:

Opublikowano

THC :decayed:

DwaKC :)[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 16:55_________________________________________________oPIS:

http://moto.allegro.pl/item720117358_aprilia_rsv1000_r_2004_2007.html

Trzecie zdjecie mnie rozwalilo :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.