Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampy tył - didodowe, czy ori po 2-gim lfcie?


pois

Rekomendowane odpowiedzi

Zarówno LEDy jak i ori po lifcie wyglądają dobrze na B5. Mimo wszystko skłaniałbym się ku po liftowych ze względu na cenę i pewność co do jakości :good: Tak naprawdę nie wiadomo do końca jak jest z jakością tych wszystkich lamp LEDowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak zrobi jak będzie chciał to jest pewne

Ja założyłem te lampy bo mi się podobają i nie przypominają aż tak bardzo sjeny czy hondy

Lampy stylistycznie pasują do jasnego koloru auta i ładnie prezentuje się przy czarnym kolorze

Posiadacze tych lamp wiedzą o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi osób, które ledów nie miały :>

znudzą się, kiepskie wykonanie :polew:

Ledowe świecą zupełnie inaczej, poliftowe wyglądają przeciętnie. Prędzej znudzą się poliftowe niż ledowe. Tyle, że ledowe kosztują dwa razy tyle co polifty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałeś dodać ze są tańsze Ledy made in Mekong :polew:

Ori to Ori i nic tego nie zmieni przeróbka ori dopuszczalna ale Made nie wiadomi co ... :thumbdown:

Chcesz mieć Japonca proszę bardzo ;)

Każdy ma swój gust Autem jeździsz ty a nie ja czy inni forumowicze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem na ciemnym lakierze i sam będę kupował.Mam polifty i uważam że ledy są duzo ładniejsze zwłaszcza te z linka Kolegi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-sedan-94-00-red-white-led-i1543921963.html

najgorsze że też poluje na te lampy mam kasę a tu nigdzie ich nie mogę dostać na allegro jest dwóch gości co maja wystawione te lampy - i żaden nie ma ich na stanie - a oferty wiszą , nawet jak w/w , u gości ich już nie ma , dzwoniłem dziś , pomóżcie mi znaleźć model tych lamp -będę wdzięczny tych co w linku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci kolego że sam osobiście tylko po II lifcie bym brał kumpel w sedanie miał diodowe i zmienił na oryginalne teraz i nie ma porównania, ja w swoim avancie teraz zmieniłem lampy na oryginalne po II lifcie i wyglądają bajecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...