Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Opinie na temat świateł tylnych do B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Które z tych lamp wybrać do mojej :audi: ?

1. http://moto.allegro.pl/item291261064_lampy_tylne_audi_a4_od_1999_z_wkladami_nowe_.html

2. http://moto.allegro.pl/item292182110_lampy_tylne_nowe_audi_a4_clear_red_white_.html

Moje auto ma kolorek "czerń wulkaniczna", jest obniżona sportowym KIT-em WEITEC, wymieniłem lampy przód na Engel Eyes firmy Sonar ale przed ich wmontowaniem zabezpieczyłem je silikonem bo z opinii Waszych wynikało że niektóre lampy parują i są nieszczelne. Na razie wszystko OK :) Nie chcę z auta zrobić wiejskiego tuningu. Planuję jeszcze przyciemnić szyby i to by było na tyle.

Mi osobiście podobają się lampy nr 1, natomiast żonie nr 2. Jaka jest wasza opinia ?

Opublikowano

ja sam 2 tygodnie temu kuiłem nu.1 ale nu.2 są ładniejsze :audi::a4fan:

Opublikowano

Ja bym brał te pierwsze :th:

Te drugie widziałem na paru adiczkach i jakoś mnie sie to nie widzi wolałbym zostać przy klasycznym wizerunku, ewentualnie jakieś dymione lampki.

Opublikowano

Dzis na zlocie kolega miał 2 i wygladaly swietnie. Wybierz 2 wg mnie.

Opublikowano
  • Autor

Hmm, odnośnie tych dymionych to już są gotowe czy to można jakoś samemu zrobić ?

Opublikowano

Numer 1 sa super! :thumbup: te drugie jak dla mnietroche wiocha, moze na czarnej :a4fan: jakos by obleciely :mysli:

Opublikowano

Tylko i wylacznie 1.

Opublikowano

jak na mój gust to te po II lifcie nr 1 (sam na takie bede zmieniał) ale to Tobie sie maja one podobac .pozdro

Opublikowano

Mi sie one nie podobaja, bo wygladaja jak przedliftowe, tyle ze ciemne.. :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli nr 1 to czy to dobry wybór z allegro od tego sprzedawcy ? Bo nie mam pomysłu gdzie indziej kupić.

... aha a do tych po II Lifcie to wymagane jakieś docinania oraz przeróbki by pasowały ?

Opublikowano

nr.2 :th:

Opublikowano

Nr.2 wyglądają ładnie . Wg. mnie ..bez wiochy , delikatnie i z pomysłem :th:

Jeszcze te LEDy , ktore pokazał kolega YKK sa godne uwagi i nie odbiegają zbytnio od wzoru tych z II liftu :th:[br]Dopisany: Styczeń 06, 2008, 09:48:34 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=14315.0 - tu będziesz miał wrzucone fotki sedana na lampkach nr. 2 :wink4:

Opublikowano

no ja tez bym obstawial przy tych co ykk proponowal, ale jak ktos ma mniejszy budzet to tylko ORI (nr 1) sam bede na takie wymienial, chyba ze bedzie doplyw kaski i kupie te LEDy S4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.