Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KYLUCK - choinki zapachowe AUDI


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Temat mnie zaniepokoił, kolega kyluck skrzynke ma zasypana PW i nie mozna wyslac do niego wiadomosci. Napisalem na GG i kolega poprosił mnie żebym założył temat.

Podobno miał jakieś problemy, zarówno On jak i wykonawca choinek. Choinki już są i zaraz po świętach mają być wysłane. Mówi że temat jest już ogarnięty i wszystko jest już na dobrej drodze.

Nie wiem czy ten temat może tutaj wisieć ale postanowiłem koledze pomóc - jeśli nie wkręca to trzeba kolegów, koleżanki uspokoić bo temat umarł a ludzie pieniążki wpłacili.

LISTA OSÓB KTÓRA WPŁACIŁA 'KOLEDZE' KYLUCK PIENIADZE ZA CHOINKI:

KANAL - 22zl

Siwydym2-22 zł

Matius 18zł

novwy - 22zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to sam nie może wyjaśnić??

Ja ten temat zalozylem w dziale sprzedam - on podobno nie moze tam tematow zakladac - tutaj mogl sam wyjasnic i tak by wypadalo.

Czekamy do konca tygodnia i w razie problemow dalej bede cisnal temat to zalezy mi na tych choinkach bardziej niz na tej kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze coś ruszyło tak jak kolega mówi czekamy do końca tygodnia. Zawsze może coś wypaść, ale wystarczyło poinformować trochę szybciej ze sa problemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam wszystkich za opóźnienie i odnośnie wysłania zapachów. Wyszło tak że reszte zapachów odebrałem dopiero wczoraj i ja też wcześniej nie mogłem działać z powodu innych problemów. Już jest wszystko na dobrej drodze... Nikomu żadne pięniążki nie przepadną... Może sie zawiedliście na mnie ale dokończe co zacząłem... Przepraszam i Pozdrawiam Wszystkich Z A4 klub:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak długa lista jest tych "spokojnych" bez zapachów :mysli:panowie odzywać się bo coś mi się zdaje że chętnych więcej było:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W święta rozmawiałem z kolegą to mówił, że adresuje paczki i pakuje. Wychodziło by na to że wczoraj powinien wysłać. Więc do końca tygodnia u niektórych powinny być. Ja na to liczę - tym bardziej że przedstawiałem mu się z imienia i nazwiska i twierdził, że moją paczkę pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekam kolego na zapachy :hi: 20.04.2011 zrobiłem przelew wiem że święta itp itd ale zaczynam się martwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za choinki ?

miały być w kształcie karty bankomatowej kolru czarne z lodo audi ew. logo forum sam już się pogubiłem (zapach ponoć ori Wanderbauma jak w choinkach)3 zapachy do wyboru, był gdzieś wzór na forum ale wątek dziwnie zniknął :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...