Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Audi a4 b6 by Sikszak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

w 2009r. kupiłem audi a4 przesiadając się do niej z polówki 6N.

MODEL: Audi a4 b6 z 2003 roku (modelowo 2004)

SILNIK: 1,9 TDI (AVF)

MOC: 131 KM

MODY POD MASKA: jeszcze nic nie zrobiono oprócz założenia osłon silnikowych

ZAWIESZENIE: założone zawieszenie od wersji s line obniżające o 20mm

UKLAD HAMULCOWY: seryjny

KOLA: 18" oryginalne od audi a8

NADWOZIE: w kolorze czarny metalik. Założony z tyłu zderzak firmy MS Design dedykowane do tego modelu (żaden laminat tylko pradziwy ABS) z przodu od wersji s line

WNETRZE:

- skrzynia manualna 6 biegowa

- 6 Airbagów w tym dwie kurtyny

- tempomat

- pełny fis (wskazania spalania chwilowego, średniego itp) wyświetla też informacje z radia RDS

- multifunkcyjna skórzana kierownica

- skórzana gałka zmiany biegów (s-line) i ręczny

- 2 x podłokietnik (przód i tył)

- dwustrefowa klimatyzacja

- fotochomowe lusterko wsteczne

- funkcja AUTO na włączniku świateł czyli automatycznie włączenie świateł gdy robi się ciemno (u nas mało przydatna funkcja jak cała dobę się jeździ na światłach)

- funkcja: coming/leaving home - doświetlanie dojścia do garażu lub domu

- pełny pakiet oświetlenie - podświetlane klamki i miejsca pod nogami naweiwy, popielniczki itp.

- elektryczne lusterka

- elektryczne szyby ale niestety tylko w przednich drzwiach

AUDIO:

seryjne radio Audi Concert II

seryjne 7 głośników i subwoofer zasilane seryjnym wzmacniaczem + 2 głośniki w przednich drzwiach firmy Infinity + dodatkowy wzmacniacz zasilający przednie głośniki i sub w bagażniku

Zmiany przeprowadzone:

założone zawieszenie od s line obniżające zawieszenie o 20mm

pomalowane dokładki zderzaków i listwy drzwiowe

założone spryskiwacze mgiełkowe

założone ORI oświetlenie LED tablicy rejestaracyjnej tylnej

zmienione zderzaki na MS Design potem na s line

założone felgi 18" (zmiana z 17")

założony podwójny wydech od 2,5 tdi (najpierw z końcówkami od 1,8 T następnie zmienione na ultery)

Przednie fotele założone od wersji sport ze sterowanymi elektrycznie lędźwiami

Założone tylne tapicerki z roletami.

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ

założenie RNS E (tunel 2 din już założony)

założenie tylnego zderzaka s line na dwie rury z PDC

tylna półka z roletą

listwy drzwi s line

jakiś virus silnika

maję innych uzależnionych od finansów

Audi po zakupie prezentowało się tak:

IMG_0596.jpg

po_zakupie.jpg

Potem zaczęły się modyfikacje:

poniżej zdjęcie po uporządkowaniu komory silnika Założyłem kilka osłon z innych wersji silnikowych:

audi2.jpg

auto na sezon 2011 wyglądało tak:

z przodu i tyłu zderzaki ms design

DSC01114.jpg

DSC01116.jpg

założyłem też 18" felgi od audi a8 z oponami 225/40/18

IMG_1487.jpg

Zmieniłem tapicerkę tylnych drzwi na wersję z zasłonkami przeciwsłonecznymi

DSC01172.jpg

no i na koniec zdjęcie wnętrza.

Było tak:

.

img1537v.jpg

img1538e.jpg

img1542j.jpg

img1545gl.jpg

Uploaded with ImageShack.us

jest tak:

IMG_1490.jpg

IMG_1491.jpg

IMG_1469.jpg

NA sezon 2013 auto wygląda tak:

IMG_1474.jpg

IMG_1476.jpg

IMG_1480.jpg

IMG_1482.jpg

IMG_1484.jpg

IMG_1486.jpg

IMG_1488.jpg

Opublikowano

fajny czarnuch tylko by sie lepsza fela przydala no i na glebe :naughty:

Opublikowano

widze za masz felgi na ktore poluje masz moze jakies zdjecie z boku na nich??

fajnie wyglada :good:

Opublikowano

Wrzuć do środka welurowe dywaniki bo guma szpeci wnętrze moim zdaniem.

Powodzenia i :hi:

Opublikowano

Ładna sztuka ;) plusik za rolety w drzwiach i podwójny wydech :good:

Opublikowano

Chcesz dolny grill s line? Zaoferuj cenę to rozpatrzę :P

Poza tym to ładna :) Tylko środek trochę słaby :/

Opublikowano
  • Autor

fakt środek słaby ale powoli do przodu. Kończę wygląd zewnętrzny zacznę wnętrze.

mlody_drog kratkę chętnie przyjmę od Ciebie za 200zł?? Masz w chromie czy w black?

Opublikowano

Mam black bo sam malowałem, ori był chrom. Co do ceny to nie jestem pewien. za 250zł mógłbym puścić :P Jeden mankament jest taki, że pęknięty jest jeden zaczep z tyłu ale u mnie już tak jeździ prawie rok i nic się nie stało

Opublikowano

bardzo podobne audi do mojego :good: przod ´s-line tyl ms design tylko ze ja jeszcze nie zamontowalem z profilami na 2 wydechy :wallbash: mimo ze dokladke mam juz z pol roku.

zmien koncowki wydechu na wieksze np 90 lub 100 i lotke na klape ala s4

ale ogolnie pozytywnie mnie zaskoczyles bo wchodzac w ten watek mowilem sobie pewnie kolejny Avant b6 golas i totalna seria bo takich watkow to 80 % a tu czarny sedanik :rolleyes:

Opublikowano

Hmm... nie widziałem Cię jeszcze na mieście bo ja też DSW pełną gębą jestem :D

Ładne te zderzaczki masz :slina:

Opublikowano
  • Autor

jak mogłeś mnie nie widzieć jeżdżę tutaj codziennie. Musimy się kiedyś zmówić na oglądanie aut

Opublikowano

widze za masz felgi na ktore poluje masz moze jakies zdjecie z boku na nich??

fajnie wyglada :good:

Coś to mam takie fele od 8 na sprzedaż

Ładne b6 :wink4:

Opublikowano

jak mogłeś mnie nie widzieć jeżdżę tutaj codziennie. Musimy się kiedyś zmówić na oglądanie aut

No wiadomo !!!

Taki zderzak od razu bym zapamiętał bo sam go mam w planach :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.