Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Granatowa aczwóreczka ;) 18'' RS4 + 30/30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Oto moj nowy nabytek, zakupiony 17.04.2011, z przebiegiem ok 233 tys. km. autko kupione od kuzyna który sprowadził je 4 lata temu dla siebie od naszych zachodnich sąsiadów:)

Data produkcji - XI.2001

Kilka fotek w kilka dni po zakupie;)

20110424228.jpg20110424230.jpg20110424231.jpg20110604240.jpg

Wyposażenie:

- skrzynia 5

- radio chorus + 10 głośników + zmieniarka w schowku

- podgrzewane kubły

- ABS ESP

- 6x airbag

- Domykanie szyb z pilota

- "pół-FIS"

- 2x elektryczne szybki

Planowane mody:

Z racji tego że wyposażenie fabryczne jest niezbyt bogate lista modów może być bardzo dłuuga - w zależności od funduszy ;)

  • odblokowanie fisa done. (Adadur - wielkie dzięki!) :notworthy:
  • doprowadzenie lakieru do przyzwoitego stanu ( usunięcie kropek asfaltowych itp.) done.
  • doły w kolor nadwozia done.
  • felgi być może rs4 18' done. :naughty:
  • WEITEC -30/30 done.
  • led w postojówkach done.
  • tempomat done.
  • regeneracja przycisków klimy, świateł, szyb
  • podświetlenie kratek nawiewów done.
  • wycieraczki AERO done.
  • klubowe ramki done. :decayed:

...to by było na początek ;)

PLANY 2012:

  • chip w TUNE-UP
  • oświetlenie w ledy
  • podłokietnik

AKTUALNE FOTKI :

dsc00796m.jpg

dsc00798mi.jpg

dsc00799yw.jpgdsc00803y.jpg

dsc00804y.jpg

dsc00806ah.jpgdsc00812uy.jpg

dsc00813lm.jpgdsc00815a.jpg

dsc00819gf.jpg

Opublikowano

wyglada jak moja :good:

masz troche do rezania

Opublikowano

Hym...Malymi kroczkami ale do przodu :wink4:

Gratulacje fajny furak!

Opublikowano

Hehe no w końcu jest prezentacja choć zdjęcia by się przydały :gwizdanie: czekamy na mody i systematyczne pojawianie się na spotach (już ja będę pilnował :wink4:)

Opublikowano

Ładna :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

mały up, dodałem kilka fotek po zakupie, a i wkrótce... aktualne fotki :naughty:

Opublikowano

sedan :good: :good: troche do zrobienia jest ale dasz rade,poka fote jak siadla na tym zawiasie Weitec

Opublikowano
  • Autor

sedan :good: :good: troche do zrobienia jest ale dasz rade,poka fote jak siadla na tym zawiasie Weitec

w poniedziałek idzie do lakiernika, pójdą doły w kolor + kilka poprawek :) potem jakas polerka całości i wtedy pstryknę kilka zdjęć

Opublikowano

Dawaj foty z "18-skami" :tongue4: i na liście zlotowej nadal cię nie widzę :bicz:

Opublikowano
  • Autor

Dawaj foty z "18-skami" :tongue4: i na liście zlotowej nadal cię nie widzę :bicz:

jak obiecałem tak będą ;) prawdopodobnie pod koniec przyszlego tygodnia, a co do zlotu to jeszcze z kobietą to ustalę ;P

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

no i są , aktualne foty - małe spóźnienie, ale lepiej późno niż wcale :wink:

Opublikowano
:kox: choć do mojej viki to nie ma co porównywać :banan:
Opublikowano
  • Autor
:kox: choć do mojej viki to nie ma co porównywać :banan:

no tak - skórzana kiera MF robi robote :grin:

Opublikowano

nie no ale nie ma co - autko super się prezentuje :slina:

Opublikowano

ladnie wozidelko, felgi superowe, troche polerki i bedzie git majonez, jak to mowi pewna dosc znana postac :) glupio pytac zeby mnie tu nie zjedli... ale, kij zapytam... miales fabryczna instalacje do podswietlenia nawiewow?!:D

Opublikowano

taka jak moja plus felgi te same :) pomyśl nad chromem fajnie wygląda :)

Opublikowano
  • Autor
ladnie wozidelko, felgi superowe, troche polerki i bedzie git majonez, jak to mowi pewna dosc znana postac :) glupio pytac zeby mnie tu nie zjedli... ale, kij zapytam... miales fabryczna instalacje do podswietlenia nawiewow?!:D

TAK :decayed: wystarczyło tylko kable pociągnąć - ja zrobiłem do włącznika świateł :wink:

taka jak moja plus felgi te same :) pomyśl nad chromem fajnie wygląda :)

na początku myślałem właśnie , ale chyba będę szedł w drugą stronę, i niedługo być może będzie gril w czarny półmat + malowanie środków lamp przednich na czarno :whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego jak Ci się jeździ na tych 18'' ? Właśnie kupiłem komplet Ori felg z oponkami Ultrasport w rozmiarze 17 na oponie 45. Jeździ dobrze ale wygląda średnio, gdzie zakupiłeś komplet Twoich i w jakich pieniążkach ? Wymieniłeś u siebie tylko sprężyny czy czy również amorki ? Masz jakieś porównanie Twojej zawieszki obecnie do S-line ? Komfort, jazda po dziurach itp. ? Buty z RS 4 jednak są KOX :)

Opublikowano
Kolego jak Ci się jeździ na tych 18'' ? Właśnie kupiłem komplet Ori felg z oponkami Ultrasport w rozmiarze 17 na oponie 45. Jeździ dobrze ale wygląda średnio...

Bo B6 wyglada ladnie ale na 18 badz 19 :naughty:

a róznica jazdy pomiedzy 17-18 praktycznie zadna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.