Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież mam czas do ostatniego dnia Maja 2010 :kox:

Takie ustalenia z przyszłą żoną :naughty:

Ty to się potrafisz ustawić :kox:

Sam byłem w szoku :polew:

pewnie ona w tym czasie z Poźkiem - jeżeli układ działa w obie strony :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mieliście może jakieś problemy z ESP? Zapala się mi czasem kontrolka. Czytałem coś o tym na forum, że to może być czujnik pod pedałem gazu lub zawilgocony chyba sterownik. Ale tam było opisane połączenie kontrolki ESP ze świecami żarowymi.

to chyba nie pedał gazu tylko hamulca - jak chcesz mam gdzies w samochodzie sprawny czujnik - podmienisz na spocie i powinno być ok

U mnie objaw był taki że walił kontrolką BRAKE na FIS a wynikiem tego było za niskie napiecie podczas rozruchu i gdy wartość spadał poniżej 11V FIS wywalał taki komunikat. Po wymienie AQ było OK ...za to zegary wyjebało w kosmos :decayed:

Wiem że AndyN miał podobne objawy do Twoich - w czasie jazdy zapalało się ESP - po wymianie czujnika położenia ped.hamulca - jest OK.

Diex. Będę na spocie to pogadamy. Jest sens podpinać Vaga?

Opublikowano

pewnie ona w tym czasie z Poźkiem ...

Adaś.... Dlaczego akurat z Poźkiem ? :mysli::decayed::polew:

...jeżeli układ działa w obie strony :decayed:

Chory jesteś ?

Opublikowano

Wiem że AndyN miał podobne objawy do Twoich ale....

....założył drugi moduł Bluetooth i problem zniknął jak ręką odjął. :good:

:polew: :polew: :polew: drugi dla żony - no co :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 09:00_________________________________________________

Mieliście może jakieś problemy z ESP? Zapala się mi czasem kontrolka. Czytałem coś o tym na forum, że to może być czujnik pod pedałem gazu lub zawilgocony chyba sterownik. Ale tam było opisane połączenie kontrolki ESP ze świecami żarowymi.

to chyba nie pedał gazu tylko hamulca - jak chcesz mam gdzies w samochodzie sprawny czujnik - podmienisz na spocie i powinno być ok

U mnie objaw był taki że walił kontrolką BRAKE na FIS a wynikiem tego było za niskie napiecie podczas rozruchu i gdy wartość spadał poniżej 11V FIS wywalał taki komunikat. Po wymienie AQ było OK ...za to zegary wyjebało w kosmos :decayed:

Wiem że AndyN miał podobne objawy do Twoich - w czasie jazdy zapalało się ESP - po wymianie czujnika położenia ped.hamulca - jest OK.

Diex. Będę na spocie to pogadamy. Jest sens podpinać Vaga?

zaFsze

[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 09:00_________________________________________________

pewnie ona w tym czasie z Poźkiem ...

Adaś.... Dlaczego akurat z Poźkiem ? :mysli::decayed::polew:

...jeżeli układ działa w obie strony :decayed:

Chory jesteś ?

bo on wybiera tylko najlepsze laski w mieście :wink4:

Opublikowano

Andy w samochodzie robi taki szpan:

- Ej patrz na to... "włącza BT w kom."

[****szukam**** ... *= znaleziono 97 urządzen Bluetooth]

- Ekstra nie ? 2 lata rezałem :naughty:

_________________________________________________

..bo on wybiera tylko najlepsze laski w mieście :wink4:

Nie podejrzewałem jej o to, że się tak dobrze będzie maskować :kwasny::polew:

Opublikowano

pewnie ona w tym czasie z Poźkiem - jeżeli układ działa w obie strony :decayed:

z Poźkiem na pewno nie , bo my zawsze pukamy we dwoje nie przypominam sobie K na rozkładzie :mysli:

Opublikowano

pewnie ona w tym czasie z Poźkiem - jeżeli układ działa w obie strony :decayed:

z Poźkiem na pewno nie , bo my zawsze pukamy we dwoje nie przypominam sobie K na rozkładzie :mysli:

we dwoje czy we dwóch :naughty:
Opublikowano

pewnie ona w tym czasie z Poźkiem - jeżeli układ działa w obie strony :decayed:

z Poźkiem na pewno nie , bo my zawsze pukamy we dwoje nie przypominam sobie K na rozkładzie :mysli:

hamuj bajerę :naughty:

Opublikowano

pewnie ona w tym czasie z Poźkiem - jeżeli układ działa w obie strony :decayed:

z Poźkiem na pewno nie , bo my zawsze pukamy we dwoje nie przypominam sobie K na rozkładzie :mysli:

hamuj bajerę :naughty:

toż pisze ,że NIE , większymi lityerami pisać ????

Opublikowano

Yo naplety śmierdzące :decayed::hi:

Strzała patafiany, ale wasz dawno nie widziałem. Na tą moją wieś jenternet dolata z miesięcznym opóźnieniem. :decayed:

Dinozaury się pokazały :decayed::naughty::kox:

bo się umówiłem w jednej sprawie po pracy.

Jakaś dupeczka na boku ? :naughty: :naughty: :naughty:

Obrabia blondynko-koleżankę z pracy i za c**j się nie chce pochwalic fotami co to za pachnidełko :decayed::naughty::kox::evil: :evil:

Opublikowano

Może ktoś na Spocie będzie chciał mi pomóc? i będzie miał Vaga? :decayed:

Opublikowano

Może ktoś na Spocie będzie chciał mi pomóc? i będzie miał Vaga? :decayed:

Moskal wyciągnie pomocną dłoń jak zawsze :hi:

Opublikowano

(...)

Wiem że AndyN miał podobne objawy do Twoich - w czasie jazdy zapalało się ESP - po wymianie czujnika położenia ped.hamulca - jest OK.

Diex. Będę na spocie to pogadamy. Jest sens podpinać Vaga?

Warto podpiąć. Bo może to coś innego.

Jeśli to czujnik to warto go SZYBKO wymienić. Mnie prawie koleś w bagażnik wjechał, bo świateł stopu nie miałem :evil:

Opublikowano

Obrabia blondynko-koleżankę z pracy i za ch***j się nie chce pochwalic fotami co to za pachnidełko :decayed::naughty::kox::evil: :evil:

właśnie , pokazał jedną fote i myśli ,że zaspokoił naszą ciekawość

Moskal wyciągnie pomocną dłoń jak zawsze :hi:

karewa , w niedziele mi kabel wciągnęło pod pasek rozrządu i niestety nie udziele pomocy :thumbdown:

Opublikowano

karewa , w niedziele mi kabel wciągnęło pod pasek rozrządu i niestety nie udziele pomocy :thumbdown

Moskal a coś Ty tam pod maską szukał OBD ?? :decayed:

Opublikowano

Jedno znalazł przy popielniczcie, szukał OBD II :D

Opublikowano

Moskal a coś Ty tam pod maską szukał OBD ?? :decayed:

prąd gdzieś mi gubi w okolicach napinacza paska , musi być dziura w jakimś kablu :decayed:

Opublikowano

właśnie , pokazał jedną fote i myśli ,że zaspokoił naszą ciekawość

Nie ma srania po krzakach ...Nosferski naginaj fotki..tylko w dużej rozdzielczości co by moskal nie musiał binokli wyciągać :decayed::kox: :kox:

karewa , w niedziele mi kabel wciągnęło pod pasek rozrządu i niestety nie udziele pomocy :thumbdown:

Klubowicz za dyche :decayed:

Opublikowano

Może ktoś na Spocie będzie chciał mi pomóc? i będzie miał Vaga? :decayed:

Moskal wyciągnie pomocną dłoń jak zawsze :hi:

ja też mogę wyciągnąć pomocną dłoń :naughty: tylko wszystkim ona kojarzy się z liściem :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

tylko wszystkim ona kojarzy się z liściem :gwizdanie: :decayed

Nie wszystkim :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.