Treść opublikowana przez JaJeCkO_
-
Play korzysta z nadajnikow Orange?
tez mam 2.3.3 (Milestone) i CM7 ale troszkę inna ścieszka jest (ale to nie problem) bo jak biorę dostępne sieci to mam 3x PLAY i raz ERA i ustawiłem(z 3g) na automatyczne to zasięgu tylko nie ma w piwnicy u babci xD teoretycznie tak ale nieraz sa przerwy (99% powierzchni polski ma zasięg w teori) a praktyka :gwizdanie:
-
Play korzysta z nadajnikow Orange?
A to musi być jakos specjalnie skonfigurowane ? chodzi mi dokładnie o androida (co musi być właczone etc) 3g , czy co ?
-
System operacyjny Android
MMS to jest obrazek a ze go odebrac to musisz sie połączyć z z siecią. zainstaluj jakiegoś APNa (blokuje dostęp sieci) włączasz na chwile pobierasz obrazek i wyłączasz
-
Komputer stacjonarny
Zestawu komputerowego nie kupuje sie na allegro bo wciskają tam najtansze zasilacze (i najgorsze) bo ktoś kto sie zna choć trochę by tego nie wziął, dodają jeszcze mana plyte głównaej ze o stabilności możesz zapomniec (tak samo przez ten zasilacz) dlaczego ? intel i amd nie ma jakieś dużej różnicy w dzialaniu ja tez mam 2 AMD a dlaczego? bo są tansze a jakościa nie odstają od intela (no moze intel jest bardziej podatny na OC)
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
i tak powinny wyglądać audice. super a mógłbyś się trochę bardziej pochwalić zabudową audio ? bo jest całkiem całkiem
-
Przeglądarka IE vs Google vs FireFox
a tak serio FF używają Ci którzy nie mieli styczności z innymi (i używają dlatego ze wujek ciotka czy tam dziadek powiedzieli ze to jest najlepsze) wg. mnie naj jest Chrome, później IE9 i pózniej FF( a reszta dalej bo nie lubię appla xD i tej drugiej przeglądarki XD) warto tez skąbinowac sobie program AdMuncher ( inie bawić się z AdBlockami do każdej z przeglądarek)
-
[B5 AVG] Jaki odtwarzacz cd
Chyba w tym temacie znajdziesz odpowiedz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=195041.0
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serdecznie wszystkich witam Na imię mi Dariusz i jestem ze Skierniewic (łódzkie). Jak narazie nie mam własnego samochodu, ale planuje kupić A4 i zalogowałem się tu głównie w celu zdobywania wiedzy na temat tego modelu. Pozdrawiam