Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Póki co fabryczna Audi A4 AFN 99r. :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie. Od paru dni jestem posiadaczem Audi A4 99r. silnik AFN :)

Z wyposażenia fabrycznego posiada:

-wszystkie szyby i lusterka elektryczne,

-klimatronik

-centralny z kluczykiem scyzorykiem i domykaniem szyb

-10 poduszek

-pełny komp, pokazuje zasieg itd

-przeciwmgielne swiatla

-wspoma abd itd to chyba wiadomo ;)

Oprocz tego jest kierownica z Sline, chromowane ramki wokół szyb... hmm i to chyba tyle.

Co do planów - Po ogarnęciu spraw technicznych (filtry, oleje itd) zawita napewno xenon a kiedyś S - Line 17" i troche niższe zawieszenie :)

Fotki póki co średnie, robione telefonem, przed swietami napewno jeszcze lepiej ogarne auto to wtedy wrzuce lepsze zdjecia zrobione bardziej konkretnym aparatem :)

Pozdrawiam

19042011872.th.jpg19042011873.th.jpg19042011875.th.jpg19042011879.th.jpg19042011880.th.jpg19042011874.th.jpg19042011878.th.jpg17042011869.th.jpg

Opublikowano

Italiano :good:mrogal Pan do Ciebie :naughty:

ładne autko :wink4:

Opublikowano

Italiano :good:mrogal Pan do Ciebie :naughty:

ładne autko :wink4:

a co do mnie sedan jest feeee :polew:

a tak powaznie ladna wloszka fajna krateczka na "recarosach" ladna suodka seria, wlozysz worek hajsu i zapraszamy do B5B :decayed::good:

Opublikowano
  • Autor

Hehe skad Panowie wiecie ze Włoszka :D ? :)

B5B ? Nowy jestem i nie ogarniam jeszcze forum ;-)

Pzdr

Opublikowano

Hehe skad Panowie wiecie ze Włoszka :D ? :)

my włoszkę wyczaimy w kilka sekund :D bo też mamy gorące i piękne włoszki :naughty: A tak poważnie włoszki mają cechy charakterystyczne :)

Opublikowano
  • Autor

a można wiedziec jakie :> tak na przyszłosc :)

Opublikowano

a można wiedziec jakie :> tak na przyszłosc :)

wytlumacz panu Rafalekx'ie

Opublikowano

Przede wszystkim składane lustra :) No i popatrz na wnętrze chociażby mojego autka, na bank zobaczysz podobieństwa :) Ogólnie to kilka rzeczy, sam to zauważysz o jakimś czasie :) to tzw. pakiet Italia :D

Opublikowano

Ładne autko i co najważniejsze Limuzyna :> :good:

Bezawaryjnosci :hi:

Opublikowano

Auto malina jak dla mnie no i ten silniczek no istne cudo haha :decayed: :decayed: szerokiej i bezawaryjnej drogi !!! :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

w ostatnim tygodniu dużo aut nowych pokazują, a poza tym fura spoko i po lift

Opublikowano

Kolejna ładna Włoszka - i nawet nie poobijana :>

NIech się sprawuje :>

Opublikowano

ładna, ładna i plus, że w sedanie

Opublikowano

ladniutka ale jak dla mnie to tylko aVant :naughty: ,tylko ten chrom w zderzaQ jakos mi sie nie widzi :thumbdown:

Opublikowano

Jak pojdzie w strone golfika, to bedzie ladne autko :) Daj znac kiedy bedziesz nia we Wroclawiu to na spocika podskoczymy :)

Opublikowano

Wszystko to samo co u mnie po prostu bliźniak ,tyle że u mnie quattro :decayed:

Opublikowano
  • Autor

clinque, niestety w strone golfika nie pojdzie :(, Audica to poki co rodzinny dupowóz, takze poza xenonem i leciutko niższymi sprezynami nic wiecej nie zrobie ;), jak bedzie kasa to S line 17 i tyle :). Jak bede we Wrocku dam znac oczywiscie, ustawimy sie :)

Dopiero dzisiaj zczaiłem, że mam składane lusterka elektrycznie, fajny bajer :D.

Dla zainteresowanych fotka mojego poprzedniego autka :

b418ef7ce8724caem.jpgf76e64cc88b393c4m.jpg

Opublikowano

A4 ładniutka no i golfik równiez zacnie wyglądał :wink4::good:

Opublikowano

ładna seryjka ;) czy ta poduszka nie była może wymieniana (inna odcień)? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Cholera wie powiem szczerze z tą poduszką, mozliwe ze jest troche inny odcień.

Dzieki Panowie za komentarze.

Mam pytanie, bo moja A4 jest jakoś wyższa od serii, szczegolnie tył jakos sterczy. Czy przypasują tutaj sprezyny z S4 ? I czy w ogole taka operacja jest wskazana ? Wiem ze S4 była niższa o 1 cm od zwykłej A4 i myśle ze dla mnie było by w sam raz takie ustawienie :). Co o tym sądzicie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.