Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLUCK - choinki zapachowe AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Siwydym2-22 zł

2.Matius 18zł

3.novwy - 22zł

4.obsession - 42zł

5.Adriano007: 22zł

6.Mariusz90r - 22zł

Kopiujcie to i dopisujcie po prostu swój nick z kwotą, zaoszczędzimy KANAL'owi trochę roboty

Opublikowano

1.Siwydym2-22 zł

2.Matius 18zł

3.novwy - 22zł

4.obsession - 42zł

5.Adriano007: 22zł

6.Mariusz90r - 22zł

7. Mentryb - 22z

Opublikowano
  • Autor

1.Siwydym2-22 zł

2.Matius 18zł

3.novwy - 22zł

4.obsession - 42zł

5.Adriano007: 22zł

6.Mariusz90r - 22zł

7. Mentryb - 22z - przesyłka dotarła

8. KANAL - 22zl

Opublikowano

Panowie tema chyba nieaktualny bo dziś doszły zapachy do mnie :good:

Opublikowano

poważnie? A dziś poczta wogóle pracuje? Ale skoro doszły to czekamy na nasze :kox:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 12:29_________________________________________________coś mi się pomyliło, dziś jest 2 maja a nie 3 :tongue4:

Opublikowano

musicie zrobic nowy dzial na tego typu sprawy,ostanio co rusz sie przewijaja nazwy uzytkownikow w tym dziale nie dokonca w superlatywach

Ale po co :?:

Opublikowano
  • Autor

Panowie tema chyba nieaktualny bo dziś doszły zapachy do mnie :good:

Skoro wyslal to dlaczego nie odpisal przez ponad tydzien na PW. Nawet jesli sprawa jeszcze sie przeciagla to mogl napisac ze zapachy beda ale jeszcze nie teraz - jak dojda to zapominam o sprawie. Temat zostal poruszony bo bylo zero odzewu od strony kolegi.

Opublikowano

No jak dojdą zapachy to nie ma tematu, tylko właśnie dlaczego nie dał znaku życia.. przecież nikt by mu głowy nie urwał jakby napisał, że będą miesiąc później :rolleyes:

Opublikowano

Panowie zwracam chonor koledze Kyluck :oops: zapachy dziś dotarły wrzystko ok, nadal nie rozumiem czemu się nie odzywał i nie odpisywał na PW, ja w każdym razie mam co chciałem a że zajeło to 3 tygodnie to trudno :gwizdanie:

Opublikowano

no to fajnie, ja też mam awizo (bo listonoszowi się nie chciało tyłka ruszyć w stronę dzwonka)

Pewnie gdyby nie to, że jego temat poleciał do kosza to nie byłoby tego wątku :tongue4:

Opublikowano

Fajnie że już macie te zapachy. U mnie dziś był listonosz ale niczego takiego mi nie przyniósł. W każdym bądź razie nie popadajmy w euforie jak dwóch czy trzech forumowiczów dostało zapach.

Opublikowano

Wszystko poszło w zeszłym tygodniu powinno juz byc... doszo już komuś? nie było wysyłane priorytetem i może iść troche dłużej... Jak by komuś nie doszło a wysyłł mi na 100% dane i kase to pisać... poczekajcie do środy ostatecznie myśle ze powinny być juz przez te święta tez sie troche opuźni napewno

Opublikowano

u mnie jest .

Opublikowano

No właśnie temat poleciał do kosza i trochę sie pokrzyżowało... i dziwne bo nie mogłem założyć wątku w dziale sprzedam a każdemu odpisać na pw to bardzo męczące. Myśle ze teraz będzie wszycho ok. Przeparaszam za takie opóźnienie... ale maiłem dużo innych ważnych rzeczy do załatwienia, praca i w ogóle

Opublikowano

trzeba było tak od razu :cool1:

Opublikowano

Dołączyłem do grona szczęśliwców, którzy dostali zapachy :>

Opublikowano

Nooo to fajnie że się odezwałeś i ludzie zaczęli już otrzymywać paczki, szkoda tylko że moja poczta jak zwykle na szarym końcu, ale miejmy nadzieję że w środę już dostanę :rolleyes:

Opublikowano

ja dalej czekam cierpliwie :) fajnie ze sie odezwales wkoncu :kwasny:

Opublikowano

Do mnie zapachy dzisiaj dotarły.

Wszystko :good:

Szkoda, że tak jak koledzy wyżej pisali nie napisałeś jakiegoś posta co i jak.

Ale dzięki, że się wywiązałeś. Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

To napisz jeszcze Ty albo ktos kto otrzymal zapachy czego mam sie spodziewac - zwykly list w kopercie czy jakas paczka ktora bede musial odebrac osobiscie i potwierdzic odbior? Na ta chwile nic nie dostalem ale poczekam skoro juz paczki dochodza.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.