Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakładanie firmy


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Panowie jak w temacie chce założyć firmę brukarską jak mój tata zresztą ile moge dostać dotacji na rozkręcenie firmy ile ją musze prowadzić jakie składki odprowadzać itp bo znając życie to prawa w ciągu 5 lat się zmieniły więc może ktoś jest oblatany w tych tematach i może mi pomóc będę wdzięczny !

Pozdrawiam do usłyszenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem się kogoś zapytać kto założył firmę w necie to mogą napisać ze daje 20tys i spadaj a w żeczywistosci musisz sie kurfa nabiegac i chooooj z tego wszystkiego

Tak to nie przesadzanj :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem się kogoś zapytać kto założył firmę w necie to mogą napisać ze daje 20tys i spadaj a w żeczywistosci musisz sie kurfa nabiegac i chooooj z tego wszystkiego

Dobre zdanie..

Co Ci ktoś powie.. Procedury zakładania firmy i składania wniosków o dotację. ? -- google.

Do jakiego urzędu iść i jaki papier zanieść ? - google.

Jak się zmieniły przepisy w ciągu 5 lat ? - google.

Jak będziesz miał konkretne pytania to je zadaj.. Jak zakładałem firmę to nie miałem takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem się kogoś zapytać kto założył firmę w necie to mogą napisać ze daje 20tys i spadaj a w żeczywistosci musisz sie kurfa nabiegac i chooooj z tego wszystkiego

Dobre zdanie..

Co Ci ktoś powie.. Procedury zakładania firmy i składania wniosków o dotację. ? -- google.

Do jakiego urzędu iść i jaki papier zanieść ? - google.

Jak się zmieniły przepisy w ciągu 5 lat ? - google.

Jak będziesz miał konkretne pytania to je zadaj.. Jak zakładałem firmę to nie miałem takich problemów.

Dokładnie. Podstawowe informacje co i jak znajdziesz w sieci albo udaj się do urzędu miasta w swoim mieście i wszystko Ci powiedzą.

Jeżeli chodzi o dotacje to jest teraz tyle programów, że lepiej rozmawiać z kimś kto bezpośrednio się w tym wyspecjalizował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem się kogoś zapytać kto założył firmę w necie to mogą napisać ze daje 20tys i spadaj a w żeczywistosci musisz sie kurfa nabiegac i chooooj z tego wszystkiego

nie ma tyle biegania, ja otwierałem z dotacji serwis. nei czytaj tego co na necie bo smieszni ludzie są. teraz spadam do domu, potem na spota itp wiec napisze w nocy albo jutro. ewentualnie napisz mi dokladnie jakie masz pytania to ci odpowiem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem się kogoś zapytać kto założył firmę w necie to mogą napisać ze daje 20tys i spadaj a w żeczywistosci musisz sie kurfa nabiegac i chooooj z tego wszystkiego

nie ma tyle biegania, ja otwierałem z dotacji serwis. nei czytaj tego co na necie bo smieszni ludzie są. teraz spadam do domu, potem na spota itp wiec napisze w nocy albo jutro. ewentualnie napisz mi dokladnie jakie masz pytania to ci odpowiem na nie

Są też programy unijne na 40 kafli. Nimi sie zainteresuj. Ciężej dostac ale kasa wiesza niz z UP.

no panowie wkoncu konkrety jakies a nie internet ja wlasnie chcialem sie za pytac ludzi którzy przeszli już to i wiedzą o co chodzi

z tą dotacją mi sie tez rozchodzi wlaśnie gdzie podbić z tym i ile można dostac ja chce założyć firme z kostka brukarska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał konkretne pytania to je zadaj..

.. napisz mi dokladnie jakie masz pytania to ci odpowiem na nie

no panowie wkoncu konkrety jakies a nie internet

Nie obrażaj się tylko sprecyzuj czego chcesz się dowiedzieć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie obrażam się

konkretnych pytań jeszcze tak naprawdę nie mam a może jedno czy to będzie dobry wybór z tą firmą w dzisiejszych czasach

przejedz się w terenie ,w którym chciałbyś się rozwinąć i popatrz,popytaj na co jest zapotrzebowanie,biorąc pod uwagę możliwości swoje (żeby nie utopić za dużo pieniędzy na początku) i ludzi (będziesz wiedzieć ,jakiego dochodu się spodziewać)potem ryzykujesz,jak ze wszystkim :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...