Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jak zgasić świecące stale kierunkowskazy przednie (wersja QT USA) ?


WiPi

Rekomendowane odpowiedzi

do "młody Darek" na pewno da się zmienic następujące sprawy:

Farenhaity na Celsjusze - zmienisz przyciskami sterowania klimą wg opisu Jockera01

świecące stale kierunki przednie zmienisz Vagiem - wg opisu olo_gsm z tym że w kodowaniu jest nie 4 a 3 które zmieniasz na 1

no i mile na km też zmienisz Vagiem - wg opisu Hacka

to są rzeczy które sprawdziłem na swoim audi i działa, nad radiem jeszcze pracuje, co do Vaga to zamiast kupowac to podjedź do jakiegos warsztatu który ma ten program i interfejs i ci to zrobią nie sądze żeby to dużo kosztowało tylko najlepiej weź ze sobą powyższe instrukcje żeby elektronik nie musiał sie uczyc czegoś na twoim aucie...pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja też mam właśnie nówke audi pod domem 2.0 T Quattro i mam ten sam problem. Tylko nie wiem oco chodzi z tym Vagiem ? możecie to jaśniej wytłumaczyć co mam zrobic zeby z mil na km zrobić ? A teraz idę spróbować zmienić farenhajty na celsjusze :)

Chcesz podpiąć fejs, podjedź do mnie, daleko nie masz, przez Węglówkę to będzie jakieś 20 km, no może 25, zależy z której części miasta jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no to jak zarejestruję to pomyślę, może faktycznie podjadę do Ciebie. Celsjusze już mam :) tylko tyle narazie... Teraz problem 2 : ramka pod rejestrację na przód, mam amerykańską i muszę jakoś załozyć europejską żeby pasowała. WIPI jak sobie z tym poradziłeś ?? Bo na przód nie chce kwadratowej, pokaz jakies fotki swojego autka. Ew. jakos na priv daj mi nr tel to bym przedzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu mam normalną płaską tablice a z tyłu kwadratową (z tyłu nic nie wykombinujesz bo jest inna klapa), przykręciłem do przedniego zderzaka ramkę z salonu Audi, zdjęcia chętnie zamieszcze tylko nie bardzo wiem jak to tutaj zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,

nie wiem jak jest w B6,

ale w B5 musisz wejść VAG-iem w 17 - Instruments, nastepnie w 07 recode, i bodajże trzecią cyfrę zmienić na 0 albo 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wlasnie mam ten sam problem , mam audi a4 b6 z usa i nie wiem jak zmienic mile na km na liczniku i FIS zeby pokazywal mi europejskie spalanie a nie mil/ galon. Wie moze ktos jak to zrobic ? pozdrawiam

PS. jesli chodzi o radio i klimatronik to wszystko mam zrobione , pozostalo mi tylko zmiana mil na kilometry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jocker01 a widziałeś żeby jakiekolwiek inne auto w PL jeżdziło ze świecącymi kierunkami ?? :mysli:

np. w niektórych modelach volvo po 2002 świecą się przednie kierunki!!

a posiadacze b7 w wersji usa, nie trzeba podpinać vaga żeby zmienić wartości mil/km, gal/L, F/C, czy też zegara z 12/24h. wszystko jest w fisie.

a poza tym świecące przednie kierunki nie spełniają funkcji obrysówki. Obrysówki (odblaski) są z boku w zderzakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wlasnie mam ten sam problem , mam audi a4 b6 z usa i nie wiem jak zmienic mile na km na liczniku i FIS zeby pokazywal mi europejskie spalanie a nie mil/ galon. Wie moze ktos jak to zrobic ? pozdrawiam

PS. jesli chodzi o radio i klimatronik to wszystko mam zrobione , pozostalo mi tylko zmiana mil na kilometry.

Przyjedź to ci przestawię, może będę na spocie w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odkopię temat ponieważ nie mogę sobie poradzić z wyłączeniem kierunkowskazów z przodu, żeby nie świeciły cały czas jako obrys. B7 wersja usa, na VCDS nie wchodzi długie kodowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...