Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany mam prośbe , kto ma etke ?? kupiłem pokrywe na silnik

773496032.th.jpg

ale niestety nie mam tych blaszek które przykręca się do pokrywy zaworów , i wtedy do tych blaszek przypina się ową plastikową pokrywe. mógłby ktoś sprawdzić numer tych blaszek , bo na allegro nic nie ma , muszą być ori. dane auta są w moim profilu

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany mam prośbe , kto ma etke ?? kupiłem pokrywe na silnik

773496032.th.jpg

ale niestety nie mam tych blaszek które przykręca się do pokrywy zaworów , i wtedy do tych blaszek przypina się ową plastikową pokrywe. mógłby ktoś sprawdzić numer tych blaszek , bo na allegro nic nie ma , muszą być ori. dane auta są w moim profilu

mam komplet tych blaszek w garage :kox::decayed:

Opublikowano

Moskal to ta podkreślona na zielono ?

d4e71300460ebe34med.jpg

Opublikowano

chudineze - myślisz o jakimś przedświątecznym spociku...

Tak będzie 2 tyg :mysli: przed świętami i może jakiś zakrapiany śledzik wyjdzie wtedy.

Opublikowano

Krzyniek a możesz mi w etce znaleźć gdzie są zawory DV u mnie? Bo nawet nie wiem gdzie tego szukać... :P

Opublikowano

DV masz pod srodkowa pokrywa z przodu silnik :) łatwo znalesc bo sa dwa kolo siebie :kox:

lD1Ni.jpg

Opublikowano

:no:

Wtqb9.jpg :good:

Tak wygladaja i tu sa

Wui3i.jpg

Opublikowano

czyli taki jak pokazalem na zdjeciu nie podejdzie, nie bedzie lepszy i nie bedzie zdawal egzaminu?

EDIT: oki, widze już co i jak. Czyli wychodzi na to, że kupiłem nie takie jak trzeba a podobno miały byc lepsze. grrrr....

Opublikowano

Kali to co pokazałeś to jest elektrozawór potocznie nazywany N75 - steruje pracą turbawek

u ciebie jest 1 sztuka

nie chcesz chyba powiedzieć, że kupiłeś dwa ?? :shocked: :shocked: :shocked::blink: :blink: :blink::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 18:55_________________________________________________

Wui3i.jpg

masz kupić dwa takie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

tak mi podano numer części z ETKI i tak zamówiłem w serwisie. Ale widze ze zaszło nieporozumienie.

Może mi ktoś sprawdzic w takim razie numer części zaworka DV z silnika 1.8 T BAM ? dość pilne.

Opublikowano

Może mi ktoś sprawdzic w takim razie numer części zaworka DV z silnika 1.8 T BAM ? dość pilne.

misiek teraz produkują już jeden rodzaj zaworów DV i to ą te wzmocnione

grunt zeby były po 2004 roku

kurde na technicznym to ty jesteś rzadkim gościem :kox: :kox:

Opublikowano

prawie wogóle tam nie wchodze :P

DObra juz dzwoniłem do CompSportu i wszystko wiem.

Kumpel mi źle podał numer części i dlatego zamiast DV wziąłem N75 myśląc, że to DV.

Myślisz ze przyjmą mi zwrot jak nawet pudełka nie odtwierałem? jeden bym oddał a drugi zostawil skoro juz kupilem.

Opublikowano

ztcw części elektryczne nie podlegają zwrotom

ale próbuj może się uda

chcesz robić czipa w CS ?

Opublikowano

tak, u nich robie dokladnie 27.11. A co, masz jakieś obiekcje co do nich? podziel się ze mną... ;)

Opublikowano

dziwię się bo nie wiem po co tachać aż tam auto jak możesz podjechać do Rogala :gwizdanie:

powiedz, że chcesz soft Norbiego :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kali a masz IC z RS4? czy robisz na ori esowskich? :)

Opublikowano

już Ci odpowiedam na dręczące Cie pytanie ;)

Znam ich osobiście od jakiegoś czasu, mam do nich pełne zaufanie i wiem, że warto tam jechać.

Po za tym i tak 27-29 bede w zakopanym wiec mam ich po drodze akurat. :good:

na razie wszystko seria po za sprzeglem (od RS siedzi)

W zime mi powinny wystarczec a do wiosny coś wymodze.

Opublikowano

rób jak chcesz, kto bogatemu zabroni :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.