Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KYLUCK - choinki zapachowe AUDI


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczyło by gdyby od czasu do czasu się odezwał, bo wielokrotnie w postach prosiliśmy o info kiedy zaczyna wysyłkę ewentualnie mógł napisać,że są problemy itp. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życie zweryfikuje i pokaże jak będzie bo tutaj nie chodzi o pare pln`ow tylko ku***a o zasady :thumbdown: nie moge tego pojac :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Kielc lub okolic zrobił by niezapowiedzianą wizytę u kolegi KYLUCK pod adres który podał z numerem konta. Ja zrobiłem przelew 9 kwietnia i cisza :confused4:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Kielc lub okolic zrobił by niezapowiedzianą wizytę u kolegi KYLUCK pod adres który podał z numerem konta. Ja zrobiłem przelew 9 kwietnia i cisza :confused4:

Pozdrawiam

jest 21 wiek, bądźmy cywilizowani, żadnych wjazdów nikomu nie będziemy robić ale w hu...a też się nie damy robić, są do tego powołane instytucje państwowe z których z chęcią skorzystamy :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 21 wiek, bądźmy cywilizowani, żadnych wjazdów nikomu nie będziemy robić ale w hu...a też się nie damy robić, są do tego powołane instytucje państwowe z których z chęcią skorzystamy

otóż to :good: napewno tak tego nie zostawimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hu.. z tymi pieniędzmi chodzi o Zasady.. narazie czekamy razem na jakieś ruchy i coś Panowie postanowimy co z tym Fantem zrobić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na razie nie osądzajmy, może faktycznie kolega ma jakieś problemy, poza tym jest weekend majowy poczta może pracować wolniej, dopiero jeśli po weekendzie nikt nie dostanie przesyłki to możemy zacząć myśleć co dalej z tym fantem zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

widzę że nie tylko ja się dałem kolesiowi naciągnąć może zrobimy jakąś liste kto zapłacił za te zawieszki zapachowe, będzie wiadomo ile kasy koleś zawinął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na razie nie osądzajmy, może faktycznie kolega ma jakieś problemy, poza tym jest weekend majowy poczta może pracować wolniej, dopiero jeśli po weekendzie nikt nie dostanie przesyłki to możemy zacząć myśleć co dalej z tym fantem zrobić..

tez tak mysle ;) dajmy mu czas moze poprostu cos nie wyszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :gwizdanie:

oszustom zwykle coś wypada: nagły brak dostępu do internetu, choroba dziecka, pobyt w szpitalu, delegacja :bla:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :gwizdanie:

oszustom zwykle coś wypada: nagły brak dostępu do internetu, choroba dziecka, pobyt w szpitalu, delegacja :bla:

to tez racja :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto wplacil i ile? Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu ale mimo wszystko na forum spedzam kilka godzin dziennie. Bede uzupelnial liste w pierwszym poscie na biezaco - oczywiscie jesli jest taka mozliwosc.

Jesli gosciu mial dobre zamiary a nie wyszlo to jego bledem bylo wciskanie kitu ze juz jest wszystko okej, mogl napisac ze wyszla pi**a z tego i kase przeleje spowrotem i byloby po sprawie. A tak teraz bedzie mu glupio sie przyznac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musicie zrobic nowy dzial na tego typu sprawy,ostanio co rusz sie przewijaja nazwy uzytkownikow w tym dziale nie dokonca w superlatywach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matius 18zł tyle wpłaciłem kolego Kanal wpisz mnie na Liste :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...