Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po co mi teoretyczna wiedza ? :decayed

Tak sobie tłumacz...synek :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 16:34_________________________________________________Spójrz na to z tej strony - jak ja sobie dobrze ruchałem to Ty...

miałeś już GPS na palcu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Spójrz na to z jeszcze innej strony..jak ja będę poznawał co raz to nowsze techniki penetracji Ty będziesz potykał się o swój cewnik bo fujara nie będzie nadawała się nawet do odlania :naughty:

Musisz pogodzić się z tym, że w niedługim czasie z tych rzeczy na " P" zostanie Ci tylko plucie i pierdzenie :D

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew::decayed:

http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/chcial-powiekszyc-przyrodzenie-przyslali-lupe,1,4997773,wiadomosc.html[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 23:25_________________________________________________

AAAAAAAA, ŚNIEG NA-PIER-DA-LA PEŁNYM RYJEM :!: :!: :!: :!:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jak u Was, ale u mnie strasznie napier... śnieg :)

Opublikowano

A ja chyba dzisiaj pierwszy raz w życiu mam śniegu dość :blink:

Na stok jechałem 2 godziny w sumie - 15 km.

Leon FWD na 3-letnich zimówkach nie mógł podjechać pod górę.

Moja Bawara na nófkach podjechała, zawróciła, pomogła zawrócić Leonowi i do domu.

Zgarnęła część towarzystwa i zawiozła mnie na dechę wkońcu.

Dobre opony + łeb na karku i Q nie potrzebne :decayed:

Dzisiaj w górach tak napieprzał śnieg co godzinę, że masakra - na stoku czubka własnego nosa nie widziałem.

Jutro Zakopianka :wallbash:

Opublikowano

Dobre opony + łeb na karku i Q nie potrzebne :decayed:

Tak sobie tłumacz :polew::wink4:

Opublikowano

Dobre opony + łeb na karku i Q nie potrzebne :decayed:

Tak sobie tłumacz :polew::wink4:

cos musi gadać :decayed:

Opublikowano

Dobre opony + łeb na karku i Q nie potrzebne :decayed:

Tak sobie tłumacz :polew::wink4:

hehehe zakopianka droga jak każda inna ale przejezdna albo nie :polew: :polew:

a Q faktycznie nie jest koniecznością lecz dodatkiem, a który mój własny brat zachorował :wallbash:

Opublikowano

Dobre opony + łeb na karku i Q nie potrzebne :decayed:

Tak sobie tłumacz :polew::wink4:

cos musi gadać :decayed:

jak sie RWD :sick3:

Opublikowano

Śnieg napidala :evil::sick3:

Opublikowano

Śnieg napidala :evil::sick3:

W końcu :!: :kox: :kox: :kox:

Właśnie wróciłem z dłuższej podróży. Kocham tych zamulaczy jadących 40-50 km/h lewym pasem bo trochę śniegu pada :evil::kwasny:

Opublikowano

Dziewczyny,czy na parkingach już obowiązują przepisy ruchu drogowego?

Opublikowano

Dziewczyny,czy na parkingach już obowiązują przepisy ruchu drogowego?

podobno tak

Opublikowano

Bo w Jankach na superoesie wszędzie znaki drogowe jak na drogach a nie na parkingu, czyli będzie barek z pałami.

Opublikowano

Bo w Jankach na superoesie wszędzie znaki drogowe jak na drogach a nie na parkingu, czyli będzie barek z pałami.

chyba sie wybiore wieczorkiem :rolleyes:

Opublikowano

Bo w Jankach na superoesie wszędzie znaki drogowe jak na drogach a nie na parkingu, czyli będzie barek z pałami.

chyba sie wybiore wieczorkiem :rolleyes:

jeżeli nie zawitam na innej miejscówce to też wpadam.
Opublikowano

ja wczoraj niekontrolowanie przykurwiłem w krawężnik :decayed:

Śniegu od pyty

Opublikowano

Bo w Jankach na superoesie wszędzie znaki drogowe jak na drogach a nie na parkingu, czyli będzie barek z pałami.

Jak przy wjeździe na parking jest Strefa Ruchu to tak.

Opublikowano

ja wczoraj niekontrolowanie przykurwiłem w krawężnik :decayed:

Śniegu od pyty

kółko całe? :naughty:
Opublikowano

Bo w Jankach na superoesie wszędzie znaki drogowe jak na drogach a nie na parkingu, czyli będzie barek z pałami.

Jak przy wjeździe na parking jest Strefa Ruchu to tak.

jak tam powrót zakopianka zawalona była?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.