Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Dolphin Grey Sedan [KFX]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

(...)

- DRL (ledowe żarówki w gniazdach H7)

(...)

- układ opuszczania lusterka pasażera przy wbiciu biegu wstecznego z pamięcią położenia po wyłączeniu zapłonu (mod własny)

(...)

- automatyczne, wymuszone domknięcie szyb po zamknięciu centralnego zamka z pilota (mod własny)

Możesz coś więcej napisać? :mysli::notworthy:

Opublikowano
  • Autor

(...)

- DRL (ledowe żarówki w gniazdach H7)

(...)

- układ opuszczania lusterka pasażera przy wbiciu biegu wstecznego z pamięcią położenia po wyłączeniu zapłonu (mod własny)

(...)

- automatyczne, wymuszone domknięcie szyb po zamknięciu centralnego zamka z pilota (mod własny)

Możesz coś więcej napisać? :mysli::notworthy:

1. zamiast H7 do drogowych wsadziłem żarówki ledowe i działa jako automatyczny DRL

2. tutaj skomplikowane (mikrokontroler programowalny, który steruje pracą lusterka pasażera - tilt)

3. po zamknięciu centralnego zamka automatycznie domykane są szyby (wykonane z wykorzystaniem dodatkowego alarmu z funkcją domykania)

Opublikowano

ad2. Będzie jakiś DIY? :decayed::wink4: Albo kit do samodzielnego montażu? :kox:

Opublikowano
  • Autor

ad2. Będzie jakiś DIY? :decayed::wink4: Albo kit do samodzielnego montażu? :kox:

zobaczymy, narazie prototyp to jest :)

ale może zrobie DIY :kox:

Opublikowano

elegancka a4 :good: jeszcze jakis s-line przod by sie przydal

ad2. Będzie jakiś DIY? :decayed::wink4: Albo kit do samodzielnego montażu? :kox:

zobaczymy, narazie prototyp to jest :)

ale może zrobie DIY :kox:

tez bym byl zainteresowany :naughty:

Wrc Laguna, Bart-S macie to ?? :decayed:

Opublikowano

elegancka a4 :good: jeszcze jakis s-line przod by sie przydal

ad2. Będzie jakiś DIY? :decayed::wink4: Albo kit do samodzielnego montażu? :kox:

zobaczymy, narazie prototyp to jest :)

ale może zrobie DIY :kox:

tez bym byl zainteresowany :naughty:

Wrc Laguna, Bart-S macie to ?? :decayed:

Jeśli masz moduł pamięci siedzeń i lusterek, to jest to w standarcie :)

Opublikowano

Wrc Laguna, Bart-S macie to ?? :decayed:

Tja, TILT-a wyrezałem na ori gratach... Jak chcesz mieć tylko tę funkcję z zasobu MEMO, sposób KFX-a jest idealny.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zebrany upgrade :kox:

- radio Kenwood z procesorem dźwięku i Bluetoothem

- Xenon 8000k w halogenach :decayed:

- dystanse H&R na tył (15mm)

- komplet EBC Green Stuff + Ferrodo DOT 5.1

- włącznik DRL + CLH

- poprawienie wady MCE "L" z B7 - sygnał o wbiciu wstecznego już bez opóźnienia 1.5s

Opublikowano
:good:,co dalej kufer z siłownikami na pilota ? :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

myślę myślę :):decayed:

może coś pokombinuje z tym, aczkolwiek teraz chyba wirus na kolejce :cool1:

Opublikowano

- Xenon 8000k w halogenach :decayed:

Można prosić o więcej info - co trzeba zmienić, co kupić itd ? Chyba, że jest to gdzieś opisane na forum, ale ostatnio jak szukałem to nic obszerniejszego nie znalazłem

Opublikowano
  • Autor

przetwornice z żarnikami H11, podłącza się plug'n'play zamiast żarówek :)

ja przymocowałem przetwornice pod te same śruby co trąbki klaksonu.

na szczęście błędu FISa nie ma - sprawdzone w przypadku przetwornic z firmy NOXON.

przy jakiś innych kto wie, może być za małe obciążęnie i poleci błąd spalonej żarówki :gwizdanie:

Opublikowano

myślę myślę :):decayed:

może coś pokombinuje z tym, aczkolwiek teraz chyba wirus na kolejce :cool1:

:decayed: , bo Cię znowu jakaś A6 do Nałęża pogoni :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hehe :>

być może jeszcze FMIC jakiś na jesień, jak będzie kasa.. :gwizdanie:

tylko na jesień już chłodniej będzie... :disgust:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 15:31_________________________________________________

UPGRADE:

- lodówka w schowku :kox:

- szuflady pod fotelami :decayed:

Opublikowano

Czyli nie spocząłeś na laurach :wink4:

Opublikowano

A tak się niby opierał :polew:

Opublikowano

Niby :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja się opierałem? Przed czym? :mysli:

To są użyteczne i stosunkowo niedrogie mody :decayed:

Opublikowano

Wymieniałeś schowek czy tylko rurkę z klimy dorezałeś do schowka?

Opublikowano
  • Autor

Narazie tylko "rułe" :decayed:

ale zeszło i tak do 6 stopni

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.