Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z poziomowaniem świateł błąd 1539


dajmler4

Rekomendowane odpowiedzi

nie miałem montowanego xenonu, jaki powinienem mieć ten sterownik? o jakim numerze seryjnym?

Numer masz na początku wątka :wink: 4Z7907357

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem montowanego xenonu, jaki powinienem mieć ten sterownik? o jakim numerze seryjnym?

Numer masz na początku wątka :wink: 4Z7907357

chodzi mi o lampy z żarówkami H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

Nie chce otwierać nowego tematu więc podepnę się pod ten a mianowicie zauważyłem że właśnie przestało działaś poziomowanie w moim Audi A4 B7 tylko że nie wywaliło żadnego błędu także gdzie szukać przyczyny ?? czujniki z tego co się zorientowałem są z lewej strony z przodu i z tyłu i w światłach (jak coś źle pisze poprawcie mnie) także czekam na informacje za które będę niezmiernie wdzięczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem montowanego xenonu, jaki powinienem mieć ten sterownik? o jakim numerze seryjnym?

Numer masz na początku wątka :wink: 4Z7907357

chodzi mi o lampy z żarówkami H7

Jedynie Moduł Elektryki 09 obsluguje ci lampy jak masz w wersji HIGH .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem montowanego xenonu, jaki powinienem mieć ten sterownik? o jakim numerze seryjnym?

Numer masz na początku wątka :wink: 4Z7907357

chodzi mi o lampy z żarówkami H7

Jedynie Moduł Elektryki 09 obsluguje ci lampy jak masz w wersji HIGH .

nie czaje, czyli ten sterownik od światel Xenon (4Z7907357) jest zupełnie nie potrzebny? tak? jeżeli mam H7

---------- Post dopisany 18-11-2012 at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 12:06 ----------

Nie mam ogarniętego jeszcze tego tematu. Zamienie moduly ten od xenonu na zwykły do h7. Proszę o podanie mi numeru tego sterownika na podmiankę.

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie podłacze sie do tematu lecz odrazu zapowiadam ze historia jest długa (3 lata). Moje A4 jest wyposażone w ori samopoziomujący xenon, odrazu po kupnie zauważyłem ze swiatła świecą za***iście wysoko jeździłem tak rok az wkoncu stwierdziłem ze musze wkoncu to ogarnąć. Z racji tego ze nie miałem jeszcze wtedy ani vaga ani laptopa a przede wszystkim wiedzy potrzebnej do jakiegokolwiek kodowania, zacząłem szukać po okolicznych warsztatach człowieka który poprawnie ustawi mi swiatła. Byłem w ASO skody powiedzieli ze nie potrafia :slina: byłem u 5 mechaników żadem nie chciał tego robić lub nie potrafił. Wkoncu skończył mi sie przegląd, pojechałem zrobić nieszczęsne badanie i oczywiscie młody gosc przyczepił sie ze swiatła oslepiają :facepalm: mowie mu ze byłem u miliona ludzi i nikt nie potrafi ich ustawić ponieważ sa samopoziomujące.......... gostek stwierdził ze ogarnie to bez problemu, kazał zaczekać 20min zrobi przegląd ustawi światła itp.... jak powiedział tak zrobił, zapłaciłem 100zł nie wnikałem jak to zrobił bo skoro powiedział ze nie ma problemu to musi wiedzieć jak to sie robi, światła rzeczywiście świeciły dobrze do wczoraj (prawie 2 lata) wyskoczył mi bład regulacji samopoziomu, podpiełem vaga wyskoczył nie usuwalny błąd 1539 czyli zła adaptacja lamp. Chciałem zrobić nastawy podstawowe ale przy pierwszej próbie z pod maski zaczęły wydobywać sie dziwne trzaski, wysłuchałem ze dochodzą z lamp, wyciagnełem silniczki regulacji i okazało sie ze ten jełop obniżył poprostu lampy do tego stopnia ze silniczki nie mogły podniesc sie wyżej i swiatła swieciły dobrze :shock3:, przez dwa lata jazdy nie miały żadnego ruchu i poprostu szlak je trafił, niby sa sprawne lecz poruszają sie tylko od dołu do momentu w którym miały opór i zaczynają strzelać i przeskakują :facepalm: Szukałem w necie takich samych i niestety na allegro brak, znalazłem na Ebay 50 euro za sztuke używki :facepalm:

Doradzcie co mam zrobić, jak udowodnić gosciowi ze dwa lata temu spierdolił robote a teraz za naprawe bede musiał zapłacic kupe hajsu :facepalm:

Mam tez pytanie do rezaczy lamp czy da sie przełożyć same wietrzności takiego silniczka tzn. ten pręcik bo silnik sam w sobie działa tyle ze tryby w srodku przeskakują :thumbdown: Dokładnie chodzi o silniczek UBLZ51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkop ale temat podobny.

Mam problem z bixenonem w b6,światła świecą za wysoko mimo że skończyła juz się regulacja ręczna w lampie. Samo włączenie ustawiania swiatel w Vagu nic nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...