Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Szyberdach żyjący własnym życiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio zauwazylem ze jadac autem czasami potrafi sie sam z siebie otworzyc szyberdach, zawsze unosi sie do gory, nigdy nie zdarzylo sie zeby sie zwinal

Gdzie pchac lapy i co sprawdzic? :chytry:

Opublikowano

do czyszczenia pokrętło sterujące szyberdachem. musisz rozebrac, przeczyscic i podgiąć troche styki. u mnie to pomogło na jakiś czas

Opublikowano

albo sterownik szyberdachu szwankuje..

Opublikowano
  • Autor

do czyszczenia pokrętło sterujące szyberdachem. musisz rozebrac, przeczyscic i podgiąć troche styki. u mnie to pomogło na jakiś czas

i to moze byc przyczyna? :mysli:

az nie chce mi sie wierzyc ze to przez pokretlo, jakbym jechal po jakis wybojach to ok, gdzies cos masuje i sie sam wlacza szyberdach kilka razy zdarzylo mi sie jak stalem autem na swiatlach lub na parkingu ale nic, rozbiore na weekendzie pokretlo i pomodze, zobaczymy co z tego wyjdzie :good:

Opublikowano

wypnij kostki przeczyść - u mnie pomogło - też od niechcenia mi się otwierał- zrób tak jak napisałem :hi:

Opublikowano
  • Autor

wypnij kostki przeczyść - u mnie pomogło - też od niechcenia mi się otwierał- zrób tak jak napisałem :hi:

spoko, przeczyszcze i zobacze czy poprawi sie

dobrze ze sie tylko do gory uchyla a nie zwija bo jakby jeszcze akurat padalo to :wallbash:

Opublikowano

zawsze tez można się rozejrzeć za pokrętłem z lampką od passata, pasują P&P, sam sie przymierzam do kupna takiego bo moje nie wygląda najlepiej i też co jakiś czas musze czyścić a na zimę to wyciągam bezpiecznik bo raz jak przymarzł to się otworzył z wielkim hukiem

Opublikowano
  • Autor

Rozebralem, przeczyscilem, podgialem blaszki i jak narazie cisza :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja miałem tak samo, jadę sobie a tu siup daszek do góry... mowię sobie czary, nie dotykam niczego a tu mi sie dach uchyla, zamknąłem jadę dalej i znów to samo. W prawdzie nie zdarzało się to często ale stawało się irytujące jak już się pojawiało. Kupiłem lampkę od Paska bo moja nieciekawie wyglądała jakaś podrapana etc, to nie dość że od Paska ładniej wygląda i miała dodatkowe te lampki do czytania to jeszcze problem z szyberdachem przeszedł, czyli coś siedziało w pokrętle :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.