Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładne dupeczki dziś zapodajecie :evil:

nie za stare Krzyniu :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kompletny OT!!!

Wymienili mi olej, ale kompa nie majo. Bedzie mi mogl na spocie ktos przestawic przegląd na następne 15kkm?

Z gory dziekowac :notworthy:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 13:24_________________________________________________A no i zeby byc w temacie :D

hot-chick.jpg

Opublikowano

ładne dupeczki dziś zapodajecie :evil:

nie za stare Krzyniu :decayed:

....... czep się
Opublikowano

Kompletny OT!!!

Wymienili mi olej, ale kompa nie majo. Bedzie mi mogl na spocie ktos przestawic przegląd na następne 15kkm?

Z gory dziekowac :notworthy:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 13:24_________________________________________________A no i zeby byc w temacie :D

hot-chick.jpg

A ktoś przed chwilą mówił zeby miniaturki wrzucać..

Na mini nic nie widać.. :gwizdanie:

Opublikowano

Bedzie mi mogl na spocie ktos przestawic przegląd na następne 15kkm?

weż se wydrap na masce od spodu a nie dupe zawracasz

Opublikowano

Kompletny OT!!!

Ostrzeżenie !

Jeszcze jedno OT i zostaniesz uciszony !

Opublikowano
:evil::decayed:
:gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Bedzie mi mogl na spocie ktos przestawic przegląd na następne 15kkm?

weż se wydrap na masce od spodu a nie dupe zawracasz

Przeca nie o to chodzi tylko o to co by mi sie serwis nie swiecilo.

Opublikowano

Bedzie mi mogl na spocie ktos przestawic przegląd na następne 15kkm?

weż se wydrap na masce od spodu a nie dupe zawracasz

Przeca nie o to chodzi tylko o to co by mi sie serwis nie swiecilo.

Se spróbuje przyciskami zmienić: http://www.a4-klub.pl/smf/kasowanie_inspekcji_in1_in2_oil-t4640.0.html

Opublikowano

Przeca nie o to chodzi tylko o to co by mi sie serwis nie swiecilo.

Zaklej taśmy kawałkiem :naughty::decayed:

Opublikowano

Przeca nie o to chodzi tylko o to co by mi sie serwis nie swiecilo.

Zaklej taśmy kawałkiem :naughty::decayed:

:good:

ragga a ty urlop masz , że tak dowcipkujesz przed kompem ?? :kox::polew:

i bys w końcu składke opłacił bo w niebieskim Ci nie do twarzy :decayed:

Opublikowano

:good:

ragga a ty urlop masz , że tak dowcipkujesz przed kompem ?? :kox::polew:

Żona pojechała co Ciotki :polew:

A tak na serio to miałem parę spraw do załatwienia i jakoś mi się tak ciężko zebrac do garage :decayed:

i bys w końcu składke opłacił bo w niebieskim Ci nie do twarzy :decayed:

Czekam na fiolet :D:decayed:

..ale nikt się nie domyślił :gwizdanie: :doh1:

Fajne mam dwie ostatnie liczby w liczniku wiadomości :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

TAK POWINIEN WYGLĄDAĆ TEN WĄTEK :good: :good: :good: :good:

Raga, MoorPH daliście dziś do pieca - chyba pojde za raz zwalić gruchę :polew::kox:

Ja też dziś mijałem kilka szkół i małolatki w spodniczkach i podkolanowkach to cos co mnie kręci. Może byc i 14 latka - moze jej tata sie nie dowie :naughty:

juicy-schoolgirl-obsessi_411.jpg

schoolgirl2.jpg

schoolgirl_1.jpg

Opublikowano

Czekam na fiolet :D:decayed:

zrobie kweste i uzbieramy ci na róż

Opublikowano

Czekam na fiolet :D:decayed:

zrobie kweste i uzbieramy ci na róż

To weź głębszy kapelusz to się jakim miodem przelejem przy okazji :decayed::kox:

Opublikowano

Hieh...

Co jest przysmakiem zdrowo odżywiających się kanibali?

Zakonnice.

Bo nie pryskane...

Opublikowano

Przegladam sobie youtuba i natknalem sie na takie cosik

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

drugi filmik mega, szczegolnie komentarze :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=voyNCx78jqo&feature=related

Opublikowano

Przegladam sobie youtuba i natknalem sie na takie cosik

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

drugi filmik mega, szczegolnie komentarze :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=voyNCx78jqo&feature=related

Dobre :good:

Chociaż ja i tak najbardziej lubię ten - smiech Suliego jest za***isty

http://www.youtube.com/watch?v=mg73kJJjIPg&feature=related

Opublikowano

szczegolnie komentarze :polew: :polew: :polew: :polew:

to już kultowy komentarz :naughty: piz*eczka.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.