Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiesz... to dla Kasi :decayed:

dla tej Kasi ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiesz... to dla Kasi :decayed:

dla tej Kasi ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tej co to dopiero :sexinbed: po ślubie :tongue4:

Opublikowano

wiesz... to dla Kasi :decayed:

dla tej Kasi ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie.

Dla Kasi Cichopek. :good:

Opublikowano

wiesz... to dla Kasi :decayed:

dla tej Kasi ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tej co to dopiero :sexinbed: po ślubie :tongue4:

Taa... Po ślubie to z mężem :gwizdanie:

Opublikowano

wiesz... to dla Kasi :decayed:

dla tej Kasi ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tej co to dopiero :sexinbed: po ślubie :tongue4:

poważnie ?? a nie wygląda :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 12:16_________________________________________________sory że robie OT w tym temacie ale ma ktoś rysunek poglądowy gdzie znajduje sie czujnik położenia wału w AEB ????

Opublikowano
:hi: yo bitches
Opublikowano

Kiedyś mówili w porannym WF-ie ,że po ślubie nazywają sie Kasia Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel-Cichopek :kox::polew: :polew:

Opublikowano

Mam taki OT:

Odpadła mi ta kratkozaślepka ze zderzaka po prawej stronie. Na allegro oryginalną używkę ma tylko jeden gość i jakaś zmęczona jest. Czy ktoś wie gdzie takie cuś można kupić? A może w aso nie bardzo drogie? Z 50zyli bym nawet dał...

Opublikowano

jeszcze 40 stronów :decayed:

Opublikowano

Mam taki OT:

Odpadła mi ta kratkozaślepka ze zderzaka po prawej stronie. Na allegro oryginalną używkę ma tylko jeden gość i jakaś zmęczona jest. Czy ktoś wie gdzie takie cuś można kupić? A może w aso nie bardzo drogie? Z 50zyli bym nawet dał...

dałbys jakieś doopy a nie z głupotami wyjeżdzasz

Opublikowano

Zaraz będzie zjebka coś czuje :cool1:

Opublikowano

Mam taki OT:

Odpadła mi ta kratkozaślepka ze zderzaka po prawej stronie. Na allegro oryginalną używkę ma tylko jeden gość i jakaś zmęczona jest. Czy ktoś wie gdzie takie cuś można kupić? A może w aso nie bardzo drogie? Z 50zyli bym nawet dał...

A może da się to kupic u moskala? :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Agwxq.png

:polew:

Opublikowano

wiesz... to dla Kasi :decayed:

dla tej Kasi ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tej co to dopiero :sexinbed: po ślubie :tongue4:

poważnie ?? a nie wygląda :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 12:16_________________________________________________sory że robie OT w tym temacie ale ma ktoś rysunek poglądowy gdzie znajduje sie czujnik położenia wału w AEB ????

tzw Halla??

Opublikowano

wiesz... to dla Kasi :decayed:

dla tej Kasi ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tej co to dopiero :sexinbed: po ślubie :tongue4:

poważnie ?? a nie wygląda :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 12:16_________________________________________________sory że robie OT w tym temacie ale ma ktoś rysunek poglądowy gdzie znajduje sie czujnik położenia wału w AEB ????

tzw Halla??

nie wiem , on jest chyba gdzieś obok halla , tak słyszałem ale nie jestem pewny

Opublikowano

Zaraz będzie zjebka coś czuje :cool1:

UUUUuuuuu so scared :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Zaraz będzie zjebka coś czuje :cool1:

UUUUuuuuu so scared :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :kox: :kox: :kox: :kox:

taki duży a tak sie boi ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.