Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wibracje po wymianie poduszki silnika.


baraka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Niedawno wymieniałem poduszke silnika od strony pasazera..Tamta była całkiem wylana,pusta..Ale po wymianie nasiliły sie wibracje w kabinie,,nawet na wolnych obrotach czuc.I plastki tez wibruja ale najbardziej drgania czuc na kierownicy.Byłem przy mechaniku i jest zamontowane ok..wiec niewiem co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topran..[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 12:45_________________________________________________po milczeniu widze ze zalozylem badziewie a nie poduche..Jaką załozyc te poduche..Macie jakies linki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną akcję w Golfie, po wymianie wszystkie drgania przenosiły się do kabiny. Proponuję dobrą ale ori kupić. Jest tu kilka osób na forum które ściąga autka to może mają taką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Ja jak kiedyś wymieniłem poduche w BMW e46 2.0 benzyna też na początku wibrowało ale po jakimś czasie ustało aż poduszka troszkę zmiękła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zle zrobilem,za toprana dalem stowke..;/Ori kosztowała jakies 250zl i moglem dolozyc,,no cóż głupi dwa razy traci/płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze trochę pojeździć i tak jak kolega wcześniej napisał może trochę zmięknie (tzn. wytłucze :naughty: się na naszych wspaniałych drogach )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zrobiłem ten błąd i kupiłem Hans Preis (najgorszy badziew), niestety pojeżdżenie na nich nic nie dało. wkurzyłem się i kupiłem ORI nówki, od razu wszystko było OK.

z ORI używką też różnie bywa czasami pojeździsz długo, a czasem chwila moment i padnie, więc wolałbym lepiej wydać więcej, kupić nówkę i mieć spokój na dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza opcja :good: ale niektórych nie stać, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poduszkach to najlepiej nie oszczędzać. Z tego co słyszałem to na ori poduchy jeszcze nikt nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy znam to z autopsji pod skrzynie wstawiłem dwie drogie poduchy mam automat, pod silnik wstawiłem toprana dobrze było tydzięn ateraz drgania jak w traktorze :polew:w planie sa oryginalne ale najpierw nowa przeplywka znaczy po regeneracji, nagrzewnica ana końcu poduchy nigdy więcej takiego gów.....nie kupię ale rozumiem że niektórzy są zmuszeni lepsze częsci są drogie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak powiedzenie jest prawdziwe że ceny się nie oszuka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podlacze sie do tematu nie zawsze ale czasem wibruje mi lewarek na postoju przy wlaczonym silniku. Co moze byc przyczyna? W tamtym roku wymienialem wszystkie poduszki pod silnikiem i skrzynia biegow. Jak otwieram mache to plecionka wibruje. Plecionke tez mi nowa wspawano. Co jest nie tak? Jakis wieszak tlumika czy co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem ale chyba tak ma byc w dieslu..Diesel w zimie ma to do siebie że sam otrzepuje sie ze sniegu.Wiec moze lewarek ma tak drgac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podlacze sie do tematu nie zawsze ale czasem wibruje mi lewarek na postoju przy wlaczonym silniku. Co moze byc przyczyna? W tamtym roku wymienialem wszystkie poduszki pod silnikiem i skrzynia biegow. Jak otwieram mache to plecionka wibruje. Plecionke tez mi nowa wspawano. Co jest nie tak? Jakis wieszak tlumika czy co.

to by było troczę dziwne gdyby wibrował Ci lewarek przy wyłączonym motorze :polew: :polew:

ale tak na poważnie i wracając do tematu... w dieselku na zimnym silniku zawsze będą minimalne drgania, tak już ma ten typ. W momencie gdy wszystko elegancko się rozgrzeje to nie powinno nic wchodzić w jakieś nadmierne wibracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...