Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI A4 B5 1998r.

1.8 T - AJL - 180 koni

aktualnie chip: 210 koni

190 tys - aktualny przebieg

sprowadzany z zagranicy, pierwsza rejstracja w polsce 2009-05-06

W standardzie:

-ABS,

-4x el. szyby,

-El. lusterka,

-Klimatronik,

-Alufelgi 16",

-Centralny zamek,

-Autoalarm,

-2x poduszka powietrzna,

-Radio / CD,

-Wspomaganie kierownicy,

-Immobiliser,

-Welurowa tapicerka,

-Drewno,

-Airbag,

-FIS,

-Srebrny metalic,

Modyfikacje:

-Zderzak tył s4

-Zderzak przód s4

-Progi s4

-Lampy soczewki

-Reflektory

-Grill s4

-Skórzane fotele, boczki i zagłówki ( czarna skóra + czerwona nić )

-Podświetlenie LED w środku białe

-Xenony 6000k

-Lusterko prawe duże

-Części – przeguby, wahacze, końcówki, filtry, uszczelki, płyny, stabilizatory, tarcze itp…

-Emblemat na tył s4, reszta out

-Halogeny LED do zderzaka przedniego

-Końcówki tłumika

-Folia CARBON zamiast drewna

-Dywaniki black

-Lotka na bagażnik od M3 :P

-Głośniki przód Alpinie

-Głośniki tył Blaupunkt

-Biała podsufitówka z lampkami i lustrami podświetlanymi + białe plastiki

-Ciemna półka tył + oryginalne maskownice

-Kierownica s4

-Ringi na zegary + naklejka s4

-Domykanie szyb pilotem

-Podświetlenie tablicy rej białymi ledami

-Wyrzucenie gum z drzwi i wklejenie pomalowanych pod kolor listew

-Zima: 16"

-Lato: 17"

-Chip: 210 koni

W planach:

-Alufelgi 17”/18” black zrobione

-Podłokietnik skóra

-Ciemne kierunkowskazy boczne zrobione

-Radio audi concert 2

-Czerwone zaciski zrobione

-CHIP ( jakieś zwiększenie mocy do ~ 200) zrobione

-Emblemat na grill (może)

-Zegary s4 (może)

Zdjęcia:

Przed:

przed2.th.jpg przed3.th.jpg przed4.th.jpg przed5.th.jpg przed1.th.jpg

W trakcie:

wtrakcie.th.jpg wtrakcie5.th.jpg wtrakcie4.th.jpg wtrakcie3.th.jpg wtrakcie2.th.jpg

Po modyfikacjach:

46978998.th.jpg po15h.th.jpg po14.th.jpg po13.th.jpg po12a.th.jpg po11f.th.jpg

po10e.th.jpg po9uq.th.jpg po8x.th.jpg po7.th.jpg po6qv.th.jpg po5o.th.jpg

po4w.th.jpg po3h.th.jpg po2u.th.jpg po1o.th.jpg 20109910.th.jpg a42k.th.jpg

Zmiany:

zmianyv.th.jpg zmiany2.th.jpg zaciskio.th.jpg

Opublikowano

No no, jak zobaczyłem to mi przyszedł na myśl jeden wyraz: "przyjemniaczek" :>

Choć wiem, że nie wypada zapytam ile masz tam "nalatane"?

Plany ok, tylko jeszcze zawieszenie -30mm i będzie Pan zadowolony :wink4::polew:

Opublikowano
  • Autor

aktualny przebieg to 190 tys, już zrobiłem edit w poście - długo post składałem w wordzie stąd różnica 5 tys

Opublikowano

dobra w hooooj :kox::good:

tylko koło koniecznie większe + niższy zawias :cool1:

Opublikowano

w hooj kozak :kox: jak wyżej 18" i naprawdę zaje...ste wozidełko.

Opublikowano

Ladnie Ladnie :good:

Opublikowano

za***ista fura tylko fakt tej felgi troche brakuje

skora sam obszywales czy juz kupiles takie kanapy?

Opublikowano

grubo :kox: tylko fela :gwizdanie:

Opublikowano

łoł grubo :kox:

Opublikowano

wieksze koło i bedzie ok :good:

znaczek ,,S4'' po co?

Opublikowano

te progi to sa od S4? :)

Opublikowano
  • Autor

fotele obszywane u tapicera

znaczek - bo mi się podoba

progi od s4

felgi wiem ze te 16" szpecą auto ale kasy zabrakło

Opublikowano

ile wyszło obszycie foteli?

Opublikowano

piekna, brakuje tylko listwe drzwiowych.... ahhh az sie łezka w oku kreci ;(

:)

Opublikowano

...

felgi wiem ze te 16" szpecą auto ale kasy zabrakło

Nie szpecą tak strasznie ale auto zasługuje na lepsze "buty" :tongue4: :>

i większe "przytulenie" do ziemi :good:

Opublikowano

kolego ile Cie wyniosło obszycie skóra siedzeń?? :)

Opublikowano
  • Autor

Obszycie skora foteli po znajomosci 2,5 tys

Opublikowano

no ładne ładne.. mody ida w dobra strone jeszcze tylko tak jak wyżej felga i zawias i :good:

tylko ten znaczek s4 :mysli: wczesniej też chciałem taki nakleic ale dopiero jak zmieniłem silnik na 2.7 z s4 to stwierdziłem że wczesniej by to nie miało sensu i nie było warto robic sobie obciachu :)

bezawatyjności życzę

Opublikowano

no no ładne auto, powodzenia w dalszych modach i szukaniu fajnej feli

silnik dobry, mam i jestem zadowolony

pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ostro do przodu i to sie chwali :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.