Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie to zagłówki jasne i tylko jasne. Środek jasny i zagłówek powinien być jasny a nie czarny,ale to oczywiście moje zdanie.A jeżeli chodzi o pomarszczenie to skóra jest nowa i powinna się trochę ułożyć.Proszę popatrzyć na inne aukcje i sprawa będzie jasna.Łatwo jest zawsze krytykować.

http://moto.allegro.pl/komplet-foteli-siedzen-audi-a4-b6-b7-skora-i1575143869.html

http://moto.allegro.pl/fotele-przod-kanapa-tyl-skora-audi-a4-2001-04r-i1543405186.html

Opublikowano

Stary te zagłówki i sprężynki, i oparcie to kwestia przyzwyczajenia

Ale wywal te progi śiatkę tylnego zderzaka

Opublikowano
  • Autor

Zderzak może zmienię na S4 ale trochę później.Teraz trochę kasy brakuje bo wakacje idą.A tak naprawdę to tez mi się średnio podoba i mam mieszane odczucia co do tego zderzaka.

Opublikowano

Zderzak może zmienię na S4 ale trochę później.Teraz trochę kasy brakuje bo wakacje idą.A tak naprawdę to tez mi się średnio podoba i mam mieszane odczucia co do tego zderzaka.

Ja bym przedniego nie ruszał, nie jest taki zły. Powiedziałbym, że z fmickiem wygląda całkiem normalnie.

Tylny zderzak i progi to jest problem :wink4:

Opublikowano

Ale przedni lepiej spasuj :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A gdzie jest źle?Daj jakieś szczegóły.

Opublikowano

cymek tutaj

047784515fd13b1c.jpg

musisz go zdemontowac i od nowa w ślizgi wpiąć

Opublikowano

A jeżeli chodzi o pomarszczenie to skóra jest nowa i powinna się trochę ułożyć.Proszę popatrzyć na inne aukcje i sprawa będzie jasna.Łatwo jest zawsze krytykować.

http://moto.allegro.pl/komplet-foteli-siedzen-audi-a4-b6-b7-skora-i1575143869.html

http://moto.allegro.pl/fotele-przod-kanapa-tyl-skora-audi-a4-2001-04r-i1543405186.html

Proszę zauważyć jedną istotną kwestię.. jak sam napisałeś Twoja skóra jest nowa..a pokazałeś jakieś wyblakłe, popowodziowe siepy z allegro i doszukujesz się porównania :)

Ale jeśli już porównujemy to te używki były transportowane na luzaka i widać wgnioty na gąbce.. u Ciebie na kanapie widać, że skóra się " ciągnie" co może być wynikiem złego szycia lub lipnej skóry :wink4:

Ps. To nie krytyka tylko luźne spostrzeżenia :decayed:

Opublikowano

Co do przedniego zderzaka proponował bym pomalowanie na czarno tych mocowań halogenów :gwizdanie:

cos takiego

Untitled_1.jpg

post image wordpress

A nawet spróbować je pomniejszyć o ile to mozliwe bo strasznie duze są i dopiero maznać na czarno

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe fotki po modach.

dscf5395.jpgdscf5396e.jpgdscf5430g.jpgdscf5435y.jpg

Opublikowano

O niebo lepiej :good:

tylko relingów brak :confused4:

Czarny sufit ekstra sprawa (jestem w trakcie rezania) :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie widziałem w twoim wątku ładnie to wyszło.

Opublikowano

ooo...tera to juz zaczyna wygladac i rzeczywiscie o niebo lepiej :decayed:

Opublikowano

No poprzednia krytyka auta wiele pomogła, teraz jest naprawde zacny :kox:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 11:22_________________________________________________mam nadzieje że pomalowałes na czarno te mocowania halogenów, bo nowych fotkach tego nie widac zbytnio :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Są na czarny mat pomalowane.W poniedziałek jadę jeszcze spawać końcówki wydechu.

dscf5427k.jpg

dscf5426i.jpg

Opublikowano

dscf5393r.jpgdscf5395n.jpg

dscf5396o.jpgdscf5392pg.jpgdscf5380g.jpg

dscf5402k.jpgdscf5403n.jpgdscf5415s.jpgdscf5349.jpgdscf5420.jpg

Krytyka czyni cuda

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Są na czarny mat pomalowane.W poniedziałek jadę jeszcze spawać końcówki wydechu.

dscf5427k.jpgdscf5426i.jpg

jaka średnica tych końcówek? bo wyglądają ładnie :good: szkoda że mają te logo tylko

Opublikowano
  • Autor

- montaż 58-61mm

- długość całkowita 180mm (min 165mm - ścięta po skosie)

- średnica końcówki 76mm po zewnętrznej

- średnica wewnętrzna 65mm

Opublikowano

no no auto na prawdę wyładniało po pierwszych zdjęciach mówię co za kupa a tu niespodziana dobra robota... :good:

Opublikowano
  • Autor

Końcówki na swoim miejscu.

dscf5481s.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.