Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp


rem3dy

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mialem identyczne prawie objawy -stukalo wlasnie na malych nierownosciach i na kostce brukowej szczegolnie bylo slychac-co ja sie namordowalem zeby to usunac :wallbash: sprawdzilem doslownie wszystko koncowki, drazki,zaciski, amortyzatory i mocowania,wachacze nawet wymienilem -jak sie pozniej okazalo niepotrzebnie -dobrze ze tylko 2 bo diagnosta wlasnie na te obstawial pozniej laczniki odkrecalem i jezdzilem bez na probe i to samo dalej ten dzwiek :wallbash: wkoncu rozmawialem ze znajomym mechanikiem ze mam takiego swierszcza ze nikt nie potrafi tego zdiagnozowac-chyba wjechalem mu na ambicje :decayed: trzepalismy razem jeszcze raz wszystko po kolei jakas 40min az w koncu wsadzil srubokret gdzies w przekladnie i jakos ja zblokowal -i kazal mi krecic kierownica i nagle raz stuki byly i jak blokowal to znikaly-przekladnia miala lekkie luzy ale nie ciekla i nie bylo bicia na kierownicy-on sam mowil ze tak by jezdzil ale ja wymienilem i nastala bloga cisza.... :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łączniki potrafią nieźle tłuc, od tego się zaczyna, ale często też amory tłuką i ciężej je zdiagnozować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie tez bylo slychac metaliczny dzwiek z tyłu samochodu na nierównościach i okazalo sie ze osłona nad tłumikiem odpadła i lezała na tłumiku i brzęczała dałem wieksze podkładki i spokój :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...