Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Czy klima działa poprawnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, nie wiem czy klima tak ma działać bo niedawno kupiłem autko mianowicie podczas zwiększania mocy dmuchawy (przyciski plus i minus) naciśnięcie pojedyncze przycisku plus powoduje załączenie trybu automatycznego (zaświecą sie dioda przycisku automatik) po ponownym pojedynczym naciśnięciu znowu moc zwiększa działanie dmuchawy o jedną kreskę i tryb automatyczny sie wylancza , nie dzieje sie to pokażdym zwiększeniu mocy dmuchawy czasami tryb automatyczny się wlancz a czasami nie, czy macie tak samo ? Czy zaczyna coś się psuć

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Opublikowano

sprawdzałem u siebie jeżeli ustawiam manualnie czyli plus-minus nie wchodzi mi w automata czyli zaczyna ci coś szwankować

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedź w takim bądź razie będę śledzil działanie klimy póki co działa tyle że w taki dziwny sposób:)

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Opublikowano

ziby, a kierunki nawiewów na klimie (nogi, szyba, konsola) masz ustawione manualnie? Jeśli tak, to chyba nie wejdzie Ci w automata.

Opublikowano

Jeżeli kierunek nawiewu masz w auto, a zmieniasz tylko siłe nadmuchu na +/- to jeżeli trafisz w siłę nadmuchu proponowaną przez automat tryb auto wróci. Sprawdzałem w a4 b5 i a2.

Opublikowano
  • Autor

Kierunki nawiewu mam w auto tylko zmieniam siłę nawiewu i na trzeciej kresce (po naciśnięciu trzy razy plus) zawsze przechodzi w tryb auto gdy nacisne plus jeszcze raz to na czwartej kresce auto się wylancza )czyli to jest normalne zachowanie klimy?

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Opublikowano

Tak, wszystko jest OK, pod warunkiem, że nie masz manualnie wysterowanych kierunków nawiewu.

Opublikowano

Tak, wszystko jest OK, pod warunkiem, że nie masz manualnie wysterowanych kierunków nawiewu.

Potwierdzam - u siebie mam identycznie.

Opublikowano

Witam, nie wiem czy klima tak ma działać bo niedawno kupiłem autko mianowicie podczas zwiększania mocy dmuchawy (przyciski plus i minus) naciśnięcie pojedyncze przycisku plus powoduje załączenie trybu automatycznego (zaświecą sie dioda przycisku automatik) po ponownym pojedynczym naciśnięciu znowu moc zwiększa działanie dmuchawy o jedną kreskę i tryb automatyczny sie wylancza , nie dzieje sie to pokażdym zwiększeniu mocy dmuchawy czasami tryb automatyczny się wlancz a czasami nie, czy macie tak samo ? Czy zaczyna coś się psuć

Sent from my Desire HD using Tapatalk

No pewnie, że jest wszystko OK! Po prostu zmieniając siłe nawiewu wchodzisz w temp jaką automat chce i dlatego włącza Ci się AUTO.
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pomoc jak widac trochę techniki i czlowiek się gubi:)

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.