Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poź nie hihraj sie tylko powiedz co tam na tego przasnyka jest - bo dostaniesz ban'a na xenony do postojówek :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja tez jestem ciekawa :polew:

Opublikowano

teraz to już każdy jest ciekawy :cool:

Opublikowano

Mam z Was :polew: bo daliście się wkręcić. Kilka moich zdań...drobne niedomówienia...tekst:"nie bedziesz żałować"

a w rzeczywistości:

Mega-Car

ul. Przasnyska 3

tel. 22 663-70-80

jest to serwis Audi-Vw-Skoda gdzie robie swoje auto już od 2 lat i jestem zadowolony, robią wszystko łącznie z geometrią itd.

Więc Angela jak widzisz traktuje Cię poważnie i nie :polew: z Ciebie. Powiem więcej otaczam Cię opieką :polew: :polew:

Zadzwoń jutro. Znajdą przyczyne i wymienią.

Opublikowano

no widzisz a my myslelismy ze Ci leki zaszkodzily :polew:

Zadzwonie napewno :grin: skoro tak mowisz tak zrobie :grin:

Opublikowano
Powiem więcej otaczam Cię opieką

WOW - jestem pod wrazeniem przeblysku opiekunczosci dzika :wink: zebys tylko nie byl nadopiekunczy :polew:

Opublikowano

takie budowanie napięcia i nic :wink:

Opublikowano

takie budowanie napięcia i nic :wink:

:polew: :polew:

Opublikowano

Ja mogłem jeszcze, pytanie czy Angela by to zniosła ?? :polew:

Opublikowano

Poź tu chodzi o final, zakonczenie - jakies wybuchy, fajerwerki itp. Czekalismy na jakis KOX :wink: a Ty z ASO wyskakujesz. :polew:

Opublikowano

Spoko, nastepnym razem pociągne do wybuchu :bicz::polew::tongue:

Opublikowano

Poź tu chodzi o final, zakonczenie - jakies wybuchy, fajerwerki itp. Czekalismy na jakis KOX :wink: a Ty z ASO wyskakujesz. :polew:

dokładnie, nie popisałeś się :bicz::grin:

Opublikowano

kak BTW - Poziek co Ty masz za silnik w profilu? Czy ja cos przegapilem?

Opublikowano

Murzyn, przecież wybuchy i fajerwerki były :grin:, że zacytuję (cytat swobodny):

"...okulista i 3 mieszkania do sprzedania :grin:"[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2007, 01:29:51_________________________________________________

kak BTW - Poziek co Ty masz za silnik w profilu? Czy ja cos przegapilem?

To chyba taka moda ostatnio (vide również Kichol), na tej fali ja będę miał zaraz 3,0 :polew:

Opublikowano

HEHE dokładnie Witek :)

W moim profilu jest silnik, który daje S4 6,1 do setki. Ten wynik będzie lepszy w moim bolidzie :tongue:

Opublikowano

hahaha - zaraz wszyscy bedziemy miec S'ki - w profilu :grin:

Opublikowano

Ty to widzę dzisiaj masz wenę na skojarzenia :grin:.

Trzeba przyznać, ze wciąga - za Chiny nie mogę się skupić na robocie :rolleyes:

Opublikowano
za Chiny nie mogę się skupić na robocie

wlasnie ja tez - chociaz niby juz ogarnalem wszystko na jutro - yhh niby :polew:

Opublikowano

oniak. Czy mnie wzrok myli (patrz avatar), czy na tych mazurach to Ci bryczkę na sedana chłopy z Mikołajek przerobiły?

A może na wzór poźka chcesz w ten sposób ogłosić, że opory powietrza masz zamiar osiagać takie jak w sedanie?

BTW czy poziek zostawił komuś brykę pod opieką? nie zdążyłem się zgłosić na ochotnika (za drobną opłatą) :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.