Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Stylistyka ta sama co w B7.. :decayed:

Ale mi sie podoba.. :thumbup:

Ale to chyba nie jest zdjecie, tylko grafika.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z technicznych danych? Jaki motor tam wrzuca? Mam nadzieje ze nie 4.2 (stary i sprawdzony) :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wielka kupa... jak nie zmienią tego projektu to kupuje Evo :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie jest nic oficjalnego, a zabawa photoshopem... Bedzie w ogole RS4 w B8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, widac agresje w oczach :evil: Chociaż..., lusterka zdecydowanie moglyby być mniejsze :decayed: Nie mam nic wiecej do zarzucenia. Fajnie wyglada ta aluminiowa poprzeczka pod grilem. :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przeciez kazdy RS jest piękny.... fakt ze dla mnie RS to musi byc Avant :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mi tez sie tak utarło już od B5 ze RS to musi byc Avant, no ale niczego sobie ta B8, w kazdym badz razie nie narzekałbym... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Era serii RS zaczęła i skończyła się na B5. ten paździoch mnie nie przekonuje z WYGLĄDU!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole, czym Wy sie emocjonujecie... to render, ktory nie pochodzi nawet od Audi tylko jedngo z portali.

Rendered speculation: 2009 Audi RS4

We can only guess when Audi will present its most powerful version of A4, the new Audi RS4. Maybe this will happen at next years Paris Motor Show 2008 or in Geneva 2009. Now we have a rendering of how it could look like.

The new RS4 will get aluminum rear-view mirrors and cellular structure of front grille, as well as bold sporty front bumper. The wide front wheel arches and the engine compartment lid are made of aluminum, just like most components on the chassis and suspension.

We do hope the engineers from Ingolstadt will install 5.2-litre V10 FSI engine under the bonnet. This is the only way to fight the extreme Mercedes C 63 AMG and less powerful but still mighty BMW M3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie jest nic oficjalnego, a zabawa photoshopem... Bedzie w ogole RS4 w B8?

To nie jest zabawa Photoshop'em - możesz mi wierzyć :) siedzę w PS od lat ... i wiem jak wyglądają fotki z tego softu ... to rzeczywista fota bo ma EXIF !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zadna fota, tylko zwykly render. Jak moze byc to zdjecie, skoro ten samochod nawet nie istnieje? EXIF nie jest miarodajny, tez pracuje w photoshopie zawodowo dzien w dzien... Poza tym przeczytaj tekst, ktory wkleilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:th: Piotrek98igo RS 4 B7 miał dwie turbiny, mają dołożyć jeszcze dwie??

Chyba w bagazniku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...