Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Póki co fabryczna Audi A4 AFN 99r. :)


Kociek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Od paru dni jestem posiadaczem Audi A4 99r. silnik AFN :)

Z wyposażenia fabrycznego posiada:

-wszystkie szyby i lusterka elektryczne,

-klimatronik

-centralny z kluczykiem scyzorykiem i domykaniem szyb

-10 poduszek

-pełny komp, pokazuje zasieg itd

-przeciwmgielne swiatla

-wspoma abd itd to chyba wiadomo ;)

Oprocz tego jest kierownica z Sline, chromowane ramki wokół szyb... hmm i to chyba tyle.

Co do planów - Po ogarnęciu spraw technicznych (filtry, oleje itd) zawita napewno xenon a kiedyś S - Line 17" i troche niższe zawieszenie :)

Fotki póki co średnie, robione telefonem, przed swietami napewno jeszcze lepiej ogarne auto to wtedy wrzuce lepsze zdjecia zrobione bardziej konkretnym aparatem :)

Pozdrawiam

19042011872.th.jpg19042011873.th.jpg19042011875.th.jpg19042011879.th.jpg19042011880.th.jpg19042011874.th.jpg19042011878.th.jpg17042011869.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Italiano :good:mrogal Pan do Ciebie :naughty:

ładne autko :wink4:

a co do mnie sedan jest feeee :polew:

a tak powaznie ladna wloszka fajna krateczka na "recarosach" ladna suodka seria, wlozysz worek hajsu i zapraszamy do B5B :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe skad Panowie wiecie ze Włoszka :D ? :)

my włoszkę wyczaimy w kilka sekund :D bo też mamy gorące i piękne włoszki :naughty: A tak poważnie włoszki mają cechy charakterystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim składane lustra :) No i popatrz na wnętrze chociażby mojego autka, na bank zobaczysz podobieństwa :) Ogólnie to kilka rzeczy, sam to zauważysz o jakimś czasie :) to tzw. pakiet Italia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladniutka ale jak dla mnie to tylko aVant :naughty: ,tylko ten chrom w zderzaQ jakos mi sie nie widzi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojdzie w strone golfika, to bedzie ladne autko :) Daj znac kiedy bedziesz nia we Wroclawiu to na spocika podskoczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clinque, niestety w strone golfika nie pojdzie :(, Audica to poki co rodzinny dupowóz, takze poza xenonem i leciutko niższymi sprezynami nic wiecej nie zrobie ;), jak bedzie kasa to S line 17 i tyle :). Jak bede we Wrocku dam znac oczywiscie, ustawimy sie :)

Dopiero dzisiaj zczaiłem, że mam składane lusterka elektrycznie, fajny bajer :D.

Dla zainteresowanych fotka mojego poprzedniego autka :

b418ef7ce8724caem.jpgf76e64cc88b393c4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie powiem szczerze z tą poduszką, mozliwe ze jest troche inny odcień.

Dzieki Panowie za komentarze.

Mam pytanie, bo moja A4 jest jakoś wyższa od serii, szczegolnie tył jakos sterczy. Czy przypasują tutaj sprezyny z S4 ? I czy w ogole taka operacja jest wskazana ? Wiem ze S4 była niższa o 1 cm od zwykłej A4 i myśle ze dla mnie było by w sam raz takie ustawienie :). Co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...