Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Black With Red - na X5


cymek28

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej pisałem progi omega B.Miał kiedyś coś takiego u siebie Nosb w b5.Ja skróciłem je na długość,a górę progu poprzycinałem do błotników.Progi z omegi mają takie klapki maskujące gniazdo do lewarka.Przyłapałem je małymi wkrętami a następnie pod spodem podkleiłem żywicą.Jak wyschła żywica wziąłem kawałek odciętego progu i wtapiałem plastik dookoła klapki tak aby klapka miała dobry kontakt z progiem.Potem ładnie zeszlifowałem.Dół progu przycięty jak na fotce.

progil.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki na swoim miejscu.

dscf5481s.th.jpg

no nabrales wprawy :wink4:

Jak wyżej pisałem progi omega B.Miał kiedyś coś takiego u siebie Nosb w b5.Ja skróciłem je na długość,a górę progu poprzycinałem do błotników.Progi z omegi mają takie klapki maskujące gniazdo do lewarka.Przyłapałem je małymi wkrętami a następnie pod spodem podkleiłem żywicą.Jak wyschła żywica wziąłem kawałek odciętego progu i wtapiałem plastik dookoła klapki tak aby klapka miała dobry kontakt z progiem.Potem ładnie zeszlifowałem.Dół progu przycięty jak na fotce.

progil.th.jpg

tez mam takie tylko nie mam czasu je zalozyc :embarrassed: i robia naprawde swietna robote :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny mod.Podświetlane kratki nawiewu.Kupione dzisiaj.Montaż w przyszłym tygodniu.

kratki.th.jpg

Panowie jakie polecacie czujniki parkowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa to ok :naughty: :gwizdanie:

dla mnie blenda to blenda a nie daszek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w paru ogłoszeniach że piszą blenda.Ale mniejsza z tym już wiadomo o co kaman.Jutro ustalam termin z lakiernikiem,ciekaw jestem jaka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry mod ten daszek :good: ja swój za mniej niz 100zł kupiłem teraz widze podrażało w ciagu paru lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Właśnie dzisiaj dotarła do mnie paczka z nowym daszkiem.Panowie mogli byście podesłać mi fotkę jak to jest zamontowane na waszym autku.Chodzi mi o zdjęcie z tyłu ja mierzyłem swój daszek i nie podoba mi się to do końca.Interesuje mnie taka fotka.

0e70771062f81e19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...