Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie wróciłem z Krakowskiego

powiem szczerze, jest odlot po prostu ...

Berecika Ci nie zrzucili z głowy ? :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie wróciłem z Krakowskiego

powiem szczerze, jest odlot po prostu ...

Berecika Ci nie zrzucili z głowy ? :naughty:

przybity :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:lol1:

10kwiecien.jpg

Opublikowano

ad868073db83fc66gen.jpg[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 13:13_________________________________________________

http://komixxy.pl/698626/Rozkaz-krola

:polew:

Opublikowano

:hi:

właśnie wróciłem z Krakowskiego

powiem szczerze, jest odlot po prostu ...

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano

dla tych co mają cojones :decayed:

Opublikowano

dobry ziom :blink:

Opublikowano

Chyba kogoś naprawdę posrało:

http://moto.onet.pl/1641657,1,diesel-mocno-zdrozeje,artykul.html?node=6

Jeżeli do tego dojdzie to pominę fakt, że przestanę jeździć autem, ale to, co się stanie z wszystkimi cenami wokół nas to będzie koszmar.

Opublikowano

Chyba kogoś naprawdę posrało:

http://moto.onet.pl/1641657,1,diesel-mocno-zdrozeje,artykul.html?node=6

Jeżeli do tego dojdzie to pominę fakt, że przestanę jeździć autem, ale to, co się stanie z wszystkimi cenami wokół nas to będzie koszmar.

czyli mialem dobre przecieki rok temu jak swapowalem... :decayed:

Opublikowano

Chyba kogoś naprawdę posrało:

http://moto.onet.pl/1641657,1,diesel-mocno-zdrozeje,artykul.html?node=6

Jeżeli do tego dojdzie to pominę fakt, że przestanę jeździć autem, ale to, co się stanie z wszystkimi cenami wokół nas to będzie koszmar.

c**j z dieslem :good::decayed:

Opublikowano

ch*** z dieslem :good::decayed:

Jasne, ch*** z nim tylko nie wiem czy jesteś świadomy, ale dieslami jeżdżą dostawcy, sprzedawcy, handlowcy itp., a to wszystko przełoży się na kogo ? Na Ciebie więc samo użytkowanie auta to mały procent tego, jak odczuje się takie zmiany.

Opublikowano

ch*** z dieslem :good::decayed:

Jasne, ch*** z nim tylko nie wiem czy jesteś świadomy, ale dieslami jeżdżą dostawcy, sprzedawcy, handlowcy itp., a to wszystko przełoży się na kogo ? Na Ciebie więc samo użytkowanie auta to mały procent tego, jak odczuje się takie zmiany.

Ragga zyje w takiej Lubelskiej krainie gdzie mozna zyc z tego co sie znajdzie w lesie/ptasiej dziupli/kreciej norze , złowi w stawie przy remizie strażackiej , od czasu do czasu mozna również spróbować wydoić byka , itp. wiec w niego te podwyżki nie biją. :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Myślicie że jak ON zdrożeje to Pb nie pójdzie w górę ...... :mysli: nie sądze :gwizdanie:

Łukasz ma rację ...jak transport towarów i usług zdrożeje to nie tylko my uzytkownicy diesli to odczujemy ..... qr*a mać :wallbash: :wallbash: :wallbash: wszystko zdrożeje na potęgę :thumbdown:

Siema wszystkim :hi:

Opublikowano

Gdzie jest krzyż? :decayed:

Opublikowano

Źródłem informacji jest Fakt, gazeta najbardziej opiniotwórcza :gwizdanie:

Opublikowano

Źródłem informacji jest Fakt, gazeta najbardziej opiniotwórcza :gwizdanie:

bardzo słuszna uwaga

ktoś spróbował potwierdzić info na stronach UKIE lub unijnych? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.