Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KYLUCK - choinki zapachowe AUDI


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

1.Siwydym2-22 zł

2.Matius 18zł

3.novwy - 22zł

4.obsession - 42zł

5.Adriano007: 22zł

6.Mariusz90r - 22zł

Kopiujcie to i dopisujcie po prostu swój nick z kwotą, zaoszczędzimy KANAL'owi trochę roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Siwydym2-22 zł

2.Matius 18zł

3.novwy - 22zł

4.obsession - 42zł

5.Adriano007: 22zł

6.Mariusz90r - 22zł

7. Mentryb - 22z - przesyłka dotarła

8. KANAL - 22zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poważnie? A dziś poczta wogóle pracuje? Ale skoro doszły to czekamy na nasze :kox:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 12:29_________________________________________________coś mi się pomyliło, dziś jest 2 maja a nie 3 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musicie zrobic nowy dzial na tego typu sprawy,ostanio co rusz sie przewijaja nazwy uzytkownikow w tym dziale nie dokonca w superlatywach

Ale po co :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tema chyba nieaktualny bo dziś doszły zapachy do mnie :good:

Skoro wyslal to dlaczego nie odpisal przez ponad tydzien na PW. Nawet jesli sprawa jeszcze sie przeciagla to mogl napisac ze zapachy beda ale jeszcze nie teraz - jak dojda to zapominam o sprawie. Temat zostal poruszony bo bylo zero odzewu od strony kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dojdą zapachy to nie ma tematu, tylko właśnie dlaczego nie dał znaku życia.. przecież nikt by mu głowy nie urwał jakby napisał, że będą miesiąc później :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zwracam chonor koledze Kyluck :oops: zapachy dziś dotarły wrzystko ok, nadal nie rozumiem czemu się nie odzywał i nie odpisywał na PW, ja w każdym razie mam co chciałem a że zajeło to 3 tygodnie to trudno :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie, ja też mam awizo (bo listonoszowi się nie chciało tyłka ruszyć w stronę dzwonka)

Pewnie gdyby nie to, że jego temat poleciał do kosza to nie byłoby tego wątku :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że już macie te zapachy. U mnie dziś był listonosz ale niczego takiego mi nie przyniósł. W każdym bądź razie nie popadajmy w euforie jak dwóch czy trzech forumowiczów dostało zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko poszło w zeszłym tygodniu powinno juz byc... doszo już komuś? nie było wysyłane priorytetem i może iść troche dłużej... Jak by komuś nie doszło a wysyłł mi na 100% dane i kase to pisać... poczekajcie do środy ostatecznie myśle ze powinny być juz przez te święta tez sie troche opuźni napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie temat poleciał do kosza i trochę sie pokrzyżowało... i dziwne bo nie mogłem założyć wątku w dziale sprzedam a każdemu odpisać na pw to bardzo męczące. Myśle ze teraz będzie wszycho ok. Przeparaszam za takie opóźnienie... ale maiłem dużo innych ważnych rzeczy do załatwienia, praca i w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do grona szczęśliwców, którzy dostali zapachy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo to fajnie że się odezwałeś i ludzie zaczęli już otrzymywać paczki, szkoda tylko że moja poczta jak zwykle na szarym końcu, ale miejmy nadzieję że w środę już dostanę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalej czekam cierpliwie :) fajnie ze sie odezwales wkoncu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zapachy dzisiaj dotarły.

Wszystko :good:

Szkoda, że tak jak koledzy wyżej pisali nie napisałeś jakiegoś posta co i jak.

Ale dzięki, że się wywiązałeś. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz jeszcze Ty albo ktos kto otrzymal zapachy czego mam sie spodziewac - zwykly list w kopercie czy jakas paczka ktora bede musial odebrac osobiscie i potwierdzic odbior? Na ta chwile nic nie dostalem ale poczekam skoro juz paczki dochodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...