Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:...

ale musi być jasno na dworze :good:

tak więc MoorPH jutro budzik na 4:30 i dasz radę :decayed:

O 4.30 jest jeszcze ciemno :gwizdanie:... 5.15 dzień się rozwidla :naughty:..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 08:32_________________________________________________

kur**, chyba was powaliło.. ja dopiero sie kladlem.. o 4:10 :decayed:

to jak raz 20min snu i na forum :polew:

ale musi być jasno na dworze :good:

tak więc MoorPH jutro budzik na 4:30 i dasz radę :decayed:

jasno robi sie około 5:30 :decayed:

no chciałem dać mu rezerwę na zalogowanie :wink4:
Opublikowano

Ale weselicho bylo :good:

omineła mnie jakaś klubowa biba ? :naughty:

Opublikowano

[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 08:32_________________________________________________

kur**, chyba was powaliło.. ja dopiero sie kladlem.. o 4:10 :decayed:

to jak raz 20min snu i na forum :polew:

ale musi być jasno na dworze :good:

tak więc MoorPH jutro budzik na 4:30 i dasz radę :decayed:

jasno robi sie około 5:30 :decayed:

no chciałem dać mu rezerwę na zalogowanie :wink4:

Lubelski Węgiel.. Dziękuję łaskawco... Mam autologowanie :gwizdanie: 1 min snu wiecej :naughty:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 08:41_________________________________________________

Ale weselicho bylo :good:

omineła mnie jakaś klubowa biba ? :naughty:

Można tak powiedzieć.. :naughty:

Opublikowano

krzyniek

Jaką rezerwe :kox:, On pewnie się nawet nie wylogowal aby być pierwszy :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

Ja przynajmniej się wyspałem... :tongue4:

L-4 mi służy, jak ciąża Kasi Cichopek-Chakiel :gwizdanie:

cichopek_tyje1sl.jpg

HAVE A NICE DAY!!!

Opublikowano

Można tak powiedzieć.. :naughty:

Ragga brał znowu ślub ???

Opublikowano

krzyniek

Jaką rezerwe :kox:, On pewnie się nawet nie wylogowal aby być pierwszy :gwizdanie:

:polew: :polew:

PARAF1982 - Cichłopek- Hakiel ....

macie mundurki ? :naughty:

2017.jpg

Opublikowano

:notworthy: SORRY! :notworthy:

Mam inne zainteresowania niż życie Cichopków... :tongue4:

Jednak to nie zmienia faktu, że w końcu się wyspałem i :sexinbed: też był grany.

Niestey widzę, że forum spędza niektórym sen z powiek...[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 09:00_________________________________________________...i wstają o 4:30 tylko po to aby być pierwszym

Opublikowano

i wstają o 4:30 tylko po to aby być pierwszym

moze starają sie o "klubowicza" ?? :kox:

Opublikowano

i wstają o 4:30 tylko po to aby być pierwszym

moze starają sie o "klubowicza" ?? :kox:

Bez komentarza!!!

Moskal - a widziałeś swoją liczbę wiadomości (nad avartem) - intrygująca jest.... :shocked:

Opublikowano

Moskal - a widziałeś swoją liczbę wiadomości (nad avartem) - intrygująca jest.... :shocked:

dopiero zauważyłem :kox: , mam nadzieje że nie zostanie , ide pospamować do technicznego :kox:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 09:11_________________________________________________już jest "STRAŻ" :kox:

Opublikowano

Moskal - a widziałeś swoją liczbę wiadomości (nad avartem) - intrygująca jest.... :shocked:

dopiero zauważyłem :kox: , mam nadzieje że nie zostanie , ide pospamować do technicznego :kox:

No ta, dorzuci jeszcze jeden i mamy straż pożarną :decayed:

Opublikowano

Dźin dybry, ale mam kaca :thumbdown: Byłem wczoraj w Radomiu z delegacją generałów pilotów i w drodze powrotnej piliśmy za załogę Su-27.

Ale żeby nie było tak smutno to kilka fotek:

byla.pl_8f3a819d1cb7841d809b73ff78e2a0f1.jpg

byla.pl_bd416e3bde56eec892c25ad5d66d641f.jpg

jest i dziubek:

byla.pl_3ec03e7a61b9e70b7999ff95148d008e_b.jpg

byla.pl_7c0c377bee893b8573f6f089e0237f39.jpg

POKAŻ CYCKI POKAŻ CYCKI

będzie jeden, wystarczy?

byla.pl_222778a2e2d35f6605b89f1e9f475066.jpg

Opublikowano

Ten dziubek to chyba dla moskala :kox:...

Opublikowano

chopaky , szukam kogos z silnikiem 1.8T żeby podmienić na moment cewki i sprawdzić , bo mi coś przerywa a nie chce kupować w ciemno. chciałbym sie umówić na sobotnie późne popołudnie lub niedziele , jest ktoś chętny ??? odwdzięcze sie

będzie jeden, wystarczy?

byla.pl_222778a2e2d35f6605b89f1e9f475066.jpg

wystarczy wystarczy :good:

dziubek to podstawa :kox:

Opublikowano

niektórych to łatwo zaspokoić :polew:

tu masz dwa cycki:

byla.pl_f5a528cc6680a14c0b8c8f3a074b9c11.jpg

Opublikowano

chopaky , szukam kogos z silnikiem 1.8T żeby podmienić na moment cewki i sprawdzić , bo mi coś przerywa a nie chce kupować w ciemno. chciałbym sie umówić na sobotnie późne popołudnie lub niedziele , jest ktoś chętny ??? odwdzięcze sie

będzie jeden, wystarczy?

byla.pl_222778a2e2d35f6605b89f1e9f475066.jpg

wystarczy wystarczy :good:

dziubek to podstawa :kox:

Jak uda mi się odebrać mojego pazdzocha z naprawy do soboty to nie ma problemu :wink4:..

Opublikowano

Jak uda mi się odebrać mojego pazdzocha z naprawy do soboty to nie ma problemu :wink4:..

bedą pasować do AEB ? chyba powinny. bedziesz na paintballu w niedziele w Nadarzynie ????

Opublikowano

Można tak powiedzieć.. :naughty:

Ragga brał znowu ślub ???

Nie.. Smieje sie.. To jakas znajoma Oskara.. Zawiozłem go i nikt niewie jak wrócił.. nawet on sam :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.