Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Wystrzelona poduszka w siedzeniu!


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Mam do kupienia ładny komplet siedzeń [ skórka w kolorze łososiowym ] za nieduze pieniązki . Siedzenia są z auta powypadkowego i w fotelu kierowcy wystrzeliła poducha i jest on rozdarty . Czy jesli tapicer zaszyje mi siedzenie bez wkładania poduszki i pojawi mi sie na Fisie kontrolka poduszki , będe mogł ją wykasować bezproblemowo Vagiem ?

CZy opłaca sie włozyć [ kiedyś tam ] poduszke w fotel i czy bedzie ona działała poprawnie ?

Prosze o odpowiedz na ptania .. troszke mi pilno :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalne poszycie kosztuje w ASO kolo 1000 zl na oparcie fotela. wiec to sie nie oplaca.

sadze ze w miejscu gdzie jest poduszka jest specjalnie skora preparowana zeby sie rozdarla tu gdzie trzeba a nie poszla np w plecy :D wiec raczej o poduszcze mozna zapomniec.

pozostaje wiec wylaczenie vag-iem opcji poduszek w obydwoch fotelach i po problemie.

wazne czy masz poduszki u siebie w aucie poniewaz jezeli masz to masz do wyboru lans albo bezpieczenstwo ......

wybór należy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi

No własnie tu jest trudna decyzja ..fotele kosztuja 1000 zł [ podlokietnik+boczki+fotele + kanapa +dekory] .. a taka skórka trafia sie raz na X czasu . Poduszki mam w swoich fotelach , a ogolnie fotele mam ładne tylko no ta skórka :(

Z drugiej mańki jak da sie wyłaczyć wagiem to 2 poduchy a nie tylko kierowcy [?] to poraszka z drugiej strony , a jechać do servisu na wstawianie poduszki i po nowe poszycie to juz chyba lepiej poczekać na następna okazję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupelnie nie mam pojecia ile kosztuja skorki do B5. ale moze gdybys kupił nowa skorke na oparcie i wzial poduszke ze swojego fotela byłoby ok? tyle ze to oparcie to jak pisalem 1000 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja pobrania poduchy ze starego fotela odpada bo wtedy nie mogłbym ich sprzedac :thumbdown:

Taka skórka za angola tylko czarna stoi na allegro za 3 kafle z groszem . A z drugiej mańki jak mam kupić komplet z rozwalonym fotelem , kupic w Aso oparcie za 1000 zł i poduszke to mi sie troszke nie opłaca :thumbdown:

No nic .. poczekam na następną okazje .. może uda mi sie znaleźć nie rozwalone .

Dzięki za pomoc . :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie , ale temat juz nieaktualny .. odpuściłem sobie te foteliki i czekam az trafie bez rozwalonego fotela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...