Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Urlop nad Morzem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie

Nie zna ktoś jakiegoś atrakcyjnego , sprawdzonego , fajnego i za przystępną cenę miejsca na spędzenie urlopu nad morzem? :wink4:

[admin]Po co używasz w tym dziale przedrostka [ALL] ? Czy Twoje zapytanie dotyczy jakiegoś modelu samochodu ?[/admin]

Opublikowano

Ja proponuję Chorwację -też nad morzem może nie nad naszym ale na 99% będzie taniej :good: ja taką opcje wybrałem w tym roku.

Opublikowano

Mam ten sam dylemat co kolega kierownik... Szukam fajnego miejsca nad morzem gdzie można sobie spokojnie wypocząć. Tylko istotne dla mnie jest żeby nie było tłumów jak w Łebie :disgust: Gdyby nie dziewczyny to nie byłoby gdzie palca wsadzić. :)

Opublikowano

ja lubie tu jeżdzic :

http://www.jastarnia.com.pl/

Opublikowano

Niechorze byłoby dobre, fajna miejscówka tak na uboczu trochę ;) Nie ma tam tłumów jak w Kołobrzegu, Międzyzdrojach czy Trójmieście :no:

Opublikowano

ustronie morskie sianożęty ja tam jestem co najmniej dwa razy do roku :good:

Opublikowano

Nad polskie morze już bym nie pojechał. Drogo, brudno, kiepska pogoda.

Za porównywalne pieniądze można wybrać się zagranicę.

albo w Tatry :giveheart:

Opublikowano
  • Autor

a no właśnie problem polega na tym że urlop będzie w miarę krótki około tygodnia może kilka dni dłużej , dlatego chciałem jechać nad polskie morze :confused4:

Opublikowano

a no właśnie problem polega na tym że urlop będzie w miarę krótki około tygodnia może kilka dni dłużej , dlatego chciałem jechać nad polskie morze :confused4:

Ja co roku jeżdżę do Władysławowa zresztą wiele osób z forum też :decayed: fajnie jest jak dla mnie polecam.

Opublikowano

Ja też polecam Chorwację - nie jedzie się wcale długo, koszt wychodzi tyle co w PL, albo i nawet taniej, a masz praktycznie 100% gwarancję ładnej pogody i z pewnością cieplejszej wody, nie mówiąc o widokach, nawet na autostradzie :D

W zeszłym roku spałem w ciągu 2 tygodni w Malinskiej, Zadarze, Supetarze - wszędzie płaciliśmy 50 euro za noc, za cały apartament na 4 osoby (a do każdego weszłoby spokojnie 6). Jedyne co jest sporo droższe niż u nas to chyba tylko napoje gazowane.

Opublikowano

Wszystko tylko nie Jastarnia :sick3:

Opublikowano
  • Autor

a no właśnie problem polega na tym że urlop będzie w miarę krótki około tygodnia może kilka dni dłużej , dlatego chciałem jechać nad polskie morze :confused4:

Ja co roku jeżdżę do Władysławowa zresztą wiele osób z forum też :decayed: fajnie jest jak dla mnie polecam.

a masz jakiś pensjonat zaufany ?

Opublikowano

Podepne sie do tematu polecam wladyslawowo. Jak ktos by mial jakies namiary na nocleg sprawdzony to prosze dac znac :)

Opublikowano

Niechorze byłoby dobre, fajna miejscówka tak na uboczu trochę ;) Nie ma tam tłumów jak w Kołobrzegu, Międzyzdrojach czy Trójmieście :no:

Również polecam Niechorze, ja byłem tutaj: http://www.nadmorze.pl/senya/ super pokoje w stosunku do ceny.

Opublikowano

www.domaro.pl

ale nie wiem czy jeszcze są miejsca wolne :wink4: pracowałem tam dwa lata temu, ceny 50-100 zł/noc (wtedy tak było), dobra warunki, w centrum miasta, 100 od Biedronki, 5 min do morza i promenady :good:

i ogólnie z mojego doświadczenia, a jeżdżę w tamte rejony od ponad 10 lat, to cały pas od Jastrzębiej Góry do Helu jest raczej skierowny do osób młodych, które lubią tłumy ludzi, imprezki, dziewczyny, itp., dla rodzin to nie jest dobre miejsce, na pewno nie w szczycie sezonu :good:

Opublikowano

Pobierowo, Pustkowo, Pogorzelica (wszystkie obok siebie, gmina Rewal, woj. zachodniopomorskie).

Z naciskiem na Pobierowo :wink4:

Opublikowano

a masz jakiś pensjonat zaufany ?

mam nawet kolega z forum ma kwatery :hi:

napisz na Pw

Opublikowano
  • Autor

napisz na Pw

:good:

Opublikowano

Pensjonat Moich Teściów !!POLECAM!! Cisza Spokój i można się dogadać !!

www.podarkadami.mielno.pl

Opublikowano

Ja polecam - Karwia :good: Mała , spokojna , cicha miejscowość z szeroką piaszczystą plażą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.