Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Czerwona bestia Kujawsko-Pomorskie by remas


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakup mojego auta wiąże z tym iż Audi A4 spodobała mi się od chwili gdy ją zobaczyłem po prostu miłość od pierwszego wejrzenia :)) :naughty:

Audi A4 b5 zakupiona 29.8.2010r :drunk:

Silnik 1.6 ADP :PB98:

Climatronic

podgrzewane fotele

podgrzewane lusterka

elektryczne lusterka

elektryczne szyby

podłokietnik

Wspomka

ABS

2x poduszka powietrzna

Audika w total seri użytkowana do tej pory przez jednego właściciela który sporowadził ją na własne potrzeby w 2008roku z niemcowni :przebiegly: :przebiegly:

Tak wyglądała świeżo po zakupie 30.08.2010

Zdj_cie0378.jpg

Zdj_cie0380.jpg

listopad czas na poprawki lakiernicze dodatkowo zmiana lamp tyl na 1 fl oraz demontaz znaczkow audi .. przymiarka alu na lato

Zdj_cie071.jpg

Zdj_cie069.jpg

Zdj_cie070.jpg

Styczeń Zmiana lamp Angel Eyes ** :kox:( wiem że na tym forum owe lampki nie są uważane za dobry krok jednak według mnie wygladają i świecą o niebo lepiej jak zwykłe lampki przedliftowe .. jednak nie ukrywam ze są zupką hińska :facepalm::zyzol::polew: i je z czasem zmienie xD ** :kox:

Zdj_cie0424.jpg

Zdj_cie0423.jpg

Zdj_cie0447.jpg

Zdj_cie0449.jpg

Luty zima za pasem czas na kolejne mody :audi: :audi: :a4fan::pali:

Sportowe zawieszenie :naughty:

Przyciemnienie szyb wszystkich równą folią 35% przyciemnienia :cool1:

Zdj_cie0454.jpg

Zdj_cie0455.jpg

Zdj_cie0456.jpg

Zdj_cie0457.jpg

Zdj_cie0460.jpg

Marzec

Czas na fele z letnimi oponkami i efekt wszystkich dotychczasowych zmian :wink4: :beer1: :beer1: :beer1:

Zdj_cie0463.jpg

Zdj_cie0465.jpg

Zdj_cie0466.jpg

Zdj_cie0467.jpg

Zdj_cie0472.jpg

Zdj_cie0477.jpg

Zdj_cie0474.jpg

Zdj_cie0475.jpg

Zdj_cie0481.jpg

Zdj_cie0521.jpg

Zdj_cie0528.jpg

Zdj_cie0529.jpg

:szukaj: zapraszam do komentowania :):wink4: :wink4:

Ps mam nadzieje ze 90% komentów nie będzie dotyczyć LAMP PRZÓD SONAR ANGEL EYES :polew: :polew: :polew: :polew:

Wypad na działkę :gwizdanie: :gwizdanie: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Zdj_cie0562.jpg

Zdj_cie0568.jpg

Zdj_cie0582.jpg

Zdj_cie0598.jpg

Styczeń 2012 :tongue4: :tongue4: :tongue4::naughty:

Zmiana lampek przód na Dayline + polerka lakieru :kox:

DSC05689.jpg

Zdj_cie0735.jpg

DSC05654.jpg

więcej fotek na wiosnę + prawdopodobnie nowe felgi s line 17 + ksenon 6000 K

Jakieś propozycje ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak powiem SONAR ANGEL EYES :thumbdown: tak to spoko i plany tez :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna fela, mialem takie w Coupe, ktore tez bylo czerwone :)

i zawsze bede powtarzal: CZERWONY JEZDZI SZYBCIEJ :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik, auto ogólnie ładne ale... te lampy.. weź je wymień na poliftowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik, auto ogólnie ładne ale... te lampy.. weź je wymień na poliftowe :decayed:

wymienie to jest pewne :) spokojnie bd FL :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy swapie na 1.8T to chyba hamulce seryjne nie ujadą :mysli:

a tak auto kox :good:

wydaje mi się że inne elementy też ... przeguby , łozyska itp

kiedyś mocno się orientowałem w sprawie swapa na 1.8 T jak nie mogłem dostać auta z tym silnkiem ... wyrwać dobry silnik w dobrej kasie to loteria ... a dobre 1.8 T to ponad 3 k gnoja trzeba mieć

zmiany jak najbardziej na + :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już się wypowiadałem. auto ok, ale te sonaryyy :kox:

ale wizja jest przekox :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne lampy mogłeś od razu wymienić na poliftowe a tak masz przedliftowe :) zawieszenie gwintowane? zmień kierunki na białe, pokaz wnętrze :) ps. uważaj na przednie przyciemnione szyby misiaczki mogą się przyczepić tak samo diagnosta w przeglądzie technicznym :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniaj na 1.8t szatan :evil: jak dla mnie, tylko kup w Q bo mi tego brakuje ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne lampy mogłeś od razu wymienić na poliftowe a tak masz przedliftowe :) zawieszenie gwintowane? zmień kierunki na białe, pokaz wnętrze :) ps. uważaj na przednie przyciemnione szyby misiaczki mogą się przyczepić tak samo diagnosta w przeglądzie technicznym :tongue4:

hehhe i co mi zabirą dowód ? 20 zł i mam spowrotem szyby w dół i przegląd przechodzi :):hi: :hi: :naughty: :naughty:

nie mam jaskini zrobionej w aucie wiec takiego przypalu nie ma :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 22:38_________________________________________________

zmieniaj na 1.8t szatan :evil: jak dla mnie, tylko kup w Q bo mi tego brakuje ;(

wizja 1.8 to gdzieś środek lata ;) planuje zakupić audi anglika w 1.8 T przeszczepić a reszta na części lepiej mnie to wyniesie jak kupowanie silnika i skrzyni oraz pozostałych elemętów :hi: narazie zakladam pakiet eski i lampy fl [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 22:41_________________________________________________

przy swapie na 1.8T to chyba hamulce seryjne nie ujadą :mysli:

a tak auto kox :good:

kieras znasz mnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: wiesz że to ogarne :cool1: :cool1:

wydaje mi się że inne elementy też ... przeguby , łozyska itp

kiedyś mocno się orientowałem w sprawie swapa na 1.8 T jak nie mogłem dostać auta z tym silnkiem ... wyrwać dobry silnik w dobrej kasie to loteria ... a dobre 1.8 T to ponad 3 k gnoja trzeba mieć

zmiany jak najbardziej na + :good:

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 22:41_________________________________________________kieras znasz mnie wiesz że to ogarne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrezygnowałem ... i coraz bardziej myślę nad zmianą auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrezygnowałem ... i coraz bardziej myślę nad zmianą auta :wink4:

ja wiem ze jak juz zainwestuje to nie sprzedam auta bo ile dostane 7 tys? hehe wole zostawic :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrezygnowałem ... i coraz bardziej myślę nad zmianą auta :wink4:

Ja sie zastanawiam nad swapem tak jak kolega... mam szwagra w UK i chyba będę myślał o 1,8T na swapa.

Mam fajną bude zadbaną, troche podłubane i szkoda by mi było mojego ADP oddać za grosze... Będę obserwował kolego Twój wątek może sie zmobilizuje przy Tobie. Na codzień śmigam Smartem ForFour 1,3 i przesiadka do Audi 1,6 wybitnie boli....

Felgi masz kox :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrezygnowałem ... i coraz bardziej myślę nad zmianą auta :wink4:

Ja sie zastanawiam nad swapem tak jak kolega... mam szwagra w UK i chyba będę myślał o 1,8T na swapa.

Mam fajną bude zadbaną, troche podłubane i szkoda by mi było mojego ADP oddać za grosze... Będę obserwował kolego Twój wątek może sie zmobilizuje przy Tobie. Na codzień śmigam Smartem ForFour 1,3 i przesiadka do Audi 1,6 wybitnie boli....

Felgi masz kox :kox:

powiem ci tak kupilem w ladnym stanie i z dobrym wyposazeniem audike ze 1.6 to 1.6 ale wozi jak narazie wdzięcznie tyłek myśle nad swapem i resztą modów ale z postanowieniem ze nie sprzedam tego samochodu nigdy bo to mi się nie oplaci bd zawsze w rodzinie czerwona audiczka :cool1: :cool1: :cool1: tez mysle kupic anglika i przeszczep zrobic resztę sprzedac na części :tongue4:[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 22:15_________________________________________________ :hi: :hi:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 14:55_________________________________________________ :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 11:10_________________________________________________ :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobają mi się nowe lampy.. zwykłe, poliftowe depo byłyby lepsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 20 Sierpień 2011, 11:10[/size]_________________________________________________ :kox:

widzę że jesteś niereformowalny, ale Twoj cyrk Twoje małpy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...