Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Czyszczenie przepływomierza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś czyścił przepływke w AEB ? Jak tak to czym? I czy działa po tym zabiegu :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

mozna delikatnie czyms prysnąc ale ogólnie niewiele to daje

cos sie dzieje złego?

Opublikowano
  • Autor

Tomek w zasadzie to nic, ale mam ciągle błąd ustalenia składu mieszanki 00561 a MAF na wolnych pokazuje w dolnych granicach ok 2g/s. Pomysłu juz nie mam od czego ten błąd moze byc i teraz kolej na przepływke :gwizdanie:

Opublikowano

sonda zdycha

Opublikowano
  • Autor

Możliwe..to jest druga opcja albo pierwsza tylko że sonda do AEB jest w cenie :embarrassed: Myslałem żeby przepływke wyczyścić ale boje się troche żeby nie padła mi po zabiegu

Opublikowano

mam to samo

sprawdz na wolnych obrotach co pokazuje sonda

na pewno masz też wahajace sie wolne obroty jak spada z wysokich ???? :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 00:05_________________________________________________a sonda nie jest az tak bardzo przerazliwie droga do Twojego auta

tutaj masz przykład:

http://allegro.pl/ngk-sonda-lambda-oza447-e35-audi-vw-i1575503244.html

Opublikowano
  • Autor

Wolne obroty mam stabilne nawet jak schodzi z wysokich. Sonda na wolnych ma czasem za duża korekcje.

Opublikowano

Mam ten sam blad skladu mieszanki ale w ADR, jakos od roku mam ten blad. Wymieniony przeplywomierz, wyczyszczona przepustnica, sprawdzona sonda. Nowe swiece, cewka. Spalanie i osiagi w normie, opinia wieloletniego mechanika VAG`ow to trzasniety sterownik silnika, bo innej opcji nie ma.

Opublikowano
  • Autor

U mnie błąd pojawił się po wywaleniu kata i wstawieniu DP - mozliwe że przy tej operacji sonda się schrzaniła lekko..Błąd czasem jest sporadyczny a czasem stały. Może faktycznie najpierw sonda a potem dopiero za przepływke sie wezme..

Opublikowano

mycie nic nie daje, nawet może zaszkodzić, ja u siebie czyściłem spirytusem i żadnej różnicy nie widziałem

Opublikowano

Ja z kolei wyczyściłem w ubiegłym roku środkiem do czyszczenia przepływomierzy - liqui moly. Poskutkowało. Samochód odżył...Odetchnął "pełną piersią".

Opublikowano
  • Autor

myślałem o kupnie czegos takiego i tym czyścić

http://allegro.pl/srodek-do-czyszczenia-przeplywomierza-air-clean-cr-i1584450383.html

Ja z kolei wyczyściłem w ubiegłym roku środkiem do czyszczenia przepływomierzy - liqui moly. Poskutkowało. Samochód odżył...Odetchnął "pełną piersią".

robiłeś potem logi - była róznica??

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Tak różnica była. Logi robiłem w grupie 002.

Przed czyszczeniem maksymalnie było ledwo 100 g/s

Po czyszczeniu było ok 144 g/s

Opublikowano

u mnie jest 180 g/s

Opublikowano

Tak różnica była. Logi robiłem w grupie 002.

Przed czyszczeniem maksymalnie było ledwo 100 g/s

Po czyszczeniu było ok 144 g/s

troche przymało, delikatnie więcej niż w AEB

Opublikowano

Tak różnica była. Logi robiłem w grupie 002.

Przed czyszczeniem maksymalnie było ledwo 100 g/s

Po czyszczeniu było ok 144 g/s

troche przymało, delikatnie więcej niż w AEB

pamietac o jednej rzeczy jak czyscimy nie wykrecamy plytki poniewaz jest kalibrowana

Opublikowano

u mnie jest 180 g/s

Przy jakich obrotach silnika?

Ja kończyłem robienie logów na ok. 5650 - 5800, droga się kończyła i trochę szybkość była za duża...

Opublikowano

zaraz poszukam pliku z logiem, moze gdzies jeszcze go mam[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 22:33_________________________________________________du...pa, nie mam ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

u mnie jest 180 g/s

Po modach czy czysta seria :co:

Opublikowano

stary AEB po programie miał 179g/s

AJL ma 180g/s bez chip-sa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.