Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Radio fabryczne plus zmieniarka?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

To w zasadzie mój pierwszy post na tym forum, dlatego witam was wszystkich jeszcze raz drodzy forumowicze.

Mam takie radio w swoim Audi [foto poniżej - przepraszam za jakość]

04aa08b22d300345m.jpg

Chciałbym się zapytać czy istnieje możliwość podłączenia do tego radia zmieniarki płyt? Albo czy jest jakieś radio CD od Audi [koniecznie oryginalne, gdyż nie chcę szpecić sobie deski rozdzielczej, jakimiś designem od firmy Kenwood lub Blaupunkt etc. - NIE! Ma być od Audi :) ], które mógłbym tutaj włożyć? I ile ewentualnie by kosztowało?

Jest to rocznik 1998, po pierwszym faceliftingu, jest już nowsza kierownica.

Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to do Chorusa nie ma możliwości podpięcia zmieniarki... Jeśli chcesz koniecznie radio Audi, to jedyne, co przychodzi mi w tej chwili do głowy to wymiana radia na Concert I + ori zmieniarka (4 BO 035 111), ale to dość kosztowne przedsięwzięcie... Można jeszcze pokombinować z Concertem II z CD, ale będą problemy z podświetleniem przycisków i wyłączającym się co godzinę radiem. Poczekaj może na opinię kogoś, kto lepiej ogarnia ten temat, pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony ma rację.

Ja miałem takie same podejście jak Ty maaajki czyli ori radio co by konsola ładnie się prezentowała no i CD do tego.

Stanęło na Concert I Plus + zmieniarka w bagażniku i mam ten zestaw już od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolony i mogę Ci taki zestaw polecić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, za odpowiedzi! Zrobię tak jak radzi mi pablo_9, gdy będę miał w portfelu troszkę więcej gotówki :)

A wymienialiście może głośniki w waszych samochodach? Te fabryczne są ok, ale wiem, że w tak fajnie wyciszonym wnętrzu coś lepszego by się przydało. Nie chodzi mi o głośność, a o czystość dźwięku. Macie z tym jakieś doświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczytać w dziale Nawigacja, Car Audio i CB-Radio (kliknij)

tutaj np. masz temat o wyborze głośników na przód Jakie wybrać głośniki na przód ?

a jeśli chodzi o sprzęt czyli radio i zmieniarkę to czytaj w dziale Sprzedam i Sprzedam auto na części można spokojnie kupić za dobre pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...