Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Zmiana zderzaka na RS ? S line/ / Rieger ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostanio zastanawiam się co do zmiany zderzaka przód tył + ewentualnie jakieś progi co myślicie o zestawie riegera? osobiscie chcialbym zrobic RS ale to juz jest lekki wydatek ma ktoś riegera ? http://www.carshine.com.au/index.htm?http://www.carshine.com.au/Audi%20A4%20Styling.htm wasze propozycje ? A moze pozostać przy ori ? :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 20:58_________________________________________________http://img51.imageshack.us/img51/9221/a402rgrrs4bump34p830366.jpg

Opublikowano

rieger jak dla mnie całkowicie odpada :thumbdown: Rób na eske, lub rs-a ale trochę rezania Cię czeka ale warto

Opublikowano

jesli całosc bedzie w tym stylu to jak najbardziej,

Opublikowano

witajcie koledzy jak już mowa o zderzakach rs to mam pytanie czy ktoś montował org. zderzak rs do zwykłego avant (tył) da się dopasować bez przeróbek? bo one są niby szersze.

Opublikowano

Z tego całego pakiety Riegera to jeśli już to tylko przód.

Ale cena kosmos, a w dodatku zwykły RS wygląda o niebo lepiej.

Edzio jak sam wiesz że szersze to jasne że roboty z tym trochę będzie.

Bez przeróbek się nie obejdzie.

Opublikowano

jakie koszta :polew: za tą cene kupisz od S4 i jeszcze zostanie kasy w pytke :cool1:

Opublikowano

witajcie koledzy jak już mowa o zderzakach rs to mam pytanie czy ktoś montował org. zderzak rs do zwykłego avant (tył) da się dopasować bez przeróbek? bo one są niby szersze.

Inne błotniki jest szerszy, ale rieger to znana firma która robi z ABS-u tka jak ori :)

Opublikowano

mam taki przedni riegera na opchniecie

Opublikowano

Witam ostanio zastanawiam się co do zmiany zderzaka przód tył + ewentualnie jakieś progi co myślicie o zestawie riegera? osobiscie chcialbym zrobic RS ale to juz jest lekki wydatek ma ktoś riegera ? http://www.carshine.com.au/index.htm?http://www.carshine.com.au/Audi%20A4%20Styling.htm wasze propozycje ? A moze pozostać przy ori ? :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 20:58_________________________________________________http://img51.imageshack.us/img51/9221/a402rgrrs4bump34p830366.jpg

Chłopie chcesz za***ać do 1.6 zderzaki z RS-a? po co pytam, chcesz zepsuć auto?
Opublikowano

dla mnie rigger odpadaja :thumbdown: jak juz masz tyle kasy to kup ori :slina: albo dozbieraj do swapa na 1.8t :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.