Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Black With Red - na X5


cymek28

Rekomendowane odpowiedzi

ja montowałem niedawno taki daszek on nie dochodzi do końca niestety kiepsko troszkę leży pod tym względem no niestety to nie ori daszek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki właśnie o takie info mi chodziło.Powiem lakiernikowi może trochę to lepiej dopieści.Dzisiaj autko wstawiam do niego dach i daszek idzie w czerń.Zobaczy się efekt końcowy.

Czarny dach już gotowy.Jeszcze tylko muszę przykleić daszek i zamontować listwy w rynienkach.Następny mod jaki będzie to relingi.

Na szybko fota.Jak poskładam wszystko to wstawię coś lepszego.Pozdrawiam.

035d49fbb42eb3ddmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze :evil::slina:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 19:05_________________________________________________bez relingów też dobrze wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę na srebrne relingi.Jak bym je robił to przy jednej robocie ogarnął bym podsufitkę w alkantarze.

fajnie wyglada wersja czarno-czerwona, chrom wprowadzi haos, przekonasz sie o tym montujac ramki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może czarne zapodać.Jest tego od groma na allegro i za małe pieniądze.Ostatnio widziałem aukcję za 90 zł z kompletem śrub i uszczelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda miałem tutaj nic nie pisać, ale jesteś idealnym przykładem na to jak forum zmienia ludzi i ich pojęcie tuningu. Na początku to auto wyglądało co najmniej kiepsko, mimo sporej ilości modów, niestety zupełnie nie trafionych modów... A teraz? Teraz jest świetnie i ukłon w Twoją stronę, za to że umiałeś się przyznać do błędu :good:

BTW przedni zderzak esowy lepiej by pasował :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak naj bardziej jeśli już relingi to czarne tak jak wyżej napisali jeśli będą chromy będzie choinka... w razie co mam relingi czarne do dogadania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inkognito.Jak coś to będę pisał na Pw.Muszę się trochę odkuć bo kiepsko z kasą,a jak wiadomo takie zabawy z samochodem trochę pochłaniają funduszy.

Panowie mam pytanie.Felgi mam et 47.Jakiej grubości zapodać sobie dystanse na przód i tył aby zrównać koło z błotnikiem.Mam w garażu dystanse 15mm na tył i 10mm na przód.Gdyby były za grube można je trochę przetoczyć na tokarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż te które masz[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 17:27_________________________________________________8J mają twoje felgi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruby muszę zapodać z 2cm dłuższe żeby wszystko grało?

Dokładnie 8J.

Witam.Dzisiaj posiadałem trochę wolnego czasu i wiozłem się do montażu listew na dachu oraz założyłem dystanse i daszek.Oto efekt końcowy.

Dystanse

dscf5533ul.jpgdscf5535i.jpg

Daszek

dscf5571u.jpgdscf5573g.jpg

dscf5574k.jpgdscf5548c.jpg

dscf5537.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...