Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Czytales mojego posta znam taka firme ale drogo a sa osoby co to robily wiec o co Tobie teraz biega

mosklala wypowiedzi nie licz... on tak ma -skrzywiony jest i już :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic oprocz kasy i checi na wymiane

no to odpuść sobie dziś spota skocz po piwko może sześć zamij wygodna pozycję przed komputerem

i zapraszam do lektury masz 172 strony przed sobą

ja osobiście nie znam firmy montującej liczniki ale jak ogarniesz graty na pewno ktoś Ci pomoże w montażu

a oto lektura dla Ciebie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.0;highlight=licznika+na+pe%B3ny+fis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz cos bardziej sensownego moze bez piwa bo lapne i potancze do rana

jest taki jeden magik, ale w świętokrzyskim :decayed: zwie się grzanek85, ale jest za***any robotą i rzadko ma czas na takie pierdoły, ale możesz napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem to niestety. Panowie moze ja pisze po hiszpansku nie znam sie szukam kogos co zna sie na tym mam kase i chceci jesli ktos chce pomoc chetnie podjade pogadam przy piwku dowiem sie co zgromadzic i pozniej bedzie sie dzialac chyba jasne to jest

[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 16:58_________________________________________________Dzieki sqizzy napisze do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż ci napisałem do kogo masz się odezwać :wallbash: będziesz potrzebował licznika, manetki, wtyczek, z resztą poczytaj temat który podał ci góral.tz tam masz wszystko napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to :

Witam panowie mam szykie pytanko a mianowicie czy znacie fachure zaklad badz moze ktos z klubowiczow jest ogarniety w wymianie 1/2 fis na pelny w a4 b5 dzieki za odpowiedz a co do spotu tez sie pokaze

odpowiadam :

gdyby ktoś znał taka firme to by napisał , zluzuj poślady

czegoś nie mozesz pojąć ????

mosklala wypowiedzi nie licz... on tak ma -skrzywiony jest i już :decayed:

zamknij morde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrazam sie bo co mi to da ale widze ze w zlym kierunku to idzie.

Nie bede sie rozpisyal ze czytalem na forum i a4 i a3 i a6 o tym ale sie nie znam a tym bardziej nie potrafie kodowac immo, w firmie w szczecinie gosciu sobie spiewa 1000 troche duzo doliczjac do tego dojazd wiec nic dziwnego ze sie tu pytam. Zamysl tego forum jest taki zeby sie dzielic wiedza zeby nie utrzymywac zj**... serwisow badz niudacznych mechanikow uczacych sie na naszych niuniach. Prosze jeszcze raz o sensowna odpowiedz czy jest ktos taki w okolicach wawy i w niej samej dorwe kontak to mi juz powie czy wziac 6 paczek bezpiecznikow i 20 m kabla 1.5 mm2. Pozdrawiam

nie znam tematu, ale jesli chcesz zakodowac immo, to albo Masters Tuning w Piasecznie, albo Diagtronik w Jankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzieć co kupić mogę, podpiąć Ci nie podepnę bo

sam u siebie sobie podpinam już parę miesięcy i jakoś mi się nie chce,licznik mam w szafce manetkę zamontowaną w samochodzie kostkę w schowku ale lenia mam i nie podpinam. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak Ci kasy nie szkoda to jedź ale oni tam za sam licznik z wymienionym wyświetlaczem krzyczą chyba coś koło 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanek wziął ode mnie 100 lub 150 nie pamiętam, w porządku chłopak jest, zapytaj najpierw go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jeszcze nie zrezygnowałem, nawet wyświetlacz myślę sobie zmienić bo ten ma parę martwych pixeli, a na allegro już po 230zł są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...