Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip Tuning w Tune-Up Maj 2011 zapisy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Majowe zapisy na grupowy program w Tune-Up

Zapisy na Chip Tuning zaczynają się, gdy zostanie zebrana grupa minimum 10 osób.

1.9 TDI VP (AFN, 1Z, AHU, ASV i podobne) 700zl

1.9 TDI PD EDC15 (AWX ASZ ATD AVB) 800zl

1.9 TDI PD EDC16 (BXE BXF i podobne) 900zl

2.0 TDI EDC16 bez siemensa 1000zl

2.0 TDI PPD1 - siemens 1400zl

W cenie diagnostyka, pomiar, strojenie.

Jak auto nieprawne to staramy sie doprowadzic do porzadku na miejscu, jak sie nie uda to 100zl za pomiary i diagnostyke i do domu...

Prosze wpisywac swoj NICK i auto.

Auta objete grupowym chipsowaniem TYLKO dla zarejestrowanych KLUBOWICZY ktorzy dostana w "nagrode" mala wlepke na tylnia klape czy szybe.

Jak auto ma problemy (zamula przerywa czy inne takie) prosze nie liczyc ze CHIPTUNING pomoze !![br]Dopisany: 08 Maj 2011, 08:51_________________________________________________ja zapisuje sie pierwszy:

lista:

1. Krzysiek82 - 1.9 TDI AWX PASSAT B5 FL

2.fusse - leon 2 1.9tdi BXE seria

3. benek77 - Passat B5 3BG 1.9 TDI AVF

4. adas667 - Seat leon 2003 r ARL

5. 5.ziomek1608 - AUDI A4 B5, 1.9 TDI AFN

6. rominus 1.9 TDI AWX PASSAT B5 FL

7.Domar, Seta Toledo II, 99r., 1,9 TDI AHF

8.BartQ8818 - Golf IV 2000 1.9 TDI ALH

9.maxim12345 Passat B5 ..97r 1.9TDI AFN

10.Kkam a4 b6 1.9 AWX

[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 11:55_________________________________________________podbijam i zapraszam na czipa. moc na lato jak znalazl ;)

Opublikowano

ziomek1608 - AUDI A4 B5, 1.9 TDI AFN

Opublikowano
  • Autor

dopisany! zapraszam kolejnych chetnych ![br]Dopisany: 15 Maj 2011, 14:30_________________________________________________mamy juz 9 osob, zaprszam!

Opublikowano

ja byłbym chętny. dopisz a4 b6 1.9 AWX

Opublikowano

Krzysiek daj znac co tam wyjdzie :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

dopisany! zapraszam zainteresowanych do umawiania sie na terminy!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

żeby umówić się na termin trzeba dzwonic do tune up czy tutaj na forum ktoś to załatwia ? :rolleyes:

Opublikowano

dzwonisz do tune up i ustalasz konkretny termin

Opublikowano

Aktualne to jeszcze ?

Opublikowano

chyba tak, bo jak dzwoniłem do tune-up i się umawiałem na termin to dowiedziałem się że te terminy nie są zobowiązujące, ze można podjechać w czerwcu.

Opublikowano

Rob robi juz Q????

bo do naszych miejscowych "tjunerófff" nie mam jakoś zaufania....

Opublikowano

Robie Q ale bez hamowni. Zajmuje to dluzej (kazdo razowo wyjazd logi sprawdzanie poprawki) ale mozna ...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

możne jakaś grupówka na lipiec

Opublikowano

Ja na lipiec pewnie bym się pisał... :gwizdanie:

Opublikowano

to jest nas trzech :)

Opublikowano

jeszcze 7 :good: ja juz po czipie podziekowania za profesjonalizm dla pana Roberta wynik 141,5KM na 346,9 Nm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.