Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Szyberdach żyjący własnym życiem


marekmartysz

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauwazylem ze jadac autem czasami potrafi sie sam z siebie otworzyc szyberdach, zawsze unosi sie do gory, nigdy nie zdarzylo sie zeby sie zwinal

Gdzie pchac lapy i co sprawdzic? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czyszczenia pokrętło sterujące szyberdachem. musisz rozebrac, przeczyscic i podgiąć troche styki. u mnie to pomogło na jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czyszczenia pokrętło sterujące szyberdachem. musisz rozebrac, przeczyscic i podgiąć troche styki. u mnie to pomogło na jakiś czas

i to moze byc przyczyna? :mysli:

az nie chce mi sie wierzyc ze to przez pokretlo, jakbym jechal po jakis wybojach to ok, gdzies cos masuje i sie sam wlacza szyberdach kilka razy zdarzylo mi sie jak stalem autem na swiatlach lub na parkingu ale nic, rozbiore na weekendzie pokretlo i pomodze, zobaczymy co z tego wyjdzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypnij kostki przeczyść - u mnie pomogło - też od niechcenia mi się otwierał- zrób tak jak napisałem :hi:

spoko, przeczyszcze i zobacze czy poprawi sie

dobrze ze sie tylko do gory uchyla a nie zwija bo jakby jeszcze akurat padalo to :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze tez można się rozejrzeć za pokrętłem z lampką od passata, pasują P&P, sam sie przymierzam do kupna takiego bo moje nie wygląda najlepiej i też co jakiś czas musze czyścić a na zimę to wyciągam bezpiecznik bo raz jak przymarzł to się otworzył z wielkim hukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tak samo, jadę sobie a tu siup daszek do góry... mowię sobie czary, nie dotykam niczego a tu mi sie dach uchyla, zamknąłem jadę dalej i znów to samo. W prawdzie nie zdarzało się to często ale stawało się irytujące jak już się pojawiało. Kupiłem lampkę od Paska bo moja nieciekawie wyglądała jakaś podrapana etc, to nie dość że od Paska ładniej wygląda i miała dodatkowe te lampki do czytania to jeszcze problem z szyberdachem przeszedł, czyli coś siedziało w pokrętle :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...