Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Koledzy i koleżanki, co sądzicie o tym "zderzaczku" http://www.allegro.pl/item828406236_zderzak_do_audi_s4_b6_01_04_przod.html , opłaca się kupić?? Musiałbym tylko przemalować go na biało.... :evil:

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam,

Koledzy i koleżanki, co sądzicie o tym "zderzaczku" http://www.allegro.pl/item828406236_zderzak_do_audi_s4_b6_01_04_przod.html , opłaca się kupić?? Musiałbym tylko przemalować go na biało.... :evil:

Pozdrawiam!

jak za kompletny zderzak , z halogenami , kratkami i spryskami to myśle dobra cena :hi:
Opublikowano

1600pln + malowanie... :mysli: A dlaczego akurat na biało? Możesz wkleić fotke swojej A4ki. Jaki masz kolorek? Ogólnie zderzak :kox:

Opublikowano

1600pln + malowanie... :mysli: A dlaczego akurat na biało? Możesz wkleić fotke swojej A4ki. Jaki masz kolorek? Ogólnie zderzak :kox:

może biały ma :mysli::wink4:
Opublikowano

keżor ja nie wiem jaki ma dlatego pytam. :good: Może chce zobic jaką składankę z dwóch albo i więcej kolorów? :tongue4:

Opublikowano

Koledzy, mam biała perłę. :kox: Żadnych składanek dwu czy więcej kolorowych nie przewiduje :tongue4:

Opublikowano

Kolego i Ty dałeś 1600pln za ten zderzak :shocked: :shocked: jeszcze pod malowanie :wallbash: :wallbash:

Sprawdzaj dział:

http://www.a4-klub.pl/smf/ciekawe_aukcje_allegro_ebay_itd-t873.0.html

Tu ostatnio chyba wrclaguna wrzucał link do aukcji, gdzie kpl zderzak S4 B6 był za 899 pln i nikt go nie chciał :wink4:

Opublikowano

Kolego nie kupiłem, tylko znalazłem i wrzuciłem tutaj, żeby zasięgnąć Waszej opinii (dopiero zamierzam kupić). :hi: Skoro piszesz, że nie jest to najlepsza okazja z okazji to poszukam jeszcze czegoś. Po prostu stwierdziłem, że zbliżają się święta i przydałoby się upiększyć moją Lalkę :cool1:

Opublikowano

Myślałem, że kupiłeś za tą cenę. Z drugiej strony widziałem już kompletny za 2300 pln i wisi nadal od roku chyba na allegro.

Tu masz link do aukcji o której wspomniałem:

http://allegro.pl/item833732499_audi_s4_s_4_01_05_przod_kratki_boczne_srodek.html

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item847666458_zderzak_przedni_audi_s4_2004_z_belka_halogenami.html

przod podobno - RS 4

Tylko mnie to na RS-a nie wygląda.

Nie jest to zadna reklama bo facio całkiem obcy , ale brałem od niego inne graty i poza tym ,że trzyma cene ( i czasami nie małą ) to fanty miał zawsze pierwsza klasa i jeśli mówi ze jest igła to jest igła , a jak gada ze kicha to kicha.

Opublikowano

przod podobno - RS 4

niby jak, nie było w b6 rs-a

Opublikowano

przod podobno - RS 4

niby jak, nie było w b6 rs-a

To jest zderzak Rieger :cool1:

Opublikowano

czekam na opinie bo jakby nie odbiegał jakością od ori to może i ja bym się skusił

KENOiX - zerknij tutaj .

http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/lotka_tylna_avant_b6_b7_sline-t106765.0.html;new

dzięki za info :hi:

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item847666458_zderzak_przedni_audi_s4_2004_z_belka_halogenami.html

przod podobno - RS 4

Tylko mnie to na RS-a nie wygląda.

Nie jest to zadna reklama bo facio całkiem obcy , ale brałem od niego inne graty i poza tym ,że trzyma cene ( i czasami nie małą ) to fanty miał zawsze pierwsza klasa i jeśli mówi ze jest igła to jest igła , a jak gada ze kicha to kicha.

....to jest firma MS DESIGN i niekompletny :no:

Opublikowano

tez tak myslalem ze to MS Design ale nie chcialem sie odzywac nie bedac pewnym na 100%

:gwizdanie:

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item847666458_zderzak_przedni_audi_s4_2004_z_belka_halogenami.html

przod podobno - RS 4

Tylko mnie to na RS-a nie wygląda.

Nie jest to zadna reklama bo facio całkiem obcy , ale brałem od niego inne graty i poza tym ,że trzyma cene ( i czasami nie małą ) to fanty miał zawsze pierwsza klasa i jeśli mówi ze jest igła to jest igła , a jak gada ze kicha to kicha.

....to jest firma MS DESIGN i niekompletny :no:

Hmmm http://www.a4mods.com/library/bodykits/index.php?album=Kerscher :)

Opublikowano

to nie jest ms design halogeny ma za blisko środkowej kratki. Zresztą ten z aukcji jest jednoczęściowy a MS design to tylko dokładka do oryginalnej górnej części zderzaka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.