Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLUCK - choinki zapachowe AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to może głupio mu się tu udzielać, chce rozdać zapachy i oczyścić się z zarzutów

Opublikowano

Wystarczyło by gdyby od czasu do czasu się odezwał, bo wielokrotnie w postach prosiliśmy o info kiedy zaczyna wysyłkę ewentualnie mógł napisać,że są problemy itp. :gwizdanie:

Opublikowano

życie zweryfikuje i pokaże jak będzie bo tutaj nie chodzi o pare pln`ow tylko ku***a o zasady :thumbdown: nie moge tego pojac :facepalm:

Opublikowano

Ta cała sytuacja zaczyna mnie ciężko wk...ć. Co jest grane kyluck?

Opublikowano

Może ktoś z Kielc lub okolic zrobił by niezapowiedzianą wizytę u kolegi KYLUCK pod adres który podał z numerem konta. Ja zrobiłem przelew 9 kwietnia i cisza :confused4:

Pozdrawiam

Opublikowano

Może ktoś z Kielc lub okolic zrobił by niezapowiedzianą wizytę u kolegi KYLUCK pod adres który podał z numerem konta. Ja zrobiłem przelew 9 kwietnia i cisza :confused4:

Pozdrawiam

jest 21 wiek, bądźmy cywilizowani, żadnych wjazdów nikomu nie będziemy robić ale w hu...a też się nie damy robić, są do tego powołane instytucje państwowe z których z chęcią skorzystamy :>
Opublikowano

jest 21 wiek, bądźmy cywilizowani, żadnych wjazdów nikomu nie będziemy robić ale w hu...a też się nie damy robić, są do tego powołane instytucje państwowe z których z chęcią skorzystamy

otóż to :good: napewno tak tego nie zostawimy

Opublikowano

hu.. z tymi pieniędzmi chodzi o Zasady.. narazie czekamy razem na jakieś ruchy i coś Panowie postanowimy co z tym Fantem zrobić :/

Opublikowano

Dokładnie na razie nie osądzajmy, może faktycznie kolega ma jakieś problemy, poza tym jest weekend majowy poczta może pracować wolniej, dopiero jeśli po weekendzie nikt nie dostanie przesyłki to możemy zacząć myśleć co dalej z tym fantem zrobić..

Opublikowano

Witam,

widzę że nie tylko ja się dałem kolesiowi naciągnąć może zrobimy jakąś liste kto zapłacił za te zawieszki zapachowe, będzie wiadomo ile kasy koleś zawinął.

Opublikowano

Dokładnie na razie nie osądzajmy, może faktycznie kolega ma jakieś problemy, poza tym jest weekend majowy poczta może pracować wolniej, dopiero jeśli po weekendzie nikt nie dostanie przesyłki to możemy zacząć myśleć co dalej z tym fantem zrobić..

tez tak mysle ;) dajmy mu czas moze poprostu cos nie wyszlo...

Opublikowano

Jasne :gwizdanie:

oszustom zwykle coś wypada: nagły brak dostępu do internetu, choroba dziecka, pobyt w szpitalu, delegacja :bla:

Opublikowano

Jasne :gwizdanie:

oszustom zwykle coś wypada: nagły brak dostępu do internetu, choroba dziecka, pobyt w szpitalu, delegacja :bla:

to tez racja :confused4:

Opublikowano
  • Autor

To kto wplacil i ile? Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu ale mimo wszystko na forum spedzam kilka godzin dziennie. Bede uzupelnial liste w pierwszym poscie na biezaco - oczywiscie jesli jest taka mozliwosc.

Jesli gosciu mial dobre zamiary a nie wyszlo to jego bledem bylo wciskanie kitu ze juz jest wszystko okej, mogl napisac ze wyszla pi**a z tego i kase przeleje spowrotem i byloby po sprawie. A tak teraz bedzie mu glupio sie przyznac.

Opublikowano

To kto wplacil i ile?

Siwydym2-22 zł

Opublikowano

musicie zrobic nowy dzial na tego typu sprawy,ostanio co rusz sie przewijaja nazwy uzytkownikow w tym dziale nie dokonca w superlatywach

Opublikowano

Matius 18zł tyle wpłaciłem kolego Kanal wpisz mnie na Liste :hi:

Opublikowano

novwy - 22zł

Opublikowano

obsession - 42zł...

Opublikowano

Adriano007: 22zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.