Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLUCK - choinki zapachowe AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To napisz jeszcze Ty albo ktos kto otrzymal zapachy czego mam sie spodziewac - zwykly list w kopercie czy jakas paczka ktora bede musial odebrac osobiscie i potwierdzic odbior? Na ta chwile nic nie dostalem ale poczekam skoro juz paczki dochodza.

Ja dostałem zwykły list.

Pozdrawiam

Opublikowano

Do mnie nie doszły jeszcze do kogo pisać w tej sprawie?

Opublikowano
  • Autor

Do mnie nie doszły jeszcze do kogo pisać w tej sprawie?

Proponuje czekac cierpliwie do konca tygodnia.

Opublikowano

Skoro są szczęśliwcy którzy już otrzymali zamówione zapachy to będę ciekpliwy i poczekam, fajnie że 'kyluck' znalazł ten temat i coś w końcu napisał do swoich 'zadowolonych' klientów :cool1:

Opublikowano

1.Siwydym2-22 zł

2.Matius 18zł

3.novwy - 22zł

4.obsession - 42zł

5.Adriano007: 22zł

6.Mariusz90r - 22zł

7. Mentryb - 22z - przesyłka dotarła

8. KANAL - 22zl

9.Sysek27-22zl- zapachow brak

Opublikowano

1.Siwydym2-22 zł

2.Matius 18zł

3.novwy - 22zł

4.obsession - 42zł

5.Adriano007: 22zł

6.Mariusz90r - 22zł

7. Mentryb - 22z - przesyłka dotarła

8. KANAL - 22zl

9.Sysek27-22zl- zapachow brak

10. addassko - 22zł - zapachów brak

Opublikowano

Panowie poczekajcie... wszystkie wysłałem w tym samym czasie. Nic nie poradze na to jak polska poczta działa... paru osobom doszło... a jeszcze w chu... musi dojsć bo było 40 listów... jak coś by ktoś chciał to zpstało jeszcze z 60 szt....

Opublikowano
  • Autor

Panowie poczekajcie... wszystkie wysłałem w tym samym czasie. Nic nie poradze na to jak polska poczta działa... paru osobom doszło... a jeszcze w chu... musi dojsć bo było 40 listów... jak coś by ktoś chciał to zpstało jeszcze z 60 szt....

Jak dojda to wezme jeszcze cos na pewno :)

Moze dzisiaj... wlasnie ide sprzatac fure, pasowaloby wrzucic swiezy zapach :)

PS. Moja prosba, niech kazdy kto dostanie wpisze sie w temacie - bedziemy wiedziec na czym stoimy.

Opublikowano

kyluck mógłbyś pokazać tą choinkę ? i jaki to ma zapach ? Może bym się skusił :P

Opublikowano

1.Siwydym2-22 zł

2.Matius 18zł

3.novwy - 22zł

4.obsession - 42zł

5.Adriano007: 22zł

6.Mariusz90r - 22zł

7. Mentryb - 22z - przesyłka dotarła

8. KANAL - 22zl

9.Sysek27-22zl- zapachow brak

10. addassko - 22zł - zapachów brak

11. hNt 22zł - przesyłka dotarła

Koledzy spokojnie, zapachy sa wysylane zwyklym listem ekonomicznym wiec wg poczty powinien dojsc w przedziale 3-7 dni. Osobiście bardzo czesto korzystam z poczty i zdarzyło mi sie kilka razy ze dochodziły nawet po 1,5-2 tygodniach. Niestety tak to jest z ekonomikami wiec poczekajcie jeszcze z tydzien i wtedy powinno juz byc wszystko jasne - niestety tez sie moze zdazyc ze paczka zaginela ale bądźmy dobrej mysli

Pomogę trochę koledze KYLUCK i pokaze jak wygladaja zapachy bo podobno ma jeszcze 60 sztuk do sprzedania.

img0003wg.th.jpg img0004ky.th.jpg

:kox::good::hi:

Opublikowano

ja też dziś dostałem :naughty: wszystko ok, dzięki :good:

Opublikowano

Ilu osobom juz doszły zapachy...? kilka osób napisało mi dziś na pw ze zapachy doszły ale kaski jeszcze nie wpłacili. Ale spoko rozumiem mogło sie zapomniec

Opublikowano

ja wplacilem a mi nie doszly;/

Opublikowano

Długo oczekiwane zapachy wreszcie się pojawiły dzięki

Opublikowano

List otrzymałem zapachy są Wysłane 29.04 ładnie ta poczta pracuje :D sprawę uważam za zamkniętą mam nadzieje że inni forumowicze dostaną upragnione zapachy i kolega KYLUCK będzie nadal wiarygodny ze swojej stony dziękuje i na następnym razem kolego KYLUCK zadbaj o lepszy kontakt z kupującymi by później nie było jakiś nie domówień . :hi: :hi: SZEROKOŚCI I ZAPACHOWOŚCi hehe :good:

Opublikowano

Również otrzymałem zapachy :good:

Opublikowano
  • Autor

No to jeszcze ja :) Pozostaje miec nadzieje ze kolega dobrze zaadresowal paczke.

Opublikowano

do mnie też dziś dotarły dziękuję

Opublikowano

do mnie również dotarł jak to listonosz nazwał "jakiś śmierdzący list, który czuć w całym samochodzie" :naughty:

Opublikowano

Ja również właśnie otrzymałem zapachy, dzięki i pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.