Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1616858,0,,szybowiec_rozbil_sie_na_chomiczowce,wiadomosc.html[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 12:33_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1616840,0,,masa_krytyczna_zagosci_na_bielanach_i_na_pradze,wiadomosc.html

I znów korki.. :/ Nie mogli jezdzić jak były wakacje? w zeszłym roku jechalem tramwajem, jechalem to za duzo powiedziane.. Bo stalem na światłach 30min zanim się łaskawie przemieszczą z goworka na puławską.. :thumbdown:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 12:37_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1604852,wiadomosc.html

I tak nikt tego nie przestrzega.. :/ [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 12:38_________________________________________________ :polew:

:polew:

Odpadłem..[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 12:49_________________________________________________Ooo.. Jaka cisza.. wszyscy na lancz poszli :mysli:

Może i ja bym coś zjadł? :mysli:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 12:50_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1616793,0,,wypadla_z_mostu_lazienkowskiego_zobacz__jak_strazacy_wyciagaja_auto,wiadomosc.html

To trzeba umieć jeździć..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tu tak cicho ??? :kox:

Opublikowano

poszli w piz*u..

Opublikowano

Obie są dobre - ale na Pory jest lepsza - pozniej mozesz wpasc na papieroska do mnie - mieszkam tuz za torem stegny.

Cholera! i znowu za pozno sie dowiaduje bo nie wiedzialem co z czasem robic ... wiec pojechalem do roboty :wallbash:

Na myjni mi umyli autko, wciagneli popiol z siedzien i nalozyli na karoserie silikon :shocked:

Ale tani to oni nie sa :no: zaplacilem 120 zeta :shocked:

Opublikowano

Na prostej drodze ... je.bana. Dobrze że wszystkie inne kobitki tak dobrze jeżdżą :kox: bo oprócz lusterek trzeba by jeszcze uważać na spadające auta :polew:

Opublikowano

Na prostej drodze ... je.bana. Dobrze że wszystkie inne kobitki tak dobrze jeżdżą :kox: bo oprócz lusterek trzeba by jeszcze uważać na spadające auta :polew:

a ty sie z choinki urwałeś ?? :kox:

Opublikowano

Na prostej drodze ... je.bana. Dobrze że wszystkie inne kobitki tak dobrze jeżdżą :kox: bo oprócz lusterek trzeba by jeszcze uważać na spadające auta :polew:

a ty sie z choinki urwałeś ?? :kox:

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,6973870,Kobieta_wypadla_z_Trasy_Lazienkowskiej_i_zaklinowala.html

Opublikowano

Na prostej drodze ... je.bana. Dobrze że wszystkie inne kobitki tak dobrze jeżdżą :kox: bo oprócz lusterek trzeba by jeszcze uważać na spadające auta :polew:

a ty sie z choinki urwałeś ?? :kox:

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,6973870,Kobieta_wypadla_z_Trasy_Lazienkowskiej_i_zaklinowala.html

no to chociaż mógł zacytować

Opublikowano

Na prostej drodze ... je.bana. Dobrze że wszystkie inne kobitki tak dobrze jeżdżą :kox: bo oprócz lusterek trzeba by jeszcze uważać na spadające auta :polew:

ona coś wyprzedzała/omijała, zdziwili się wszyscy że wysiadła o własnych siłach i tylko mały uraz kolana, trzeba mieć talent :decayed:
Opublikowano

Za miesiąc znajdzie się na otomoto: "bezwypadek, zadbany, serwisowany w ASO, garażowany, drugie auto w rodzinie, użytkowany przez kobietę"

A jak się uda to może nawet szyberdach się pojawi :przebiegly::decayed::naughty:

Opublikowano

085c6091af.jpeg

NK - ale kurwiszcze :decayed:

Opublikowano

085c6091af.jpeg

NK - ale kurwiszcze :decayed:

podobna do Violetty Villas :kox:

Opublikowano

dokladnie :sick3:

Opublikowano

ten to będzie wyjątkowa wersja po tjuningu ...... cabrio :evil:

Opublikowano

ej ej skąd najlepiej kupić RNS-E oraz kto mi w Warszawie zamontuje? :gwizdanie:

Opublikowano

Szukaj na parkingach :D

Opublikowano
:polew::kox:
Opublikowano

no a z montażem to do kolegi Alvaro bym się zgłosił :wink4: to jakaś podwarszawska mieścina :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ej ej skąd najlepiej kupić RNS-E oraz kto mi w Warszawie zamontuje? :gwizdanie:

Szukaj na parkingach :D

Tylko szukaj takich z SDSem :naughty: To jest dopiero kox :kox: Plus BT, kierownica z R8 i każda panna Twoja .... :decayed:

Opublikowano

Plus BT

:decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.